ניקוי שטיחים מקיר לקיר – טיפים שחשוב לדעת

שטיחים מקיר לקיר מאופיינים בעיקר במשרדים, מוסדות ובתי מלאכה, אך הם קיימים גם בבתים פרטיים. שטיחים קבועים הינם בעלי יתרונות רבים המעניקים בידוד, אסטטיות, תחושת יוקרה וחום בתקופות החורף הקרות, אך שרצפה זקוקה לשטיפה ותחזוקה קבועה, כך גם השטיחים הקבועים זקוקים לניקוי שטיחים מקיר לקיר על ידי חברה מוסמכת ומומלצת.

 

מה חשוב לדעת – ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר הינו שירות המסופק על ידי בעלי מקצוע בתחום שירותי ניקיון. אך לפני שתבחרו בחברה מסוימת, מומלץ לדעת מספר פרמטרים שעשויים להשפיע על הניקיון.

  • ניקוי עמוק – כאשר אתם מזמינים חברה לניקוי שטיחים מקיר חשוב לוודא שיבוצע עבורכם ניקוי עמוק ובעזרת המכשור המקצועי והמרשים ביותר. ניתן לבצע ניקוי עמוק בעזרת סוגי מכשור רבים, אך אם תרצו שהניקיון יחזיק לזמן רב אתם מוכרחים להזמין חברה שתבצע ניקוי עמוק ובעזרת מכשור ברמה המתקדמת ביותר. למעשה כאשר מזמינים בעל מקצוע שאינו משתמש במכשור מקצועי קרוב לוודאי שהכתמים ייעלמו, אך ייתכן שהניקוי יהיה רק בשכבה החיצונית של השטיח. אך כאשר מזמינים חברה לניקוי שטיחים מקיר לקיר מיומנת ומקצועית, כזו שמגיעה עם המכשור בעל הטכנולוגיה החדישה והעוצמתית ביותר היא תספק עבורכם ניקוי עמוק והסרת חיידקים אבק מעומק השטיח.
  • הסרת כתמים מלאה – שטיחים סובלים מכתמים רבים, במיוחד כאשר מדובר על שטיחים במשרדים ובבתי מלון. בימי החורף הקרים וכאשר קיים בוץ השטיחים המשרדיים שלכם עשויים להתלכלך במידה רבה יותר מאשר בימי הקיץ. ניקוי בוץ משטיחים מקיר לקיר דורש חומרים ייחודיים ושיטות טיפול ספציפיות. כמו כן, במשרדים שותים הרבה קפה ומשקאות, ולפעמים אפילו אוכלים על גבי השטיחים, כך שמקרה בו נפל מאכל שומני או נשפך משקה כגון קפה אינו מקרה נדיר. וכמובן כאשר מזמינים חברה לניקוי השטיחים אתם מצפים שהשטיחים יחזרו מצוחצחים ונקיים מאוד. לכן ההמלצה שלנו הינה לחפש חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר המספקת הסרת כתמים אבסולוטית.
  • אחריות מלאה על העבודה – כאשר מדובר בסוגי שירותים שהתוצאה עשויה להיראות לעין רק לאחר תקופת זמן מסוימת מומלץ לבקש אחריות בכתב על העבודה. כאשר אתם מקבלים תעודת אחריות מחברה מוכרת אתם בהחלט יכולים להיות רגועים מאופן ביצוע המשימה הקשה. מעבר לאחריות על הסרת כתמים ונטרול ריחות במקרה הצורך (שכמובן אחריות בעל המקצוע לניקוי הינה לחזור במקרה הצורך), מומלץ לבקש אחריות מלאה גם על נזקים שעשויים להיות, זמני עבודה מוגדים וזמן ייבוש שלא יפגע בשעות פעילות החברה שלכם.

 

טיפים לשמירה על ניקיון השטיחים הקבועים

גם לאחר שהזמנתם שירות ניקוי שטיחים מקיר לקיר חשוב שתשמרו על ניקיון המשרד באופן שוטף ובתחזוקה תמידית. כתמים מסוימים עשויים לא לרדת אם לא ביצעתם טיפול מקדים מיד כאשר הכתם נוצר, לדוגמא כתמי שתן, צואה, קיא וטושים מומלץ להתיז חומר לניקוי שטיחים או להזמין חברה מנוסה מיד ולא לחכות להתייבשות מלאה שעשויה להחדיר את הכתם עמוק יותר. מעבר לכתמים מומלץ לבקש מחברת הניקיון של הבניין שישאבו את השטיחים שלכם כל יום ובמקרים ספציפיים פעם בשבוע לכל הפחות, זה בחלט עשוי לגרום למשרד שלכם להוות מקום נקי ונוח יותר עד לניקוי הבא.

חברת נקי מחדש הינה חברה מקצועית ומוסמכת לניקוי שטיחים מקיר לקיר, כל חומרי הניקיון שברשותם באישור משרד הבריאות ובעל תקן עולמי.

בית משפט

השפעות פסיכולוגיות של תלונות שווא

מי שהופנתה כנגדו טענת שווא, גם סתם כך, יודע עד כמה קשה הסיטואציה ועד כמה היא מתסכלת. אך הדבר הוא כאין וכאפס לעומת הגשת תלונת שווא למשטרה. המשטרה עושה את עבודתה, היא מקבלת תלונות מאנשים הטוענים כי נפגעו בפועל מדברים שונים.

מחשב

המדריך המלא לשירותי IT: מה הם ואיך הם יכולים לסייע לך

תארו לעצמכם ניווט במבוך המורכב של עסקים מודרניים ללא האור המנחה של שירותי IT. בעידן הדיגיטלי של היום, הדופק של כל מפעל מצליח פועם בקצב ההתקדמות הטכנולוגית. שירותי IT הפכו ממותרות לצורך אבן יסוד, ומניעים עסקים באמצעות המומחיות והפתרונות החדשניים שלהם. מסע טרנספורמטיבי זה מתמיכה בחדר האחורי לאסטרטגיה בחזית העסק עיצב מחדש תעשיות, והפך את שירותי ה- IT ללב ליבו של העולם הדיגיטלי.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה: כל מה שאתה צריך לדעת

גירושין בהסכמה, המכונה גם גירושין ללא עוררין, הוא סוג של גירושין שבו שני הצדדים מסכימים לסיים את נישואיהם בדרכי שלום. גירושים מסוג זה הם לרוב מהירים יותר ופחות יקרים מגירושין במחלוקת, שכן הוא אינו כרוך במאבקי משפט ארוכים.

ביטוח בריאות

הבנת כיסוי ביטוח בריאות לטיפולי לייזר

כיסוי ביטוח בריאות לטיפולי לייזר יכול להשתנות בהתאם לסוג הטיפול ותכנית הביטוח. תוכניות ביטוח בריאות מסוימות עשויות לכסות טיפולי לייזר מסוימים, כגון אלו לבעיות עור או תיקון ראייה, בעוד שאחרות עשויות לא לכסות אותם כלל.