טוויטר

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים".

משתמשים יכולים לפרסם ציוצים, שהם פוסטים מבוססי טקסט של עד 140 תווים המוצגים בדף הפרופיל של המשתמש ומועברים לעוקבים של המשתמש.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי, נואה גלאס, ביז סטון ואוון וויליאמס. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. אחד המאפיינים המייחדים של טוויטר הוא האופי הציבורי שלו: כל אחד יכול לגלוש בפיד של כל משתמש בלי צורך להירשם לחשבון או לעקוב אחרי המשתמש. זה הופך את זה לדרך יעילה עבור ידוענים וארגונים לתקשר ישירות עם המעריצים שלהם או אנשים מתעניינים אחרים, כמו גם אמצעי עבור ארגוני חדשות לעדכן אנשים על אירועים אקטואליים.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים. ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את נראות ההודעות אם יבחרו.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי, נואה גלאס, ביז סטון ואוון וויליאמס. מטה החברה ממוקם בסן פרנסיסקו.

ניתן לגשת לשירות דרך אתר twitter.com או האפליקציה הסלולרית Twitter למכשירי iOS ואנדרואיד.

יש למעלה מ-328 מיליון משתמשים חודשיים פעילים בטוויטר נכון לדצמבר 2017, עם ממוצע של 330 מיליון ציוצים ביום.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את משלוח ההודעות לעוקבים שלהם בלבד.

ציוץ הוא הודעה קצרה וציבורית שנשלחת על ידי משתמש טוויטר. ציוצים מוגבלים ל-140 תווים של טקסט, אך יכולים להכיל עד 3,200 תווים כאשר הם כוללים קישורים ותמונות.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים שלו לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים.

טוויטר הושק ב-2006 על ידי ג'ק דורסי, אוון וויליאמס, ביז סטון ונואה גלאס ועד מרץ 2010 היא טיפלה בממוצע של 143 מיליון ציוצים ביום. טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

זהו אחד מעשרת האתרים המבוקרים ביותר בעולם עם יותר מ-330 מיליון משתמשים פעילים חודשיים נכון לנובמבר 2017.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית מקוונת המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את משלוח ההודעות לעוקבים שלהם בלבד.

בשנת 2017, לטוויטר היו ממוצע חודשי של 330 מיליון משתמשים פעילים. בשנת 2018 היו לטוויטר 330 מיליון משתמשים פעילים חודשיים. מספר המשתמשים הפעילים היומי הוא כ-100 מיליון בממוצע.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים הם פוסטים מבוססי טקסט, אבל הם יכולים לכלול גם תמונות, סרטונים או מדיה אחרת.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי והושק בשנת 2007. טוויטר בע"מ, החברה שבבעלותה השירות, שוויה מוערך של 12.4 מיליארד דולר נכון לספטמבר 2015.

טוויטר הוא שירות רשתות חברתיות ושירות מיקרובלוגינג המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים".

בשנת 2006, טוויטר נוצר על ידי ג'ק דורסי, אוון וויליאמס, ביז סטון ונואה גלאס. הוא הושק ביולי 2006. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. בשנת 2012, יותר מ-100 מיליון משתמשים פרסמו 340 מיליון ציוצים ביום. הכנסות החברה לשנת 2017 היו 1.5 מיליארד דולר לעומת 600 מיליון דולר ב-2012.

מגבלת 140 התווים היא תוצאה של מגבלת הודעת ה-SMS המקורית של החברה של 160 תווים להודעת טקסט כשהושקה לראשונה בשנת 2006. מגבלה זו סייעה להפוך את הציוצים לתמציתיים וממוקדים בנקודה שהם מנסים להבהיר; מה שעזר להם להפוך לאפקטיבי

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים שלו לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את המסירה לעוקבים שלהם בלבד.

טוויטר נוצר בשנת 2006 על ידי ג'ק דורסי, נואה גלאס, ביז סטון ואוון וויליאמס. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. בשנת 2012, יותר מ-100 מיליון משתמשים פרסמו 340 מיליון ציוצים ביום. עד 2013, המספר הזה גדל ל-500 מיליון ציוצים ביום.

טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו, קליפורניה. הוא הושק מדירתו של ג'ק דורסי ב-21 במרץ 2006.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים במקור הוגבלו לטקסט, אך תתווסף תמיכה בתמונות, סרטונים ואפשרויות מדיה אחרות.

טוויטר היא פלטפורמת מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לפרסם הודעות קצרות (הידועות כציוצים) באורך של עד 140 תווים.

טוויטר הפכה לאחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר ויש לה יותר מ-320 מיליון משתמשים חודשיים פעילים.

על מנת להשתמש בטוויטר, עליך להיות בעל חשבון עם שם משתמש וסיסמה.

משתמשים יכולים להיכנס עם מספר הטלפון הנייד או כתובת האימייל שלהם, או שהם יכולים פשוט ליצור שם משתמש וסיסמה.

בפעם הראשונה שמישהו נרשם לטוויטר, הוא מתבקש להזין את כתובת האימייל שלו וליצור סיסמה.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לפרסם ולקיים אינטראקציה עם הודעות המכונות "ציוצים". ציוצים הם פוסטים מבוססי טקסט של עד 140 תווים המוצגים בדף הפרופיל של המשתמש ומועברים לעוקבים שלו.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לפרסם ולקיים אינטראקציה עם הודעות, הנקראים "ציוצים". ציוצים הם פוסטים מבוססי טקסט של עד 280 תווים. משתמשים יכולים לעקוב אחר משתמשי טוויטר אחרים (הידועים כ"עוקבים") שמצייצים על מגוון רחב של נושאים.

טוויטר נוצר ב-2006 על ידי ג'ק דורסי, אוון וויליאמס, ביז סטון ונואה גלאס והושק ביולי אותה שנה. השירות זכה במהירות לפופולריות עולמית. השימוש בטוויטר עולה במהלך אירועים עולמיים גדולים כמו האולימפיאדה או הסופרבול אך יורד כאשר אין אירוע גדול או חדשות.

בשנת 2010, יותר מ-100 מיליון משתמשים פעילים צייצו כ-340 מיליון ציוצים ביום. ההערכה היא כי 20% ממשתמשי האינטרנט פעילים בטוויטר בכל זמן נתון

טוויטר הוא אתר רשת חברתית המאפשר למשתמשים לפרסם ציוצים של עד 280 תווים. ציוצים מוצגים בפרופיל של המשתמש וניתן לראות אותם על ידי כל מי שעוקב אחרי אותו משתמש.

טוויטר הושקה ב-2006 ומאז גדלה בפופולריות, עם יותר מ-500 מיליון משתמשים פעילים נכון לשנת 2017. טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית ויש לה משרדים ברחבי העולם.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים גלויים לציבור כברירת מחדל, אך שולחים יכולים להגביל את משלוח ההודעות לעוקבים שלהם בלבד.

משתמשים יכולים לפרסם ציוצים דרך אתר טוויטר, מכשירים ניידים או אפליקציות של צד שלישי.

טוויטר הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים לשלוח ולקרוא הודעות קצרות של 140 תווים הנקראות "ציוצים". ציוצים במקור הוגבלו ל-140 תווים, אך בשנת 2017, הגבלה זו הוכפלה ל-280 תווים עבור כל השפות מלבד יפנית, קוריאנית וסינית.

משתמשים יכולים לפרסם ציוצים דרך אתר טוויטר, SMS או יישומים ניידים. טוויטר מבוססת בסן פרנסיסקו ויש לה משרדים ברחבי העולם.

 

גאדג'טים

מהפכה בנוחות הביתית: גאדג'טים שישדרגו כל פינה בבית שלך

דמיינו את הבית שלכם מגיב בצורה חלקה לצרכים שלכם, ומטפח סביבה שמתאימה באופן מושלם לנוחות ולסגנון החיים שלכם. בעודנו עומדים על סיפו של רנסנס טכנולוגי במרחב הביתי, מגוון גאדג'טים מתוחכמים מזמינים, שכל אחד מהם מבטיח להפוך את חללי המגורים שלנו למעוזים של יעילות, רוגע וביטחון. מהחמימות העדינה שמקבלת את פניכם בערב קריר ועד לגוונים הרכים ששוטפים את הקירות, וקובעים בדיוק את מצב הרוח הנכון אחרי יום ארוך – המהפכה בנוחות הביתית כבר כאן.

מדריך לבחירת ראצ'ט: טיפים חיוניים לחלקי נגרר קלים וחקלאיים

כאשר מדובר בבחירת המחגר המתאים עבור חלקי הנגרר הקלים או החקלאיים שלך, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. בין אם אתה מוביל ציוד, בעלי חיים או מטען יקר ערך אחר, החגר אמין ואיכותי חיוני לאבטחת המטען שלך ולהבטחת נסיעה בטוחה. במדריך זה נספק לכם את הטיפים החשובים ביותר שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול פנים

סוגי טיפולי פנים על פי עונות השנה

במקרים רבים, עור הפנים שלנו משקף את האופן בו אנו מסתגלים לעונות השנה ולשינויי מזג האוויר, כשלכל עונה קיימים ניואנסים שונים. לכן, כל עונה מביאה עמה אתגרים והזדמנויות שונות לטיפוח עור הפנים והכרות והבנה בסיסית עם השינויים הללו, מאפשרים לכל אחד ואחת להפיק את המקסימום עבור עור הפנים, לאורך כל השנה.

רישיון נשק

רישיון נשק: ההבדלים שאתה חייב לדעת לפני שתחליט

התעמקות בעולם הנשק אינה החלטה המתקבלת בקלות ראש, ואין לגשת אליה ללא הבנה מעמיקה. כל בחירה נושאת עמה אחריות כבדת משקל וידע חיוני שיש לשלוט בו – במיוחד כשמדובר בתהליך המורכב של השגה, חידוש וציות לתקנות המסדירות רישיון נשק. המסע מטירון לבעל נשק מורשה רצוף קשת של קריטריונים והבחנות שהם קריטיים הן לזכויותיך והן לביטחונך. בין אם מדובר בספורט, הגנה או מסורת, הבנת הפינות והפינות של בעלות על נשק יכולה לעשות את כל ההבדל. שיח זה חושף את שכבות המורכבות סביב רישיונות נשק, מלווה אתכם בין סוגים, צרכים, יישומים וניואנסים של היצמדות לחוק, ומצייר תמונה ברורה למי שעומד בפתחו של מיזם משמעותי זה.

הדפסה על חולצות – הטרנד החם של 2024

בעולם האופנה הדינמי, טרנדים באים והולכים, אבל טרנד אחד שממשיך לתפוס תאוצה ב-2024 הוא ההדפסה על חולצות. צורה יצירתית ורב-תכליתית זו של ביטוי עצמי הפכה