ניקוי שטיחים מקיר לקיר – טיפים שחשוב לדעת

שטיחים מקיר לקיר מאופיינים בעיקר במשרדים, מוסדות ובתי מלאכה, אך הם קיימים גם בבתים פרטיים. שטיחים קבועים הינם בעלי יתרונות רבים המעניקים בידוד, אסטטיות, תחושת יוקרה וחום בתקופות החורף הקרות, אך שרצפה זקוקה לשטיפה ותחזוקה קבועה, כך גם השטיחים הקבועים זקוקים לניקוי שטיחים מקיר לקיר על ידי חברה מוסמכת ומומלצת.

 

מה חשוב לדעת – ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר הינו שירות המסופק על ידי בעלי מקצוע בתחום שירותי ניקיון. אך לפני שתבחרו בחברה מסוימת, מומלץ לדעת מספר פרמטרים שעשויים להשפיע על הניקיון.

  • ניקוי עמוק – כאשר אתם מזמינים חברה לניקוי שטיחים מקיר חשוב לוודא שיבוצע עבורכם ניקוי עמוק ובעזרת המכשור המקצועי והמרשים ביותר. ניתן לבצע ניקוי עמוק בעזרת סוגי מכשור רבים, אך אם תרצו שהניקיון יחזיק לזמן רב אתם מוכרחים להזמין חברה שתבצע ניקוי עמוק ובעזרת מכשור ברמה המתקדמת ביותר. למעשה כאשר מזמינים בעל מקצוע שאינו משתמש במכשור מקצועי קרוב לוודאי שהכתמים ייעלמו, אך ייתכן שהניקוי יהיה רק בשכבה החיצונית של השטיח. אך כאשר מזמינים חברה לניקוי שטיחים מקיר לקיר מיומנת ומקצועית, כזו שמגיעה עם המכשור בעל הטכנולוגיה החדישה והעוצמתית ביותר היא תספק עבורכם ניקוי עמוק והסרת חיידקים אבק מעומק השטיח.
  • הסרת כתמים מלאה – שטיחים סובלים מכתמים רבים, במיוחד כאשר מדובר על שטיחים במשרדים ובבתי מלון. בימי החורף הקרים וכאשר קיים בוץ השטיחים המשרדיים שלכם עשויים להתלכלך במידה רבה יותר מאשר בימי הקיץ. ניקוי בוץ משטיחים מקיר לקיר דורש חומרים ייחודיים ושיטות טיפול ספציפיות. כמו כן, במשרדים שותים הרבה קפה ומשקאות, ולפעמים אפילו אוכלים על גבי השטיחים, כך שמקרה בו נפל מאכל שומני או נשפך משקה כגון קפה אינו מקרה נדיר. וכמובן כאשר מזמינים חברה לניקוי השטיחים אתם מצפים שהשטיחים יחזרו מצוחצחים ונקיים מאוד. לכן ההמלצה שלנו הינה לחפש חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר המספקת הסרת כתמים אבסולוטית.
  • אחריות מלאה על העבודה – כאשר מדובר בסוגי שירותים שהתוצאה עשויה להיראות לעין רק לאחר תקופת זמן מסוימת מומלץ לבקש אחריות בכתב על העבודה. כאשר אתם מקבלים תעודת אחריות מחברה מוכרת אתם בהחלט יכולים להיות רגועים מאופן ביצוע המשימה הקשה. מעבר לאחריות על הסרת כתמים ונטרול ריחות במקרה הצורך (שכמובן אחריות בעל המקצוע לניקוי הינה לחזור במקרה הצורך), מומלץ לבקש אחריות מלאה גם על נזקים שעשויים להיות, זמני עבודה מוגדים וזמן ייבוש שלא יפגע בשעות פעילות החברה שלכם.

 

טיפים לשמירה על ניקיון השטיחים הקבועים

גם לאחר שהזמנתם שירות ניקוי שטיחים מקיר לקיר חשוב שתשמרו על ניקיון המשרד באופן שוטף ובתחזוקה תמידית. כתמים מסוימים עשויים לא לרדת אם לא ביצעתם טיפול מקדים מיד כאשר הכתם נוצר, לדוגמא כתמי שתן, צואה, קיא וטושים מומלץ להתיז חומר לניקוי שטיחים או להזמין חברה מנוסה מיד ולא לחכות להתייבשות מלאה שעשויה להחדיר את הכתם עמוק יותר. מעבר לכתמים מומלץ לבקש מחברת הניקיון של הבניין שישאבו את השטיחים שלכם כל יום ובמקרים ספציפיים פעם בשבוע לכל הפחות, זה בחלט עשוי לגרום למשרד שלכם להוות מקום נקי ונוח יותר עד לניקוי הבא.

חברת נקי מחדש הינה חברה מקצועית ומוסמכת לניקוי שטיחים מקיר לקיר, כל חומרי הניקיון שברשותם באישור משרד הבריאות ובעל תקן עולמי.

מתי נשתמש ברמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האודיו המודרני שלנו. בין אם אנחנו מארחים מסיבה, מציגים מצגת או נהנים מהלחנים האהובים עלינו בבית, המכשירים הללו

Apple Watch

האבולוציה של Apple Watch: הצצה לדגמים החדשים 2023

מאז השקתו הראשונית ב-2015, ה-Apple Watch חולל מהפכה בשוק הטכנולוגיה הלבישה. עם כל דגם חדש, אפל המשיכה לדחוף את גבולות החדשנות והעיצוב, ומציעה למשתמשים שילוב חלק של סגנון ופונקציונליות. כשאנו מביטים קדימה לשנת 2023, שמועות והדלפות מצביעות על כך שלאפל יש כמה עדכונים מרגשים עבור לקוחותיה הנאמנים.

תכשירים מומלצים לטיפול באקנה

אקנה, מצב עור שכיח המשפיע על אנשים בכל טווח הגילאים, יכול להיות מטריד פיזית ורגשית כאחד. מצב בריאותי זה של העור מתרחש כאשר זקיקי השיער נסתמים בשמן, תאי עור מתים וחיידקים, דבר שמוביל להתפתחות פצעונים, נקודות שחורות וראשים לבנים. בעוד שגורמים כמו הורמונים, גנטיקה ואורח חיים משחקים תפקיד בהתרחשותו, מציאת מוצרים יעילים לטיפול באקנה היא חיונית לשיקום העור. בשנים האחרונות, תחום הטיפוח חווה התקדמות בשימוש בחומרים חדשניים לטיפול באקנה והיום נבחן את האפשרויות שהפיתוחים הללו מביאים לעולם הטיפול באקנה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול ברכב רנו

גלה את הסודות לטיפול מעולה ברכב רנו במוסך שלנו

כשמדובר בטיפול ברכב רנו, הסוד הוא לא כל כך הטיפול אלא הידע והאסטרטגיה שאתה מיישם. זה לא מספיק רק לבקר במוסך כאשר רעש חזק מפריע לנסיעה השלווה שלך. טיפול קפדני זה דורש הרבה יותר – מדובר במעקב אחר לוח זמנים עקבי ויעיל לתחזוקה, הכרת כמה עצות DIY של מומחים והבנת השימוש בכלי אבחון מתקדמים.

כיצד מטפלים בשלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת הידועה גם בשמה: הרפס זוסטר, היא למעשה זיהום ויראלי אשר גורם לפריחה כואבת של שלפוחיות בצד אחד של הגוף. שלבקת חגרת נגרמת מאותו