הדרכים להשגת פטור ממס הכנסה

ישנן מספר דרכים להשגת פטור ממס הכנסה, אך כולן מורכבות ומסובכות לעיתים. על כן מומלץ לכם לפנות לחברת ייעוץ אשר מתמחה בייעוץ בנוגע לפטור ממס הכנסה ובהתאם לקריטריונים המעוגנים בחוק. רק כך תוכלו לדעת האם מגיע לכם פטור ממס הכנסה, ומה הדרך להשיג את אותו האישור בצורה היעילה ביותר.

 

פטור ממס הכנסה על תרומות

תרומות למוסדות שונים ומוכרים בישראל, מזכות אתכם בזיכוי מס של 35% מתרומות שבסך הכול בערך של לפחות 190 ₪, ובלבד שהתרומות הללו לא עולות מעל 30% מההכנסה החייבת שנתית או 9,517,000 ₪, בשנה. מומלץ להתייעץ ולהיעזר באנשי מקצוע מהתחום על מנת לוודא שהתרומות שלכם מזכות אתכם באישור פטור ממס הכנסה שמשקף את הצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

הטבות מס לעולים חדשים

עולים חדשים זכאים להטבות מס מהרגע שעלו לישראל, וכאשר הם הופכים בעיני המערכת להיות תושבי מס בישראל. כאשר פטור ממס הכנסה לעולים מותאם לתקופה שכל עולה נמצא בישראל ומתעדכנים עם הזמן.

 

בשביל זכויות – מומחים להשגת אישור פטור ממס הכנסה

רק המומחים של בשביל הזכויות יכולים לעזור לכם להשיג פטור ממס הכנסה שמשקף ביתר דיוק, את הצרכים והזכויות שלכם כפי שאלו מוגדרים בחוק הישראלי. עם צוות מקצועי מגובה בניסיון של עשרות שנים, בשביל הזכויות כאן על מנת לקדם את הצרכים שלכם. באופן שישרת את הזמן ולוח הזמנים שלכם.

התקן הישראלי לבנייה ירוקה 5281

הבנייה הירוקה הפכה להיות בשנים האחרונות לדבר שכיח ונפוץ במחוזותינו. אם עד לפני כמה שנים היה מדובר על גחמה, כיום זוהי מציאות שהופכת להיות פופולארית.

NDA –  מה זה ולמה הוא חשוב

כששני גורמים, ישויות משפטיות שונות, בוחרים לנהל משא ומתן אחד עם השני, בין אם הוא יוביל בסופו של דבר להסכם ובין אם לאו, ואחת כמה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות