טיפול הסקין בוסטר – מהו ולמי הוא מתאים?

לפני שנכנס לעומקו של טיפול הסקין בוסטר, נתמקד במספר מאפיינים בשכבת עור הפנים שלנו.

נתחיל משני חלבונים חשובים במיוחד המצויים בגופנו:

קולגן – החלבון השכיח ביותר בגופנו והוא מהווה בין 25%-35% מסך החלבונים בגופנו, כאשר 80% ממוקמים באזור עור הפנים. תפקידו של הקולגן  הוא להעניק חוזק ומיצוק לעור.

אלסטין – הוא חלבון חשוב המרבה לשלב את עבודתו עם חלבון הקולגן, ותפקידו ליצור גמישות ואלסטיות.

בעזרת שני החלבונים הללו עור הפנים שלנו מקבל מראה מוצק, מתוח ומלא ברק.

עם השנים, נזקי הזמן וההשפעות ,החיצוניות גורמות לשינויים במרקם ונפח העור, כמו לדוגמה:

  • אובדן נפח בעור ובאיברי הפנים – כחלק מתהליך ההזדקנות הגוף שלנו מייצר פחות ופחות חומצה היאלורונית, קולגן ואלסטין – כל אלו גורמים לאובדן טונוס שריר ונפח.
  • שינויים בצורת הפנים – כוח הכבידה משפיע על עור אשר איבד מרמת המוצקות שלו. התוצאה היא צניחה של איברי הפנים, הופעת קמטי הבעה, טשטוש קו הלסת והופעת שקעים וקמטוטים.
  • הופעת כתמים, סדקים וגידולי עור כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש במהלך השנים.

 

כיצד ניתן להחזיר לעור את החיוניות והנפחים שאבדו לו?

בטיפול "הסקין בוסטר" אשר הפך לטיפול שכיח במיוחד בתחום הרפואה האסתטית . נוכל לשקם ולמצק את העור. הטיפול נעשה על ידי טכניקות הזרקה שונות אל תוך תאים הנמצאים בשכבה התת עורית. ההזרקה מעודדת את הגוף לייצר חלבונים מסוג קולגן ואלסטין, ובכך משפרת את רמת האלסטיות והגמישות של העור באזור זה. הזרקת החומצה ההיאלורונית לתאים מעודדת ספיחת מים לרקמות, ובכך היא מגבירה את לחות העור ויוצרת מראה אחיד ורענן לאורך זמן.

 

כמה זמן אורך טיפול "סקין בוסטר"?

הטיפול עצמו אורך כ-20 דקות, בתחילה מורחים קרם אלחוש באזור ההזרקה ולאחר מכן מזריקים את הסקין בוסטר לאזורים הרצויים. יתרון נוסף של טיפול הסקין בוסטר הוא יכולת דיוק גבוהה ומיעוט תופעות לוואי – הטיפול ניתן החל מגיל 18 ומעלה.

 

האם הטיפול דורש זמן החלמה?

לא, לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה באופן מלא ללא כל הפרעות.

 

מתי ניתן לראות תוצאות?

התשובה משתנה מאדם לאדם אך ברוב המקרים ניתן להבחין בתוצאות מספר ימים בודדים לאחר הטיפול. כבר מהטיפול הראשון העור יהפוך להיות אלסטי ומבריק יותר, חשוב לציין שמומלץ לעבור טיפול נוסף לאחר חודש מרגע הטיפול הראשון על מנת לקבל תוצאה שתישמר לזמן רב יותר. התוצאות נשמרות לתקופת זמן של בין שישה לעשרה חודשים.

 

היכן כדאי לבצע את טיפול הסקין בוסטר?

חשוב לוודא שאתם מבצעים את הטיפול במרפאה לאסתטיקה אשר עומדת בכל התקנים הנדרשים ובעלת ניסיון רב בתחום, הטיפול עצמו צריך להיעשות על ידי צוות רפואי מקצועי ומוסמך.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה

רכב

טיפול לרכב מיצובישי ירושלים – לא רק למען הבטיחות שלנו

הרבה פעמים נהוג להסתכל על טיפולים ברכב, מנקודת מבט "מה נכון בהיבט הבטיחותי". כלומר, היחס לטיפול ברכב הוא שיש צורך לבצע אותו בשביל לשמור על בטיחות הרכב והשימוש בו. מאחר ואנחנו משתמשים ברכב באופן תדיר, ואם הוא לא יהיה תקין אזי שאנחנו עלולים לסכן את עצמנו, נוסעים ונהגים אחרים, הרי שיש היגיון בכך שאנחנו בוחנים מה נכון לרכב מבחינה בטיחותית.

כיצד מטפלים בסגירת רווחים בשיניים

רווחים בין השיניים נפוצים לרוב בין השיניים הקדמיות, אולם עלולים להופיע גם בחלקו האחורי של הפה. תופעה זו מכונה בשפה המקצועית Diastema, ומתייחסת לרווח בין שתי שיניים או יותר. תופעה זו עשויה לנבוע ממספר סיבות, החל מאנטומיית הפה והלסת וצמיחה טבעית של שיניים מרוחקות זו מזו, וכלה בהרגלים ומאפייני התנהגות בתקופה בה מתפתחות השיניים ומבנה הלסת, דוגמת שימוש ממושך של ילדים במוצץ, או מציצת אצבע.