כבר הרבה זמן שלא בדקתם את מצב האוויר בגלגלים? כדאי שתעשו זאת

צמיגים הם אחד מהמרכיבים הקריטיים ביותר בכל רכב כיוון שהם אלו היחידים הבאים במגע ישיר עם הכביש.

חשוב לעשות בדיקה מעמיקה לפני שאתם רוכשים צמיגים חדשים וגם לבצע השוואת מחירי צמיגים על מנת לדעת שאתם קונים חכם ונכון.

צמיגים מנופחים כהלכה יכולים לשפר את יעילות הדלק, להגביר את הבטיחות ולהאריך את חיי הצמיגים בעצמם. אז מהי החשיבות של בדיקת לחץ אוויר בצמיגים והאם צמיג יקר יותר הוא תמיד טוב יותר? כל התשובות ממש כאן.

אין מספיק אוויר? סכנה של ממש

חשוב מאוד לוודא שהצמיגים ברכב אכן מנופחים כראוי. צמיגים לא מנופחים עלולים לגרום למספר בעיות כמו צריכה גבוהה יותר של דלק, בלאי לא אחיד וסיכון מוגבר להתפוצצות הצמיג. בנוסף, צמיגים לא מנופחים יכולים להקשות על הרכב בנסיעה ולהוות סכנה של ממש, במיוחד בתנאי רטיבות.

ממלאים אוויר לפי ההוראות? חסכתם בדלק

צמיגים מנופחים בדיוק לפי הוראות היצרן יכולים לשפר את יעילות הדלק על ידי הפחתת כמות ההתנגדות לגלגול בין הצמיג לכביש. הסיבה לכך היא שצמיגים שנפחם נמוך יותר, יוצרים חיכוך רב יותר שדורש יותר אנרגיה. על ידי שמירה על לחץ אוויר נכון בצמיגים, ניתן להפחית את כמות הדלק שהרכב צורך, מה שיכול לחסוך לכם כסף.

ככה תמנעו מתאונות מסכנות חיים

בנוסף לשיפור יעילות הדלק, צמיגים מנופחים כמו שצריך מגבירים את הבטיחות בכביש ומונעים סכנות לעומת צמיגים שאינם מנופחים כראוי והמגע שלהם עם הכביש מצטמצם, מה שעלול לגרום לרכב להחליק או להידרדר ולהגביר את הסיכון להתפוצצות הצמיג, מה שיכול להיות מסוכן ביותר.

מילוי אוויר נכון מאריך את חיי הצמיג

כאשר הצמיג אינו מנופח, הוא עלול לגרום לדפנות להתגמש יותר ממה שהם צריכים. זה יכול לגרום לשחיקה מהירה יותר של הצמיג ולהוביל לחוסר אחידות. על ידי שמירה על לחץ אוויר נכון בצמיג, ניתן להפחית את כמות הלחץ ולסייע בהארכת חייו.

האם צמיג יקר יותר הוא תמיד טוב יותר?

התשובה הקצרה היא לא, צמיג יקר יותר הוא לא בהכרח טוב יותר.

כשמדובר בצמיגים, יש כמה גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון:

  1. האחיזה של הצמיג – צמיגים איכותיים יהיו בעלי אחיזה טובה יותר על הכביש.
  2. ביצועי הצמיג בתנאי מזג אוויר שונים – צמיגים המיועדים לשימוש בתנאי רטיבות יהיו בדרך כלל יקרים יותר מאלה המיועדים לשימוש בתנאים יבשים.

קנו חכם ונכון

צמיג יקר יותר אינו בהכרח טוב יותר, אך חשוב לקחת בחשבון את אורך החיים והביצועים של הצמיג בתנאי מזג אוויר שונים.

ב- TIRE CLUB מציעים מגוון רחב של צמיגים איכותיים ביניהם צמיגי פלקן . ככה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלכם.

 

 

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה

רכב

טיפול לרכב מיצובישי ירושלים – לא רק למען הבטיחות שלנו

הרבה פעמים נהוג להסתכל על טיפולים ברכב, מנקודת מבט "מה נכון בהיבט הבטיחותי". כלומר, היחס לטיפול ברכב הוא שיש צורך לבצע אותו בשביל לשמור על בטיחות הרכב והשימוש בו. מאחר ואנחנו משתמשים ברכב באופן תדיר, ואם הוא לא יהיה תקין אזי שאנחנו עלולים לסכן את עצמנו, נוסעים ונהגים אחרים, הרי שיש היגיון בכך שאנחנו בוחנים מה נכון לרכב מבחינה בטיחותית.

כיצד מטפלים בסגירת רווחים בשיניים

רווחים בין השיניים נפוצים לרוב בין השיניים הקדמיות, אולם עלולים להופיע גם בחלקו האחורי של הפה. תופעה זו מכונה בשפה המקצועית Diastema, ומתייחסת לרווח בין שתי שיניים או יותר. תופעה זו עשויה לנבוע ממספר סיבות, החל מאנטומיית הפה והלסת וצמיחה טבעית של שיניים מרוחקות זו מזו, וכלה בהרגלים ומאפייני התנהגות בתקופה בה מתפתחות השיניים ומבנה הלסת, דוגמת שימוש ממושך של ילדים במוצץ, או מציצת אצבע.