טיול לניו זילנד – מה צריך בשביל לתכנן טיול בניו זילנד

לא מעט צעירים וכן מבוגרים חוסכים כסף במשך תקופה ארוכה במטרה לטוס ולבקר בניו זילנד. מדינת האיים השוררת בדרום מערב האוקיינוס השקט, לא הרחק מ"אחותה הגדולה" אוסטרליה, מושכת אליה הרבה מאוד מטיילים ישראלים, בפרט חבר'ה צעירים אחרי צבא, אשר מעוניינים לנסוע אל מה שפעם הוגדר "המקום הכי רחוק על המפה".

טיול לניו זילנד הוא לא דבר פשוט. לא רק בגלל משך הטיסה הממושך (ישנן טיסות שנמשכות למעלה מ-15 שעות והן כוללות יותר מעצירה אחת), ולא בגלל העובדה שמדובר על מדינה מרוחקת מאוד אשר אפילו המרחק בינה לבין אוסטרליה הוא 2000 קילומטר, אלא בגלל העובדה שמדובר במדינה שונה מכל מה שאנחנו מכירים. ניו זילנד היא אחת המדינות הכי פחות מיושבות, יש בה קרוב ל-4 מיליון תושבים בלבד, והיא יחסית מדינה קטנה, אך היא נחשבת למדינה מאוד מעניינת וייחודית.

טיול לניו זילנד יכול להיערך בצורות שונות. כל מי שרוצה יכול לערוך טיול באופן עצמאי, על ידי תכנון והכנה של מסלול לבד, בין אם זה מראש ובין אם זה כשנוחתים בעיר הבירה ולינגטון או בעיר הגדולה אוקלנד. אופציה אחרת היא לערוך טיול מתוכנן באופן עצמאי (קרי טיול עם מסלול שהוכן מראש על ידי חברה שמתמחה בכך), וכן קיימת אופציה להצטרף לטיול מאורגן אשר יכלול גם שהייה ממושכת באוסטרליה.

 

איפה משתלם לבקר בניו זילנד

ניו זילנד היא כאמור מדינה מאוד מיוחדת בגלל המבנה והאופי שלה. הערים הגדולות הן כאמור אוקלנד וולינגטון, אך מרבית המטיילים לא יבלו בהן הרבה זמן אלא יעדיפו לבלות ביישובים ובכפרים הקטנים, שם הם יוכלו לחוות את ניו זילנד האמיתית. שם יוכלו לראות את עדרי הכבשים המפורסמים של המדינה, וכן את החקלאים עובדים את האדמה. כמובן שמרבית המטיילים גם יבלו ימים ארוכים בחופי ניו זילנד שם יוכלו לצלול, לגלוש, לצפות בחיות הים הנדירות או לשבת על החוף וליהנות ממזג האוויר.

ניו זילנד מורכבת משני איים, אי צפוני ואי דרומי. ביניהם ישנם את מיצרי קוק. כל מי שמגיע אל המדינה ירצה לבקר בשניהם, הן בשביל ליהנות מהם והן בשביל לחוות את ההבדלים בנוף ובתרבות.

 

מה צריך לבדוק לפני שמתכננים טיול לניו זילנד

לפני שמתחילים לתכנן את המסלול, יש לבחון מספר נקודות:

ראשית, מה המועד הטוב ביותר לטייל במדינה? על מנת שיהיה אפשר ליהנות מתנאים טובים ולא להיקלע לסערות או ימים חורפיים שעלולים להרוס את הטיול. התקופה הטובה ביותר היא הקיץ אשר נמשך מדצמבר עד פברואר.

שנית, יש לבחון דרך איפה נכון לטוס לניו זילנד על מנת לקצר זמנים וכן לחסוך בעלויות. צריך לקחת בחשבון שאין טיסה ישירה מישראל.

שלישית, יש לבחון איפה אפשר לשהות והאם אפשר לבלות זמן מה בחווה חקלאית בשביל לחוות את חיי התושבים מקרוב.

 

רכישת דירות בפרויקט מתחם 4TECH בנשר

מתחם הדירות הוא מקום בו אנשים חיים וחולקים חללים משותפים. הדירות הן בדרך כלל בבעלות פרטית או בשכירות, אך חלקן בבעלות שיתופית. מתחמי דירות מציעים

איפה מחפשים דירות למכירה?

אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי חיפוש דירות למכירה זה דבר פשוט. יש כאלה שמחפשים חודשים רבים את דירת החלומות שלהם, ולא תמיד הם

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שערים אוטומטיים

אם אתה מחפש דרך להגביר את האבטחה והפרטיות בבית או במשרד שלך, אולי תרצה לשקול התקנת שער אוטומטי. שערים אוטומטיים מספקים מספר יתרונות, כולל אבטחה,

למה כדאי לעשות קידום אורגני בגוגל?

בעולם הדיגיטלי של היום, לא מספיק להחזיק רק אתר אינטרנט. עליכם לשים לב לאופטימיזציה למנועי חיפוש ולקידום האתר שלכם בגוגל. ישנן דרכים רבות ושונות בהן