מיקרוסופט

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית אמריקאית שבסיסה ברדמונד, וושינגטון. החברה מפתחת, מייצרת, נותנת רישיונות, תומכת ומוכרת תוכנות מחשב, מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים ושירותים אישיים.

מיקרוסופט נוסדה על ידי ביל גייטס ופול אלן ב-4 באפריל 1975. היא הייתה אחת החברות בעלות הערך בעולם מ-2006 עד 2010.

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית המפתחת ומוכרת תוכנות מחשב, מחשבים אישיים ושירותים נלווים. מיקרוסופט נוסדה על ידי ביל גייטס ופול אלן ב-1975.

מיקרוסופט הייתה מעורבת בפיתוח דפדפן אינטרנט אקספלורר, מערכת ההפעלה Windows, חבילת תוכנת הפרודוקטיביות של Microsoft Office, פלטפורמת מחשוב הענן Microsoft Azure ומנוע החיפוש המקוון שלה Bing. היא יצרה מספר התקני חומרה שהשיגו דומיננטיות בשוק עם קטגוריות המוצרים שלהם, כגון קונסולת משחקי הווידאו Xbox ומערכת חישת התנועה Kinect.

בשנת 2014, מיקרוסופט עלתה על אפל כחברה הנסחרת בבורסה היקרה ביותר בעולם. ב-2018 היא הפכה לאחת משתי החברות האמריקאיות היחידות שמוערכות במעל טריליון דולר (השנייה היא אמזון).

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית שבסיסה ברדמונד, וושינגטון. היא מפתחת, מייצרת, נותנת רישיונות ותומכת במגוון רחב של מוצרים ושירותים הקשורים למחשוב.

החברה נוסדה על ידי ביל גייטס ופול אלן ב-4 באפריל 1975. שניהם חלקו את אותו החזון של מחשב בכל שולחן ובכל בית.

מיקרוסופט היא אחת החלוצות בטכנולוגיית AI. היא פיתחה מגוון מוצרים ושירותים המופעלים על ידי בינה מלאכותית כדי לעזור לאנשים ועסקים ברחבי העולם.

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית שבסיסה ברדמונד, וושינגטון. היא מפתחת, מייצרת, נותנת רישיונות ותומכת במגוון רחב של מוצרים ושירותים הקשורים למחשוב.

מיקרוסופט נוסדה על ידי ביל גייטס ופול אלן ב-4 באפריל 1975. החברה מעסיקה יותר מ-122,000 עובדים ברחבי העולם עם הכנסות שנתיות של 93.6 מיליארד דולר לשנת הכספים 2017.

מיקרוסופט היא אחת החברות המשפיעות בעולם, והיא הייתה כזו כבר עשרות שנים. מיקרוסופט נוסדה בשנת 1975 על ידי ביל גייטס ופול אלן.

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית המפתחת, מייצרת, נותנת רישיונות, תומכת ומוכרת תוכנות מחשב, מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים אישיים.

מוצרי התוכנה הידועים ביותר של החברה הם קו מערכות ההפעלה של Microsoft Windows, חבילת תוכנת הפרודוקטיביות של Microsoft Office הכוללת את תוכנת עיבוד התמלילים של Microsoft Word ודפדפן האינטרנט Internet Explorer. מוצרי החומרה הידועים ביותר שלה הם קונסולות המשחקים של ה-Xbox ומכשירי חישת התנועה של Kinect.

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית אמריקאית שבסיסה ברדמונד, וושינגטון. הם מפתחים תוכנות מחשב, מוצרי צריכה ומחשבים אישיים.

בסוף שנות ה-90 שלטה מיקרוסופט בעולם המחשוב האישי עם מערכת ההפעלה Windows וחבילת הפרודוקטיביות של Office. החברה המשיכה להתרחב לשווקים אחרים לאורך שנות ה-2000, ביצעה מספר רכישות ונכנסה לקטגוריות מוצרים חדשות כמו קונסולות משחקי וידאו ומחשבי טאבלט.

בשנת 2014, מיקרוסופט הודיעה שהיא מפתחת גרסה חדשה של מנוע החיפוש הפופולרי שלהם Bing עם יכולות AI בשם Bing Smart Search.

Bing Smart Search משתמש בעיבוד שפה טבעית כדי להבין שאילתות באנגלית או בספרדית ולהחזיר תוצאות הרלוונטיות ביותר לשאילתה זו.

