טוויטר

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים".

משתמשים יכולים לפרסם ציוצים, שהם פוסטים מבוססי טקסט של עד 140 תווים המוצגים בדף הפרופיל של המשתמש ומועברים לעוקבים של המשתמש.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי, נואה גלאס, ביז סטון ואוון וויליאמס. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. אחד המאפיינים המייחדים של טוויטר הוא האופי הציבורי שלו: כל אחד יכול לגלוש בפיד של כל משתמש בלי צורך להירשם לחשבון או לעקוב אחרי המשתמש. זה הופך את זה לדרך יעילה עבור ידוענים וארגונים לתקשר ישירות עם המעריצים שלהם או אנשים מתעניינים אחרים, כמו גם אמצעי עבור ארגוני חדשות לעדכן אנשים על אירועים אקטואליים.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים. ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את נראות ההודעות אם יבחרו.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי, נואה גלאס, ביז סטון ואוון וויליאמס. מטה החברה ממוקם בסן פרנסיסקו.

ניתן לגשת לשירות דרך אתר twitter.com או האפליקציה הסלולרית Twitter למכשירי iOS ואנדרואיד.

יש למעלה מ-328 מיליון משתמשים חודשיים פעילים בטוויטר נכון לדצמבר 2017, עם ממוצע של 330 מיליון ציוצים ביום.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את משלוח ההודעות לעוקבים שלהם בלבד.

ציוץ הוא הודעה קצרה וציבורית שנשלחת על ידי משתמש טוויטר. ציוצים מוגבלים ל-140 תווים של טקסט, אך יכולים להכיל עד 3,200 תווים כאשר הם כוללים קישורים ותמונות.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים שלו לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים.

טוויטר הושק ב-2006 על ידי ג'ק דורסי, אוון וויליאמס, ביז סטון ונואה גלאס ועד מרץ 2010 היא טיפלה בממוצע של 143 מיליון ציוצים ביום. טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

זהו אחד מעשרת האתרים המבוקרים ביותר בעולם עם יותר מ-330 מיליון משתמשים פעילים חודשיים נכון לנובמבר 2017.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית מקוונת המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את משלוח ההודעות לעוקבים שלהם בלבד.

בשנת 2017, לטוויטר היו ממוצע חודשי של 330 מיליון משתמשים פעילים. בשנת 2018 היו לטוויטר 330 מיליון משתמשים פעילים חודשיים. מספר המשתמשים הפעילים היומי הוא כ-100 מיליון בממוצע.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים הם פוסטים מבוססי טקסט, אבל הם יכולים לכלול גם תמונות, סרטונים או מדיה אחרת.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי והושק בשנת 2007. טוויטר בע"מ, החברה שבבעלותה השירות, שוויה מוערך של 12.4 מיליארד דולר נכון לספטמבר 2015.

טוויטר הוא שירות רשתות חברתיות ושירות מיקרובלוגינג המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים".

בשנת 2006, טוויטר נוצר על ידי ג'ק דורסי, אוון וויליאמס, ביז סטון ונואה גלאס. הוא הושק ביולי 2006. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. בשנת 2012, יותר מ-100 מיליון משתמשים פרסמו 340 מיליון ציוצים ביום. הכנסות החברה לשנת 2017 היו 1.5 מיליארד דולר לעומת 600 מיליון דולר ב-2012.

מגבלת 140 התווים היא תוצאה של מגבלת הודעת ה-SMS המקורית של החברה של 160 תווים להודעת טקסט כשהושקה לראשונה בשנת 2006. מגבלה זו סייעה להפוך את הציוצים לתמציתיים וממוקדים בנקודה שהם מנסים להבהיר; מה שעזר להם להפוך לאפקטיבי

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים שלו לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את המסירה לעוקבים שלהם בלבד.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי, נואה גלאס, ביז סטון ואוון וויליאמס. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. בשנת 2012, יותר מ-100 מיליון משתמשים פרסמו 340 מיליון ציוצים ביום. עד 2013, המספר הזה גדל ל-500 מיליון ציוצים ביום.

טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו, קליפורניה. הוא הושק מדירתו של ג'ק דורסי ב-21 במרץ 2006.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים במקור הוגבלו לטקסט, אך תתווסף תמיכה בתמונות, סרטונים ואפשרויות מדיה אחרות.

טוויטר היא פלטפורמת מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לפרסם הודעות קצרות (הידועות כציוצים) באורך של עד 140 תווים.

טוויטר הפכה לאחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר ויש לה יותר מ-320 מיליון משתמשים חודשיים פעילים.

על מנת להשתמש בטוויטר, עליך להיות בעל חשבון עם שם משתמש וסיסמה.

משתמשים יכולים להיכנס עם מספר הטלפון הנייד או כתובת האימייל שלהם, או שהם יכולים פשוט ליצור שם משתמש וסיסמה.

בפעם הראשונה שמישהו נרשם לטוויטר, הוא מתבקש להזין את כתובת האימייל שלו וליצור סיסמה.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לפרסם ולקיים אינטראקציה עם הודעות המכונות "ציוצים". ציוצים הם פוסטים מבוססי טקסט של עד 140 תווים המוצגים בדף הפרופיל של המשתמש ומועברים לעוקבים שלו.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לפרסם ולקיים אינטראקציה עם הודעות, הנקראים "ציוצים". ציוצים הם פוסטים מבוססי טקסט של עד 280 תווים. משתמשים יכולים לעקוב אחר משתמשי טוויטר אחרים (הידועים כ"עוקבים") שמצייצים על מגוון רחב של נושאים.

טוויטר נוצר ב-2006 על ידי ג'ק דורסי, אוון וויליאמס, ביז סטון ונואה גלאס והושק ביולי אותה שנה. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. השימוש בטוויטר עולה במהלך אירועים עולמיים גדולים כמו האולימפיאדה או הסופרבול אך יורד כאשר אין אירוע גדול או חדשות.

בשנת 2010, יותר מ-100 מיליון משתמשים פעילים צייצו כ-340 מיליון ציוצים ביום. ההערכה היא כי 20% ממשתמשי האינטרנט פעילים בטוויטר בכל זמן נתון

טוויטר הוא אתר רשת חברתית המאפשר למשתמשים לפרסם ציוצים של עד 280 תווים. ציוצים מוצגים בפרופיל של המשתמש וניתן לראות אותם על ידי כל מי שעוקב אחרי אותו משתמש.

טוויטר הושקה ב-2006 ומאז גדלה בפופולריות, עם יותר מ-500 מיליון משתמשים פעילים נכון לשנת 2017. טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית ויש לה משרדים ברחבי העולם.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את משלוח ההודעות לעוקבים שלהם בלבד.

משתמשים יכולים לפרסם ציוצים דרך אתר טוויטר, מכשירים ניידים או אפליקציות של צד שלישי.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים במקור הוגבלו ל-140 תווים, אך בשנת 2017, הגבלה זו הוכפלה ל-280 תווים עבור כל השפות מלבד יפנית, קוריאנית וסינית.

משתמשים יכולים לפרסם ציוצים דרך אתר טוויטר, SMS או יישומים ניידים. טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו ויש לה משרדים ברחבי העולם.

 

התקן הישראלי לבנייה ירוקה 5281

הבנייה הירוקה הפכה להיות בשנים האחרונות לדבר שכיח ונפוץ במחוזותינו. אם עד לפני כמה שנים היה מדובר על גחמה, כיום זוהי מציאות שהופכת להיות פופולארית.

NDA –  מה זה ולמה הוא חשוב

כששני גורמים, ישויות משפטיות שונות, בוחרים לנהל משא ומתן אחד עם השני, בין אם הוא יוביל בסופו של דבר להסכם ובין אם לאו, ואחת כמה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות