איך להוציא את המקסימום מכרטיס האשראי שלכם?

בבחירת כרטיס אשראי, גורמים כמו מסגרת אשראי, עמלות ודמי כרטיס עם גורמים מובנים מאליהם. חוץ מהם, יש עוד כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי לבחור נכון.

איזה הטבות אתם מקבלים?

אם אתם משקיעים בקריפטו, כרטיס אשראי קריפטו יכול לעזור. אם אתם טסים הרבה, כרטיס שמעניק נקודות טיסה עשוי להתאים. אם אתם מוציאים הרבה כסף ברשתות מסוימות, למה לא לבחור כרטיס אשראי שמתגמל על כך?

הנקודה ברורה: לפני שתבחרו כרטיס אשראי, עליכם לבצע סקר שוק מקיף. המטרה היא להבין את כל תכונות הכרטיס, להתאים אותן לאורח החיים הספציפי שלכם ולהזמין כרטיס שמציע את התגמולים וההטבות הכי שימושיים ורלבנטיים עבורכם.

חשוב גם לקרוא את האותיות הקטנות ולהשוות מאפיינים נוספים של הכרטיס. תחפשו ותשוו לפני שאתם מקבלים החלטה, כדי שתוכלו למקסם את השימוש שלכם בכרטיס.

תרוויחו בזמן שאתם מוציאים כסף

חברות כרטיסי אשראי מציעות נקודות תגמול או החזר כספי, כאשר משתמשים בכרטיס בדרכים מסוימות. הן משתפות פעולה עם רשתות קמעונאיות לצורך הסדרי תגמולים.

כלומר, אתם יכולים ממש להרוויח על ידי ביצוע כמה שיותר תשלומים בכרטיס האשראי שלכם, אם רק תזמינו כרטיס שחופף להרגלים ולהעדפות שלכם.

תהיו מודעים לאמצעי אבטחה

ברחבי העולם, המגמה של הונאות כרטיסי אשראי מתגברת כל הזמן. בניסיון להילחם בתופעה, מוטמע בשנים האחרונות ברחבי העולם תקן אבטחה חדש – EMV. כיום, כל הכרטיסים כוללים שבב אבטחה מתקדם, אשר מקשה על רמאים וגנבים לפעול באופן זדוני. למעשה, בעוד מספר שנים החברות צפויות להפסיק לייצר כרטיסים עם פסים מגנטיים.

מעבר לזה, ככל ששירותי האשראי עוברים לדיגיטל, אתם חייבים להיות מודעים לסיכונים הכרוכים בכך. תיזהרו מהונאות פישינג, אל תגלשו באתרים רגישים באמצעות רשת אלחוטית ותבחרו בחברות אשראי שמציעות אתרים ואפליקציות מאובטחים ברמה גבוהה.

תנצלו את ההטבות שמגיעות לכם

חברות כרטיסי האשראי מפרסמות מגוון הצעות לאורך כל השנה. כדאי לעקוב באופן קבוע אחר הפרסומים, כדי שלא תפספסו הטבות שעשויות להתאים ולהועיל לכם. תקפידו לנצל את ההטבות הללו כדי להפיק את המרב מהכרטיס שלכם.

אם מגיע לכם תגמול ואתם לא דורשים אותו, אתם למעשה מוותרים על הזדמנות לצעד פיננסי משתלם.

תבחרו כרטיסים בפורום משפחתי

אם אתם מנהלים משק בית משפחתי, כנראה שאתם לא היחידים אשר משתמשים בכרטיס אשראי. זה אומר שאתם יכולים לשלב כוחות, ולבחור כרטיסי אשראי שישלימו זה את זה מבחינת תכונות והטבות.

אם לכל אחד ואחת מכם יהיה כרטיס אחר, שמתגמל על רכישות מקטגוריות שונות – תוכלו להרוויח מכל הכיוונים.

למשל, אם למישהו או מישהי כבר יש כרטיס אשראי קריפטו עם ארנק מקושר, אתם יכולים לבחור בכרטיס אשראי שמחזיר כסף על הוצאות ברשתות מזון. אם תפעלו בחוכמה, תוכלו להפיק הרבה יותר מכרטיסי האשראי של כל המשפחה.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה

רכב

טיפול לרכב מיצובישי ירושלים – לא רק למען הבטיחות שלנו

הרבה פעמים נהוג להסתכל על טיפולים ברכב, מנקודת מבט "מה נכון בהיבט הבטיחותי". כלומר, היחס לטיפול ברכב הוא שיש צורך לבצע אותו בשביל לשמור על בטיחות הרכב והשימוש בו. מאחר ואנחנו משתמשים ברכב באופן תדיר, ואם הוא לא יהיה תקין אזי שאנחנו עלולים לסכן את עצמנו, נוסעים ונהגים אחרים, הרי שיש היגיון בכך שאנחנו בוחנים מה נכון לרכב מבחינה בטיחותית.

כיצד מטפלים בסגירת רווחים בשיניים

רווחים בין השיניים נפוצים לרוב בין השיניים הקדמיות, אולם עלולים להופיע גם בחלקו האחורי של הפה. תופעה זו מכונה בשפה המקצועית Diastema, ומתייחסת לרווח בין שתי שיניים או יותר. תופעה זו עשויה לנבוע ממספר סיבות, החל מאנטומיית הפה והלסת וצמיחה טבעית של שיניים מרוחקות זו מזו, וכלה בהרגלים ומאפייני התנהגות בתקופה בה מתפתחות השיניים ומבנה הלסת, דוגמת שימוש ממושך של ילדים במוצץ, או מציצת אצבע.