ליטוש רצפות שיש: מדריך שלב אחר שלב מאת פרו פוליש

בתים ועסקים רבים יש רצפות שיש בגלל המראה היוקרתי שהם מקנים. למרות ששיש היא אבן טבעית יפה, היא גם עדינה למדי. עם הזמן, רצפות השיש שלך יאבדו את הברק והברק שלהן.

עם זאת, עם מעט שומן מרפקים (וכלי העבודה וחומרי הניקוי הנכונים), תוכלו להחזיר אותם לתפארתם המקורית.

 

להלן מדריך לפוליש לרצפה מסוג שיש שלב אחר שלב.

 

  1. לטאטא או לשאוב את הרצפה כדי להסיר לכלוך או פסולת רופפים. הקפד להשתמש במברשת רך עם זיפים כדי שלא תפגע בפני השטח של השיש.

 

  1. הכינו תמיסת ניקוי על ידי ערבוב של 1 כוס מים חמימים עם ½ כוס חומץ לבן.

 

  1. טובלים מגב נקי בתמיסות וסוחטים אותו היטב כך שהרצפה תהיה לחה בלבד, לא רטובה.

 

  1. נגב את כל הרצפה, הקפד לעבוד בחלקים קטנים כדי שהתמיסה לא תתייבש לפני שתהיה לך הזדמנות לנגב אותה.

 

  1. יבש את הרצפה במגבת נקייה ורכה.

 

  1. כדי להחזיר את הברק והברק, ערבבו 1 כוס מים עם ¼ כוס מי חמצן בבקבוק תרסיס וערפל קלות את הרצפה (כדאי לעשות זאת גם בקטעים קטנים).

 

  1. הניחו למי חמצן לשבת 3-5 דקות ולאחר מכן יבשו את הרצפה שוב במגבת רכה.

 

  1. חזור על שלבים 6-7 עד שתהיה מרוצה מהתוצאות.

 

  1. כדי להגן על הרצפות המלוטשות החדשות שלך, הניחו שטיחי דלת או שטיחים באזורים עם תנועה רבה והקפידו לנקות אבק ולשאוב אבק באופן קבוע (לפחות פעם בשבוע).

 

  1. תהנה מרצפות השיש היפות והחדשות שלך

 

טעויות נפוצות בניקוי רצפות שיש:

לא לטאטא או לשאוב קודם – שלב זה חיוני על מנת להסיר לכלוך או פסולת שעלולים לשרוט את פני הרצפות שלך.

אי שימוש בחומרי הניקוי הנכונים – חומרי ניקוי ביתיים רבים קשים מדי עבור שיש ויכולים למעשה לפגוע בגימור. הקפד להשתמש בחומר ניקוי עדין, ניטרלי pH (כמו זה המפורט לעיל) כדי למנוע תחריט או קהה של פני השטח.

שימוש ביותר מדי מים – אתה לא רוצה להרוות את הרצפות שלך בעת ניקוין; אחרת, הם עלולים לפתח כתמי מים. השתמש תמיד במגב לח (לא רטוב) וסחט אותו היטב לפני הניגוב. והקפידו לייבש את הרצפה היטב לאחר הניקוי.

לא מגן על הרצפות שלך – השיש הוא חומר נקבובי, כלומר יכול להכתים בקלות. כדי להימנע מכך, הקפידו להניח שטיחים או שטיחים באזורים עם תנועה רבה ולנגב נזילות מיד. כדאי גם לנקות אבק ולשאוב אבק באופן קבוע כדי למנוע הצטברות של לכלוך ופסולת.

עכשיו כשאתה יודע לנקות ולהבריק את רצפות השיש שלך, אתה יכול ליהנות מהיופי שלהן לאורך שנים!

 

שאלות נפוצות

באיזו תדירות עלי להבריק את רצפות השיש שלי?

באופן אידיאלי, אתה צריך להבריק את רצפות השיש שלך כל 1-2 חודשים. עם זאת, זה ישתנה בהתאם לכמות התנועה ברגל בבית או בעסק שלך. אם יש לך אזור עם תנועה רבה, ייתכן שיהיה עליך לבצע פוליש בתדירות גבוהה יותר.

 

מהי הדרך הטובה ביותר להסיר כתמים מרצפות שיש?

כדי להסיר כתמים מרצפות שיש, תצטרך להשתמש בפוליסה. עטיפת היא משחה שמורחים על האזור המוכתם ומשאירים אותו למשך 24-48 שעות. הפוליסה תמשוך את הכתם מהרצפה ואל תוך העיסה.

 

סיכום:

על ידי ביצוע השלבים הפשוטים האלה, אתה יכול להבריק את רצפות השיש שלך ולגרום להן להיראות שוב כמו חדשות תוך זמן קצר! רק הקפידו להשתמש בחומרי ניקוי עדינים וחומרי ניקוי שנעשו במיוחד עבור שיש (חומרי ניקוי חומציים עלולים להזיק לשיש). וזכור לשאוב אבק באופן קבוע כדי לשמור על מראה הטוב ביותר!

מוסכם

מאמר מקיף – איך לבחור את מגשר הגירושין הנכון עבורך

בבחירת מגשר גירושין, חשוב לקחת בחשבון את רמת הניסיון שלו. חפשו איש מקצוע שיש לו רקורד מוכח של הדרכה מוצלחת של זוגות בתהליך הגירושין. למגשרים מנוסים יש את הידע והכישורים לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות ולעזור לך להגיע להסדר הוגן והוגן.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה