למה לגשת למבחן מחוננים?

אם אתם הורים לילדים אשר מוצאים את עצמם משתעממים מתכני הלימודים השגרתיים בבית הספר, ברמת אינטליגנציה וידע גבוהה יותר מילדי הכיתה האחרים, חשוב מאוד שתאפשרו לילד שלכם להתפתח ולהתקדם מבחינה לימודית. מעבר לעובדה שכיום משרד החינוך עורך מבחן מחוננים לכל תלמידי כיתות ב בכל בתי הספר וזאת במטרה לאתר תלמידים מחוננים ולהפנות אותם ללמידה במסגרות ייעודיות התואמות להם לפחות פעם אחת בשבוע, גם אתם יכולים לבחור מסגרת ייעודית למחוננים עבור הילדים שלכם, כאשר חשוב שתדעו כי בכדי ללמוד באותה מסגרת, הילד שלכם יידרש לעבור מבחן מחוננים בהצלחה, אך כאשר מדובר על מסגרת טובה, הרי שזה בהחלט כדאי.

בית ספר הכפר הירוק- במי מדובר?

בית ספר הכפר הירוק הוא בית ספר אשר נחשב לאחד מבתי הספר המובילים ביותר כיום לתלמידים מצטיינים ומחוננים. בבית הספר המדובר הלמידה תהיה ברמה גבוהה ביותר, אך מעבר לכך, יש דגש משמעותי על ערכים וחינוך. בכדי להתקבל למסלולי הלמידה השונים בבית הספר יש צורך לעבור מבחן כניסה.  מבחן מחוננים נפרד יערך למסלול מחוננים וכן קבלה לכיתות מופת תהיה מותנית בעמידה בתנאי המכינה הנערכת בכפר הירוק. אין ספק כי מדובר על המקום הטוב ביותר ללמוד בו, כאשר הילד שלכם עומד בתנאים של ילד מחונן, מגלה יכולות קוגניטיביות מאוד גבוהות לגילו ובעיקר, מגלה לא מעט סקרנות ורצון להתקדם מבחינה לימודית וללמוד כמה שרק אפשר.

האם כדאי שהילד יעבור מבחן מחוננים?

על אף שלא מעט הורים מבינים כי לילד שלהם יש יכולות גבוהות מבחינה קוגניטיבית ואינטליגנטית, הם לא תמיד ממהרים להביא את הילד למבחן מחוננים אשר יגלה האם הוא אכן מחונן ובהתאם לכך, יפתח בפניו את הדלת למוסדות לימוד התואמים לאישיותו ויכולותיו שכן, הם חוששים שהילד יתויג באופן כלשהו, שהסביבה תהיה תחרותית מדי עבורו, שהלמידה תהיה תובענית ושהוא יאבד מעט מהילדות שלו. ובכן, חשוב שתדעו כי ישנם מוסדות לימוד למחוננים כגון: הכפר ירוק, שבהם הלמידה מתבצעת בצורה חווייתית ונעימה המותאמת לילדים בצורה הטובה ביותר. כך שמעבר לעובדה שהילד שלכם יקבל מענה מתאים ליכולות השונות שלו, הוא גם ייהנה מחוויית למידה של ממש ובעיקר, הוא לא ירגיש עומס כלשהו או חריגות.

חשוב מאוד שתקראו אודות הכפר הירוק תנאי קבלה, במידה והילד שלכם עבר את מבחני המחוננים הנערכים בכיתה ב לרבות מבחני ההמשך ולאחר מכן, תביאו את הילד להיבחן בכפר הירוק ובמידה ויתקבל, להנות מלמידה איכותית ביותר.

מתי נשתמש ברמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האודיו המודרני שלנו. בין אם אנחנו מארחים מסיבה, מציגים מצגת או נהנים מהלחנים האהובים עלינו בבית, המכשירים הללו

Apple Watch

האבולוציה של Apple Watch: הצצה לדגמים החדשים 2023

מאז השקתו הראשונית ב-2015, ה-Apple Watch חולל מהפכה בשוק הטכנולוגיה הלבישה. עם כל דגם חדש, אפל המשיכה לדחוף את גבולות החדשנות והעיצוב, ומציעה למשתמשים שילוב חלק של סגנון ופונקציונליות. כשאנו מביטים קדימה לשנת 2023, שמועות והדלפות מצביעות על כך שלאפל יש כמה עדכונים מרגשים עבור לקוחותיה הנאמנים.

תכשירים מומלצים לטיפול באקנה

אקנה, מצב עור שכיח המשפיע על אנשים בכל טווח הגילאים, יכול להיות מטריד פיזית ורגשית כאחד. מצב בריאותי זה של העור מתרחש כאשר זקיקי השיער נסתמים בשמן, תאי עור מתים וחיידקים, דבר שמוביל להתפתחות פצעונים, נקודות שחורות וראשים לבנים. בעוד שגורמים כמו הורמונים, גנטיקה ואורח חיים משחקים תפקיד בהתרחשותו, מציאת מוצרים יעילים לטיפול באקנה היא חיונית לשיקום העור. בשנים האחרונות, תחום הטיפוח חווה התקדמות בשימוש בחומרים חדשניים לטיפול באקנה והיום נבחן את האפשרויות שהפיתוחים הללו מביאים לעולם הטיפול באקנה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול ברכב רנו

גלה את הסודות לטיפול מעולה ברכב רנו במוסך שלנו

כשמדובר בטיפול ברכב רנו, הסוד הוא לא כל כך הטיפול אלא הידע והאסטרטגיה שאתה מיישם. זה לא מספיק רק לבקר במוסך כאשר רעש חזק מפריע לנסיעה השלווה שלך. טיפול קפדני זה דורש הרבה יותר – מדובר במעקב אחר לוח זמנים עקבי ויעיל לתחזוקה, הכרת כמה עצות DIY של מומחים והבנת השימוש בכלי אבחון מתקדמים.

כיצד מטפלים בשלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת הידועה גם בשמה: הרפס זוסטר, היא למעשה זיהום ויראלי אשר גורם לפריחה כואבת של שלפוחיות בצד אחד של הגוף. שלבקת חגרת נגרמת מאותו