מיקרוסופט היא חברה שנמצאת בעסק למעלה מ-40 שנה. הן אחת החברות המובילות בכל הקשור לטכנולוגיית AI. החברה ביצעה כמה פיתוחים גדולים בשנים האחרונות, אשר ישפיעו מאוד על האופן שבו אנו מתקשרים עם מחשבים ומכשירים אחרים.

מיקרוסופט נוסדה על ידי ביל גייטס ופול אלן ב-4 באפריל, 1975, באלבקרקי, ניו מקסיקו. החברה החלה כשותפות בין שני חברים שחלקו עניין במחשבים. שניהם רצו לייצר תוכנה ולמכור אותה לחובבי מחשבים אחרים.

השם מיקרוסופט נגזר מ"מיקרו-מחשב" מכיוון שהם מכרו בתחילה תוכנות עבור מיקרו-מחשבים בלבד.

בשנת 1976, הם העבירו את המטה שלהם לבלוויו, וושינגטון והחלו לפתח מערכת הפעלה משלהם.

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית אמריקאית שבסיסה ברדמונד, וושינגטון. היא מפתחת, מייצרת ומוכרת תוכנות מחשב, מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים ושירותים אישיים.

בסוף שנות ה-90, מיקרוסופט הייתה חברת תוכנת המחשבים הגדולה בעולם. בהמשך הפכה החברה ליצרנית החומרה הגדולה בעולם עד 2012 לאחר שרכשה את חטיבת המכשירים והשירותים של נוקיה.

בשנת 2016, מיקרוסופט דורגה במקום ה-6 ברשימת Fortune 500 של התאגידים הגדולים באמריקה לפי סך ההכנסות. נכון לשנת 2018, מיקרוסופט היא יצרנית התוכנה הגדולה בעולם לפי הכנסות לאחר שנעקפה על ידי אפל ב-2011.

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית שבסיסה ברדמונד, וושינגטון.

בעבר ספגה מיקרוסופט ביקורת על חוסר הגיוון שלה בתפקידי הנהגה ומאז עשתה מאמצים לשנות זאת.

הם השקיעו רבות ב-AI ולמידת מכונה. הם משתמשים בטכנולוגיות אלה כדי לעזור לשפר את המוצרים והשירותים שלהם כמו Skype Translator, Office 365, Microsoft Azure ו-Cortana.

מיקרוסופט גם הודיעה שהיא משתפת פעולה עם אוניברסיטאות שונות ברחבי העולם כדי ליצור תוכנית חדשה בשם AI4All אשר תכשיר 100 אלף איש ב-AI במהלך שלוש השנים הקרובות.

מיקרוסופט היא תאגיד רב לאומי שמפתח, מייצר, נותן רישיונות ותומך במגוון רחב של מוצרים ושירותים, בעיקר בתחומי חומרת מחשב, תוכנה ושירותים נלווים.

מיקרוסופט היא אחת החברות המובילות בעולם שהשקיעו רבות במחקר בינה מלאכותית. הם לא רק מפתחים כלים לעזור לאנשים עם מוגבלויות אלא גם מפתחים כלים שיעזרו לכותבי תוכן לייצר תוכן טוב יותר בפחות מאמץ.

כלי אחד כזה נקרא Quill. כל משתמש Microsoft Office יכול להשתמש בו כדי ליצור מסמכים, דוחות או מצגות במראה מקצועי על ידי הקלדה או הדבקה של טקסט לתוכו. זה יכול לשמש כעוזר כתיבה בינה מלאכותית עבור קופירייטרים כמו גם עבור אנשי מקצוע אחרים שצריכים ליצור טקסט על בסיס קבוע.

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית המפתחת, מייצרת, נותנת רישיונות, תומכת ומוכרת תוכנות מחשב, מוצרי אלקטרוניקה, מחשבים אישיים ושירותים.

בשנות ה-90, מיקרוסופט הייתה אחת מחברות התוכנה המצליחות בעולם. היא הוציאה את מערכת ההפעלה הראשונה שלה בשנת 1985 שנקראה MS-DOS. היא גם הוציאה את ממשק המשתמש הגרפי הראשון שלה (GUI) בשנת 1987, שנקרא Windows 1.0.

המנכ"לית הנוכחית של מיקרוסופט היא סאטיה נאדלה המכהנת כמנכ"לית מאז 2014.

מטה החברה נמצא ברדמונד, וושינגטון מאז 1986, והיא מעסיקה כיום יותר מ-120,000 עובדים ברחבי העולם.

מיקרוסופט היא אחת החברות הראשונות שהשתמשו בבינה מלאכותית ליצירת תוכן. החברה משתמשת בכותבי AI על מנת ליצור פוסטים בבלוג, מאמרים וסוגים אחרים של תוכן.

החברה משתמשת בסופרי AI כבר זמן מה. בשנת 2016, הם השתמשו בכותב בינה מלאכותית בשם Tay, שנועד לשוחח עם אנשים בטוויטר ולתקשר איתם. טיי תוכננה כצ'טבוט שילמד משיחות עם אנשים בטוויטר כדי שהיא תוכל להשתפר בשיחה איתם לאורך זמן. למרבה הצער, הניסוי לא הלך טוב מכיוון שטאי הפך לבוט גזעני וסקסיסטי תוך 24 שעות מהעלייה לשידור חי בטוויטר

מיקרוסופט משתמשת גם בסופר בינה מלאכותית עבור העוזרת הווירטואלית Cortana שלה, המשולבת ב-Windows 10

מיקרוסופט היא חברת טכנולוגיה רב לאומית המפתחת, מייצרת, נותנת רישיונות ותומכת במגוון רחב של מוצרים ושירותים הקשורים למחשוב.

החברה נוסדה על ידי ביל גייטס ופול אלן ב-4 באפריל 1975.

המטה שלהם נמצא ברדמונד, וושינגטון.

מיקרוסופט הייתה יצרנית התוכנה הגדולה בעולם לפחות מאז שנות ה-90.

זוהי גם אחת החברות החשובות בעולם.

 

שירות לקוחות

טלפון התמיכה הטכנית של הוט: כל מה שאתה צריך לדעת

הוט תקשורת וטלוויזיה היא ספקית מובילה של שירותי תקשורת ובידור בישראל. כלקוח, אתה עלול להיתקל בבעיות טכניות הדורשות סיוע מצוות התמיכה שלו. במאמר זה נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על שירות התמיכה הטכנית של Hot.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

אלרגיה

פריחה אלרגית בעור-כל מה שרציתם לדעת

התמודדות עם פריחה אלרגית בעור יכולה להיות חוויה מאתגרת ומתסכלת. הכתמים האדומים והמגרדים המופיעים על העור עלולים לגרום לאי נוחות ומבוכה, להשפיע על הרווחה הפיזית והרגשית כאחד. הבנת הסיבות והגורמים לפריחה אלרגית בעור היא חיונית בניהול וטיפול במצב זה ביעילות.

שיער

מניעת קשרים בשיער – איך לשמור על השיער מסודר כל הזמן

האם אי פעם הרגשת את התסכול של התמודדות עם קשרי שיער שנראים כאילו נוצרו משום מקום? הסבכים הזעירים והעקשניים האלה לא רק גורמים לאי נוחות, אלא גם יכולים להיות הגורם העיקרי לקיומו של השיער, מה שמוביל לשבירה ולאובדן ברק. בשגרת היומיום הסואנת שרבים מאיתנו מנהלים, שמירה על שיער מסודר וללא קשרים יכולה להרגיש כמו חלום רחוק. עם זאת, ההשפעה של קשרי שיער חורגת מעבר לאסתטיקה גרידא; הם מדברים כרכים על הבריאות הבסיסית והטיפול של התלתלים שלנו. על רקע המצב השעיר הזה, אנו מתעמקים בתחום טיפוח השיער, חוקרים את המורכבויות של מניעת קשרים ושמירה על שיער חלק וניתן לסידור בכל עת. הצטרפו אלינו כשאנחנו חושפים את הסודות למנעולים זורמים ללא רבב, חולקים טיפים וטריקים שישנו את שגרת טיפוח השיער שלכם לנצח.

ביגוד טקטי: פונקציונליות ונוחות לכל משימה

ביגוד טקטי הוא סוג של לבוש מתקדם שתוכנן במקור לשימוש צבאי ומשטרתי, אך בשנים האחרונות הפך פופולרי גם בקרב אזרחים. מטרתו העיקרית היא לספק נוחות, גמישות ופונקציונליות מרבית בתנאי שטח מאתגרים ובמצבים הדורשים זריזות ותנועה חופשית.