השגת אישור כניסה לישראלים לארצות הברית

ישראלים רבים חולמים על היום בו ישראל תהיה פטורה מהצורך להוציא ויזה לארה"ב. אך למרות שיש שמועות שהסיכומים מתקרבים, המציאות מלמדת אותנו אחרת. עד היום ישראל לא זכתה לקבל את הפטור המיוחל, בשונה ממדינות אחרות ברחבי אירופה. ישראלים שמעוניינים לבקר בארה"ב מחויבים להוציא את האישורים המתאימים. השגת אישור כניסה לישראלים לארצות הברית מביא איתו פרוצדורה שיכולה להיות מעייפת. ריכזנו לכם את כל הדרכים הכי יעילות להיכנס לארה"ב מבלי לשבור את הראש. אם זוהי הפעם הראשונה בה אתם מבקרים במדינה, יהיה עליכם להגיע מוכנים וערוכים מראש. אין תחושה יותר מתסכלת מאשר לנחות בנמל התעופה בארה"ב, אך מיד לאחר מכן לחזור לארץ. 

 

אזרחות של מדינה זרה 

הדרך הכי פשוטה לישראלים להיכנס לארצות הברית ללא אישור כניסה תהיה עם אזרחות זרה. ישנן מדינות רבות ברחבי העולם שהתושבים שלהן אינם נדרשים להוציא ויזה לארה"ב. אם הצלחתם להשיג אזרחות זרה, גם אתם תוכלו להיכנס לארה"ב בחופשיות מוחלטת. גם אם יש לכם אזרחות ישראלית, זה לא יגביל אתכם מלהנות מהיתרונות של האזרחות הנוספת. אך כפי שתאם מבינים להשיג אזרחות זרה זה לא דבר קל או פשוט. אם לא תהיו זכאים לקבל אזרחות זרה, לא משנה מה תעשו המצב יישאר כמו שהוא. מה עושים אותם ישראלים שאין להם אזרחות זרה ומעוניינים להיכנס לארה"ב? כמובן שיש דרך לישראלים שלא מחזיקים באזרחות זרה להיכנס לארה"ב.

 

הוצאת ויזה לארה"ב

האישור האידיאלי עבור הישראלים שמעוניינים להיכנס לארה"ב הוא ויזה ייעודית. מדובר על ויזה שישראלים מקבלים מהשגרירות בירושלים או בתל אביב. מי שמעוניין להיכנס לארצות הברית בחופשיות יידרש למלא את פרטיו האישיים, את פרטי הביקור ולעבור ראיון. אישור כניסה לישראלים לארצות הברית בדמות ויזה מביא איתו יתרונות רבים. ראשית הוא מאפשר לכם להיכנס לארה"ב עם מינימום בירוקרטיה ומקסימום חופשיות. בו בזמן הארכת הויזה תהיה פשוטה בהשוואה לתהליך הוצאתה שיהיה ארוך ומעייף. אחרי שתעברו את השלב הראשון תמצאו את עצמכם במצב בו רק תצטרכו לחדש את הויזה עם פקיעת תוקפה. 

 

האם ישראל קרובה לקבל פטור מויזה? 

בשנים האחרונות אנו שומעים פעם אחר פעם את ההתקדמות בדרך לפטור מויזה. פוליטיקאים מכל הקשת הפוליטית עובדים קשה על מנת להשיג את ההישג הזה. אך כמו שאתם מתארים לעצמכם ישנם המון דברים שגורמים לאופציה הזאת להתמסמס ולהיעלם. אישור כניסה לישראלים לארצות הברית הוא עובדה מוגמרת גם היום. האם בקרוב ישראל תקבל את הפטור המיוחל מהוצאת ויזה לארה"ב? התשובה היא שלא. גם אם מדברים על זה כל הזמן, תדעו כי למציאות יש את החוקים שלה. גם במקרה האופטימלי, עד שנת 2025 לכל הפחות ישראלים ידרשו להגיע עם אישור כניסה כדי לבקר בארה"ב.  

התקן הישראלי לבנייה ירוקה 5281

הבנייה הירוקה הפכה להיות בשנים האחרונות לדבר שכיח ונפוץ במחוזותינו. אם עד לפני כמה שנים היה מדובר על גחמה, כיום זוהי מציאות שהופכת להיות פופולארית.

NDA –  מה זה ולמה הוא חשוב

כששני גורמים, ישויות משפטיות שונות, בוחרים לנהל משא ומתן אחד עם השני, בין אם הוא יוביל בסופו של דבר להסכם ובין אם לאו, ואחת כמה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות