איך בוחרים נכון זר פרחים?

זר פרחים הוא המחווה הכי מרגשת ומשמחת שאפשר לעשות בכל מיני סוגים של אירועים. גם אם אתם מחשיבים את עצמכם כמי שיש להם טעם טוב או כאלו שתמיד מסתבכים ולא בטוחים: לבחור זר מתאים לאירוע זו משימה קשה.

מהיכן מתחילים? איזה סגנון מתאים לאיזה אירוע? מה הגוונים והגודל?
קבלו את המדריך שיעזור לכם בחירת זר מושלם במחיר משתלם.

 

זרי פרחים הם בעיקר לנשים?

שאלנו חנות פרחים בירושלים האם אנשים קונים זרי פרחים רק לנשים. הם ענו לנו כי נשים ופרחים זו מערכת יחסים מרובת שנים. נשים מעריכות יותר פרחים, את היופי והססגוניות. הן מרגישות מיוחדות ושהשקיעו בהן מחשבה ומאמץ. גברים לרוב פחות מתרגשים מפרחים. פרחים גם בתחומי האמנות תמיד מסמלים את האישה. אולי זו הסיבה שרוב משלוחי פרחים בירושלים מיועדים בעיקר לנשים.

 

אילו שיקולים צריך לקחת בחשבון כשאנחנו בוחרים זר פרחים?

לפני שאתם בוחרים את זר הפרחים שלכם יש כמה שיקולים שאתם צריכים לקחת בחשבון אשר יובילו אתכם לבחירה מוצלחת. זה לא משנה אם המאורע הוא עצוב או שמח, לכנס בעבודה או לאמא של בת הזוג החדשה, השיקולים האלו מתאימים לכל סוגי הזרים שאתם הולכים לרכוש בעתיד. בואו נתחיל!

 

מי נמען הזר?

השיקול הראשון והחשוב ביותר הוא למי נקנה הזר ומי הולך לקבל אותו. אנחנו לא נקנה את אותו הזר לבת הזוג ולאמא שלנו, לאישה צעירה או אדם מבוגר. הנמען ורמת הקרבה אליו תשפיע גם על רמת ה"רשמיות" של הזר, על הסגנון שנבחר ועל הגודל שלו.

 

סוג המאורע שאליו נגיע עם הזר

לא לכל אירוע אנחנו נגיע עם כל זר פרחים, לאירוע שמח כמו יום הולדת תוכלו לבחור זר צבעוני ומגוון, ליום נישואין אנחנו מציעים לכם ללכת על זר יותר רומנטי וקלאסי. לאירועים עצובים אנחנו נלך על זר יותר רשמי ושקט.

 

זר פרחים או עציץ שיוכל להישאר לנצח?

גם כאן כמו בשאר סידורי הפרחים המטרה שלשמה שלחנו את זר משפיה על הבחירה: האם מדובר בעציץ למשרד חדש או אולי לחנוכת בית? האם אנחנו יודעים מה החלל שבו יהיה העציץ או שאנחנו צריכים לקחת עציץ שאין בו סיכונים בחינת תנאי אור והשקיה, האם אתם רוצים עציץ גדול ומרשים או בינוני ונעים. תוכלו לצרף לעציץ בלון מיוחד, בקבוק יין או שוקולדים איכותיים. עציץ ברוב הפעמים הוא בחירה מעולה לאירועים שבהם אתם רוצים להשאיר חותם או להשאיר מזכרת ארוכת טווח לאדם אהוב.

 

רגע, באיזה עונה אנחנו עכשיו?

העונה משפיעה על סוגי הפרחים שנמצאים בחנות, לדוגמא: בחורף תוכלו למצוא את פרחי הכלנית והנוריות, בקיץ אנחנו ממליצים ללכת על צבעים כתומים, צהובים, אדמדמים ובחורף הצבעים צריכים להיות נוגים יותר כמו ורדרדים וסגלגלים. כמובן שכל החוקים האלו לא באמת חייבים להתקיים ואתם יכולים לשחק ולבחור במה שתרצו בהתאם להמלצת המוכר או למגוון שקיים בחנות.

 

הבחירה הקלה – זר מהקטלוג

יש האומרים שזו הבחירה הקלה, אבל תחשבו על זה רגע, מי יודע להכין זרי פרחים מהממים כמו המוכרים או בעלי חנות הפרחים? לכן אנחנו חושבים שאם אהבתם זר מוכן שכבר קיים בחנות, אל תרגישו רע או נסו להתחכם בכוח. אפשר ללכת על הקל ולהנות לגמרי מהבחירה.

 

לסיכום

זרי פרחים ועציצים הם מתנה ומחווה מהממת. הם גורמים לאדם אהוב לחשוב שאנחנו חושבים עליו, אכפת לנו ממנו, שאנחנו אוהבים אותו ושאנחנו רוצים לשמח אותו.

בהצלחה!

מוסכם

מאמר מקיף – איך לבחור את מגשר הגירושין הנכון עבורך

בבחירת מגשר גירושין, חשוב לקחת בחשבון את רמת הניסיון שלו. חפשו איש מקצוע שיש לו רקורד מוכח של הדרכה מוצלחת של זוגות בתהליך הגירושין. למגשרים מנוסים יש את הידע והכישורים לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות ולעזור לך להגיע להסדר הוגן והוגן.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה