מעגל התעסוקה הוא מודל חדש לגיוס עובדים ושימור עובדים

חברה היא לא מכונה. זה לא יכול לרוץ בלי אנשים.

חברה לא יכולה להתקיים בלי עובדים. זה לא רק להעסיק את האנשים הנכונים, זה גם לשמר אותם מאושרים ומוטיבציה לעבוד קשה.

מעסיקים צריכים להיות מודעים לחשיבות של מתן סביבה שבה העובדים מאושרים ופרודוקטיביים.

בעשור האחרון, העולם ראה הרבה שינויים באופן שבו אנו עובדים. השינוי המשמעותי ביותר הוא שאנשים עובדים במעגלים במקום התקדמות ליניארית. הסיבה העיקרית לכך היא שאנשים מתעניינים יותר במה שהם עושים ופחות מתעניינים איפה הם עושים את זה.

אנשים רוצים לעבוד על סמך הכישורים והתשוקות שלהם, לא על בסיס המקום שבו הם גרים או באיזו חברה הם עובדים. הם רוצים לקבל שליטה על אילו מערכי מיומנויות הם לומדים ובאיזו מהירות הם מתקדמים במערך המיומנויות הללו. הם רוצים להיות מסוגלים לבחור את השעות שלהם, כמו גם מתי ובאיזו תדירות הם לוקחים הפסקות מהעבודה. אנשים גם רוצים גמישות בעבודה שלהם כך שאם יש מצב חירום אישי, כמו מוות במשפחה, אז הם יכולים לעזוב את העבודה מוקדם או לקחת חופש מבלי להיענש על ידי המעסיק שלהם.

מעגלי התעסוקה הם דרך חדשה לחשוב על עתיד העבודה וכיצד ליצור חברה בת קיימא, שוויונית ומכילה יותר. הרעיון הוא להתרחק ממסלול הקריירה הליניארי המסורתי ובמקום זאת לבקש מאנשים להחליף עבודה כל כמה שנים כדי לרכוש מערכי כישורים חדשים.

ישנם סוגים רבים ושונים של מעגלי תעסוקה. הסוג הנפוץ ביותר הוא מעגל חלוקת העבודה. זה המקום שבו שני אנשים או יותר חולקים עבודה והעבודה מתחלקת ביניהם. אפשר לקרוא להם גם מעגלי החלפת עבודה, אבל זה יכול להטעות שכן זה מרמז שהם מחליפים עבודה אחד עם השני, לא רק חולקים עבודה אחת.

הסוג השני של מעגל התעסוקה הוא מעגל שיתוף המיומנויות. זה כולל שני אנשים או יותר שחולקים מיומנויות ומשאבים כדי ליצור מוצר או שירות עבור לקוח או לקוח. יכול להיות שיש להם אדם אחד שיש לו את כל הכישורים הנדרשים כדי ליצור את המוצר, אבל חסר לו זמן לעשות זאת, אז הם מגייסים אנשים אחרים עם כישורים ספציפיים כדי לעזור להם ולחלוק ברווחים מהעבודה שלהם יחד.

הסוג השלישי של מעגל תעסוקה הוא מה שמכונה "כלכלת מתנות". זה כולל חברים נותנים מתנות זה לזה, לעתים קרובות ללא כל ציפייה לקבל משהו בחזרה. אנשים יכולים לתת זה לזה אוכל

"מעגלי התעסוקה" הוא מונח המתייחס לרעיון הרשת החברתית של העובד. אלה האנשים שהם מכירים, שמכירים אותם, ומוכנים להמליץ עליהם להזדמנות חדשה.

הרשת החברתית של עובד יכולה להיות מורכבת מבני משפחה, חברים, עמיתים ומכרים. ככל שמישהו קרוב יותר לאדם במעגל התעסוקה שלו, כך גדל הסיכוי שהוא ימליץ על אותו אדם להזדמנות חדשה.

המבוא עדיין לא נכתב.

המאמר שאני הולך לדבר עליו הוא "עתיד המשרות: עד כמה רגישות משרות למחשוב?" המחבר, קארל בנדיקט פריי ומייקל א. אוסבורן, חזו כי 47% מכוח העבודה בארה"ב נמצאים בסיכון גבוה להיות מוחלפים במחשבים בעשורים הקרובים.

מאמר זה דן בהשפעות של אוטומציה במקום עבודה וכיצד היא תשפיע על התעסוקה. המחברים דנים בתעשיות שונות שבהן יש סיכוי גבוה יותר שעבודות יוחלפו בטכנולוגיה וכיצד זה ישפיע על הכלכלה. הם גם דנים במה שניתן לעשות כדי למנוע מבעיות אלו לקרות.

הפוטנציאל של כלכלת ההופעות להוות אלטרנטיבה בת קיימא, אפילו עדיפה, לתעסוקה מסורתית הוא אחד הנושאים הבוערים ביותר בחברה העכשווית. עבור אנשים רבים, הוא מציע מוצא מעבודת הפרך בין 9 ל-5 שבה הם מרגישים לכודים. עבור אחרים, זהו איום קיומי שיהרוס את מה שנותר מהחלום האמריקאי.

כלכלת ההופעות קיימת כבר עשרות שנים והיא צומחת בהתמדה ככל שיותר אנשים פונים לעבודה מסוג זה כאמצעי להשלמת הכנסה או למצוא עבודה במשרה מלאה כאשר הם לא מוצאים שום דבר אחר.

מאמר זה בוחן כיצד דרך העבודה החדשה הזו משנה את החברה שלנו וכיצד אנו רואים תעסוקה, כמו גם מה עלול לקרות בעתיד עם סוג זה של עבודה ועם שילוב של AI בחיינו יותר ויותר.

מעגלי התעסוקה הם דרך למעסיקים למצוא עובדים פוטנציאליים. המעגלים מורכבים מאנשים באותו ענף, בעלי כישורים וידע דומים. יש להם פורום פרטי שבו הם יכולים לפרסם את מקומות העבודה שלהם, לדבר על העבודה שלהם ולשתף שיטות עבודה מומלצות.

מעגלי התעסוקה מספקים דרך למעסיקים למצוא מועמדים המתאימים לצרכיהם ולהיפך. זה מאפשר להם לחסוך זמן בכך שהם לא צריכים לעבור דרך סוכנויות גיוס או לבלות שעות בחיפוש קורות חיים על לוחות דרושים.

כלכלה מעגלית היא מערכת רגנרטיבית שמטרתה לשמור על משאבים בשימוש זמן רב ככל האפשר.

המונח "כלכלה מעגלית" נטבע לראשונה על ידי קרן אלן מקארתור ב-2009 והמושג של כלכלה מעגלית קיים כבר מאות שנים.

הכלכלה המעגלית מבוססת על מודל של ניהול משאבים השואף למזער את הפסולת והנזק הסביבתי על ידי שמירה על משאבים בשימוש זמן רב ככל האפשר, הפקת הערך המרבי מהם תוך כדי השימוש, ולאחר מכן שחזור וחידוש מוצרים וחומרים בסופו. של כל חיי שירות.

מודל זה נקרא לפעמים "סגירת לולאה" או "עריסה לעריסה".

הסוג הנפוץ ביותר של מעגל תעסוקה הוא מעגל דובר. סוג זה של מעגל תעסוקה משמש כדי לעזור לאנשים למצוא עבודה בענף שלהם.

מעגלי תעסוקה הם קבוצות שעוזרות לאנשים למצוא עבודה בענף שלהם. לעתים קרובות הם מעגלים של דוברים, אבל הם יכולים להיות כל קבוצה שעוזרת לאנשים עם מיומנויות נטוורקינג וחיפוש עבודה.

מעגלי תעסוקה נוצרו על ידי ד"ר מרגרט ויטלי בספרה Leadership and the New Science (1992). היא רצתה ליצור דרך לאנשים למצוא עבודה משמעותית ומספקת עבורם, אז היא יצרה מערכת שבה אנשים יכלו ללמוד על הזדמנויות שונות באמצעות שיחה עם אחרים שכבר מצאו עבודה שהם אוהבים.

מעגלי תעסוקה הם ערוצי מדיה חברתית המשמשים לחיבור בין מעסיקים לעובדים. הם דרך לאנשים למצוא עבודה ולחברות למצוא מועמדים מתאימים.

בפלטפורמות אלה של מדיה חברתית, מחפשי עבודה יכולים לפרסם את קורות החיים או תיקי העבודות שלהם ומעסיקים יכולים לפרסם את מקומות העבודה שלהם. לאחר מכן שני הצדדים יכולים להחליף מידע על התפקידים שהם מעוניינים בהם.

מעגלי התעסוקה מספקים הזדמנות מצוינת הן למעסיק והן לעובד שכן הם מקלים על עובדים פוטנציאליים ליצור קשר עם מעסיקים פוטנציאליים. זוהי גם דרך מצוינת עבור חברות לגייס כישרונות מכל העולם מבלי להקדיש יותר מדי זמן למאמצי הגיוס עצמם.

מוסכם

מאמר מקיף – איך לבחור את מגשר הגירושין הנכון עבורך

בבחירת מגשר גירושין, חשוב לקחת בחשבון את רמת הניסיון שלו. חפשו איש מקצוע שיש לו רקורד מוכח של הדרכה מוצלחת של זוגות בתהליך הגירושין. למגשרים מנוסים יש את הידע והכישורים לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות ולעזור לך להגיע להסדר הוגן והוגן.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה