למה לגשת למבחן מחוננים?

אם אתם הורים לילדים אשר מוצאים את עצמם משתעממים מתכני הלימודים השגרתיים בבית הספר, ברמת אינטליגנציה וידע גבוהה יותר מילדי הכיתה האחרים, חשוב מאוד שתאפשרו לילד שלכם להתפתח ולהתקדם מבחינה לימודית. מעבר לעובדה שכיום משרד החינוך עורך מבחן מחוננים לכל תלמידי כיתות ב בכל בתי הספר וזאת במטרה לאתר תלמידים מחוננים ולהפנות אותם ללמידה במסגרות ייעודיות התואמות להם לפחות פעם אחת בשבוע, גם אתם יכולים לבחור מסגרת ייעודית למחוננים עבור הילדים שלכם, כאשר חשוב שתדעו כי בכדי ללמוד באותה מסגרת, הילד שלכם יידרש לעבור מבחן מחוננים בהצלחה, אך כאשר מדובר על מסגרת טובה, הרי שזה בהחלט כדאי.

בית ספר הכפר הירוק- במי מדובר?

בית ספר הכפר הירוק הוא בית ספר אשר נחשב לאחד מבתי הספר המובילים ביותר כיום לתלמידים מצטיינים ומחוננים. בבית הספר המדובר הלמידה תהיה ברמה גבוהה ביותר, אך מעבר לכך, יש דגש משמעותי על ערכים וחינוך. בכדי להתקבל למסלולי הלמידה השונים בבית הספר יש צורך לעבור מבחן כניסה.  מבחן מחוננים נפרד יערך למסלול מחוננים וכן קבלה לכיתות מופת תהיה מותנית בעמידה בתנאי המכינה הנערכת בכפר הירוק. אין ספק כי מדובר על המקום הטוב ביותר ללמוד בו, כאשר הילד שלכם עומד בתנאים של ילד מחונן, מגלה יכולות קוגניטיביות מאוד גבוהות לגילו ובעיקר, מגלה לא מעט סקרנות ורצון להתקדם מבחינה לימודית וללמוד כמה שרק אפשר.

האם כדאי שהילד יעבור מבחן מחוננים?

על אף שלא מעט הורים מבינים כי לילד שלהם יש יכולות גבוהות מבחינה קוגניטיבית ואינטליגנטית, הם לא תמיד ממהרים להביא את הילד למבחן מחוננים אשר יגלה האם הוא אכן מחונן ובהתאם לכך, יפתח בפניו את הדלת למוסדות לימוד התואמים לאישיותו ויכולותיו שכן, הם חוששים שהילד יתויג באופן כלשהו, שהסביבה תהיה תחרותית מדי עבורו, שהלמידה תהיה תובענית ושהוא יאבד מעט מהילדות שלו. ובכן, חשוב שתדעו כי ישנם מוסדות לימוד למחוננים כגון: הכפר ירוק, שבהם הלמידה מתבצעת בצורה חווייתית ונעימה המותאמת לילדים בצורה הטובה ביותר. כך שמעבר לעובדה שהילד שלכם יקבל מענה מתאים ליכולות השונות שלו, הוא גם ייהנה מחוויית למידה של ממש ובעיקר, הוא לא ירגיש עומס כלשהו או חריגות.

חשוב מאוד שתקראו אודות הכפר הירוק תנאי קבלה, במידה והילד שלכם עבר את מבחני המחוננים הנערכים בכיתה ב לרבות מבחני ההמשך ולאחר מכן, תביאו את הילד להיבחן בכפר הירוק ובמידה ויתקבל, להנות מלמידה איכותית ביותר.

בית משפט

השפעות פסיכולוגיות של תלונות שווא

מי שהופנתה כנגדו טענת שווא, גם סתם כך, יודע עד כמה קשה הסיטואציה ועד כמה היא מתסכלת. אך הדבר הוא כאין וכאפס לעומת הגשת תלונת שווא למשטרה. המשטרה עושה את עבודתה, היא מקבלת תלונות מאנשים הטוענים כי נפגעו בפועל מדברים שונים.

מחשב

המדריך המלא לשירותי IT: מה הם ואיך הם יכולים לסייע לך

תארו לעצמכם ניווט במבוך המורכב של עסקים מודרניים ללא האור המנחה של שירותי IT. בעידן הדיגיטלי של היום, הדופק של כל מפעל מצליח פועם בקצב ההתקדמות הטכנולוגית. שירותי IT הפכו ממותרות לצורך אבן יסוד, ומניעים עסקים באמצעות המומחיות והפתרונות החדשניים שלהם. מסע טרנספורמטיבי זה מתמיכה בחדר האחורי לאסטרטגיה בחזית העסק עיצב מחדש תעשיות, והפך את שירותי ה- IT ללב ליבו של העולם הדיגיטלי.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה: כל מה שאתה צריך לדעת

גירושין בהסכמה, המכונה גם גירושין ללא עוררין, הוא סוג של גירושין שבו שני הצדדים מסכימים לסיים את נישואיהם בדרכי שלום. גירושים מסוג זה הם לרוב מהירים יותר ופחות יקרים מגירושין במחלוקת, שכן הוא אינו כרוך במאבקי משפט ארוכים.

ביטוח בריאות

הבנת כיסוי ביטוח בריאות לטיפולי לייזר

כיסוי ביטוח בריאות לטיפולי לייזר יכול להשתנות בהתאם לסוג הטיפול ותכנית הביטוח. תוכניות ביטוח בריאות מסוימות עשויות לכסות טיפולי לייזר מסוימים, כגון אלו לבעיות עור או תיקון ראייה, בעוד שאחרות עשויות לא לכסות אותם כלל.