כך תארגנו אירוע מושלם וטעים!

יתנהל באופן מושלם. אחד המרכיבים הכי חשובים באירועים בארץ (ובכלל בעולם) הוא איזה אוכל מוגש לאורחים באירוע. אם אנחנו מארגנים אירוע הדבר הכי נכון לעשות הוא לשכור מארגנת אירועים או מפיק אירועים שייעצו לנו איזה סוג קייטרינג לבחור לאירוע שלנו, כך שהוא גם יהיה טעים, גם יתאים לנו מבחינת התקציב וגם יתאים לקונספט ולעיצוב של החגיגה שלנו.

לפי איזה מאפיינים כדאי לנו לבחור קייטרינג לאירוע שלנו?

כאשר אנחנו באים לבחור מסעדה לברית או קייטרינג לכל אירוע אחר כדאי לנו לבחור אותם לפי המאפיינים הבאים:

        אנחנו מארגנים אירוע בעל אופי דתי כמו ברית או חתונה חשוב שהכיבוד באירוע יהיה כשר

        חשוב לשים לב האם איכות האוכל טרייה ומה איכות חומרי הגלם מהם האוכל עשוי

        עוד חשוב לשים לב מה המחיר של מנה לאירוע ולפי מה הוא נקבע

        מומלץ לשים לב האם יש אפשרויות למנות טבעוניות או צמחוניות

חשוב לשים לב לכל הפרטים האלו וגם לכך שהאוכל יהיה טעים לנו ואף לכל האורחים שנזמין לאירוע. לא תמיד אוכל שלנו הוא טעים יהיה טעים לרוב האנשים באירוע שלנו – וכדאי לזכור זאת.

מה היתרונות של עריכת אירוע במסעדה?

יש הרבה יתרונות בבחירה לערוך את האירוע שלנו במסעדה במקום בגן אירועים. אירועים במסעדות הם בדרך כלל אירועים אינטימיים וחמים יותר. אם אנחנו רוצים לארגן אירוע שיהיו בו עד 200 אורחים אז באמת עדיף לנו לערוך אותו במסעדה. יתרונות נוספים של אירועים במסעדות הוא שאיכות האוכל במסעדות היא גבוה יותר מאשר ברוב אולמות האירועים.

האם קיים הבדל בין קייטרינג לחתונה ובין קייטרינג לאירוע בר מצווה?

בעקרון לא קיים הבדל מהותי או לא צריך להיות קיים בין קייטרינג לאירוע חתונה ובין קייטרינג לאירוע בר מצווה. למעשה, כאשר מדברים על אוכל לחתונות חושבים על תפריט מפואר או מגוון יותר מאשר תפריט לאירועי בר מצווה וגם תו המחיר הוא בהתאם. כאשר אנחנו מארגנים אירוע חתונה חשוב שנדע שתו המחיר של אירוע מסוג זה הוא יקר יותר מאשר תו המחיר לאירוע בר מצווה – לפחות ברוב המכריע של המקרים (כמובן שזה תלוי בכמה כסף אנחנו בוחרים להשקיע באירועים שלנו).

בסופו של דבר, חשוב שנהיה מודעים לחשיבות של טריות המזון באירוע שלנו. אם אנחנו רוצים שהאוכל באירוע שלנו יהיה הצלחה אנחנו חייבים שהוא יהיה טרי, טעים ואם אפשר גם לא מאוד יקר לכיס. לעיתים, בשביל לקבל אוכל טרי וטעים נצטרך להיות מוכנים לשלם על כך בהתאם – אך זה בהחלט יותר משווה את הכסף כי איכות האוכל קובעת במידה רבה את הצלחת האירוע כולו.

התקן הישראלי לבנייה ירוקה 5281

הבנייה הירוקה הפכה להיות בשנים האחרונות לדבר שכיח ונפוץ במחוזותינו. אם עד לפני כמה שנים היה מדובר על גחמה, כיום זוהי מציאות שהופכת להיות פופולארית.

NDA –  מה זה ולמה הוא חשוב

כששני גורמים, ישויות משפטיות שונות, בוחרים לנהל משא ומתן אחד עם השני, בין אם הוא יוביל בסופו של דבר להסכם ובין אם לאו, ואחת כמה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות