ניקוי שטיחים מקיר לקיר – טיפים שחשוב לדעת

שטיחים מקיר לקיר מאופיינים בעיקר במשרדים, מוסדות ובתי מלאכה, אך הם קיימים גם בבתים פרטיים. שטיחים קבועים הינם בעלי יתרונות רבים המעניקים בידוד, אסטטיות, תחושת יוקרה וחום בתקופות החורף הקרות, אך שרצפה זקוקה לשטיפה ותחזוקה קבועה, כך גם השטיחים הקבועים זקוקים לניקוי שטיחים מקיר לקיר על ידי חברה מוסמכת ומומלצת.

 

מה חשוב לדעת – ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר הינו שירות המסופק על ידי בעלי מקצוע בתחום שירותי ניקיון. אך לפני שתבחרו בחברה מסוימת, מומלץ לדעת מספר פרמטרים שעשויים להשפיע על הניקיון.

  • ניקוי עמוק – כאשר אתם מזמינים חברה לניקוי שטיחים מקיר חשוב לוודא שיבוצע עבורכם ניקוי עמוק ובעזרת המכשור המקצועי והמרשים ביותר. ניתן לבצע ניקוי עמוק בעזרת סוגי מכשור רבים, אך אם תרצו שהניקיון יחזיק לזמן רב אתם מוכרחים להזמין חברה שתבצע ניקוי עמוק ובעזרת מכשור ברמה המתקדמת ביותר. למעשה כאשר מזמינים בעל מקצוע שאינו משתמש במכשור מקצועי קרוב לוודאי שהכתמים ייעלמו, אך ייתכן שהניקוי יהיה רק בשכבה החיצונית של השטיח. אך כאשר מזמינים חברה לניקוי שטיחים מקיר לקיר מיומנת ומקצועית, כזו שמגיעה עם המכשור בעל הטכנולוגיה החדישה והעוצמתית ביותר היא תספק עבורכם ניקוי עמוק והסרת חיידקים אבק מעומק השטיח.
  • הסרת כתמים מלאה – שטיחים סובלים מכתמים רבים, במיוחד כאשר מדובר על שטיחים במשרדים ובבתי מלון. בימי החורף הקרים וכאשר קיים בוץ השטיחים המשרדיים שלכם עשויים להתלכלך במידה רבה יותר מאשר בימי הקיץ. ניקוי בוץ משטיחים מקיר לקיר דורש חומרים ייחודיים ושיטות טיפול ספציפיות. כמו כן, במשרדים שותים הרבה קפה ומשקאות, ולפעמים אפילו אוכלים על גבי השטיחים, כך שמקרה בו נפל מאכל שומני או נשפך משקה כגון קפה אינו מקרה נדיר. וכמובן כאשר מזמינים חברה לניקוי השטיחים אתם מצפים שהשטיחים יחזרו מצוחצחים ונקיים מאוד. לכן ההמלצה שלנו הינה לחפש חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר המספקת הסרת כתמים אבסולוטית.
  • אחריות מלאה על העבודה – כאשר מדובר בסוגי שירותים שהתוצאה עשויה להיראות לעין רק לאחר תקופת זמן מסוימת מומלץ לבקש אחריות בכתב על העבודה. כאשר אתם מקבלים תעודת אחריות מחברה מוכרת אתם בהחלט יכולים להיות רגועים מאופן ביצוע המשימה הקשה. מעבר לאחריות על הסרת כתמים ונטרול ריחות במקרה הצורך (שכמובן אחריות בעל המקצוע לניקוי הינה לחזור במקרה הצורך), מומלץ לבקש אחריות מלאה גם על נזקים שעשויים להיות, זמני עבודה מוגדים וזמן ייבוש שלא יפגע בשעות פעילות החברה שלכם.

 

טיפים לשמירה על ניקיון השטיחים הקבועים

גם לאחר שהזמנתם שירות ניקוי שטיחים מקיר לקיר חשוב שתשמרו על ניקיון המשרד באופן שוטף ובתחזוקה תמידית. כתמים מסוימים עשויים לא לרדת אם לא ביצעתם טיפול מקדים מיד כאשר הכתם נוצר, לדוגמא כתמי שתן, צואה, קיא וטושים מומלץ להתיז חומר לניקוי שטיחים או להזמין חברה מנוסה מיד ולא לחכות להתייבשות מלאה שעשויה להחדיר את הכתם עמוק יותר. מעבר לכתמים מומלץ לבקש מחברת הניקיון של הבניין שישאבו את השטיחים שלכם כל יום ובמקרים ספציפיים פעם בשבוע לכל הפחות, זה בחלט עשוי לגרום למשרד שלכם להוות מקום נקי ונוח יותר עד לניקוי הבא.

חברת נקי מחדש הינה חברה מקצועית ומוסמכת לניקוי שטיחים מקיר לקיר, כל חומרי הניקיון שברשותם באישור משרד הבריאות ובעל תקן עולמי.

שירותי חניית רכבים באירועים

אם אתם מתכננים אירוע, בין אם אירוע עסקי או בין אם חתנוה מפוארת, סביר להניח שהמטרה שלכם תהיה לדאוג לשירותים הטובים ביותר עבור האורחים שלכם.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חימום מים בבריכה

אחד הטרנדים החמים בשנים האחרונות הוא בניית בריכה בחצר הבית הפרטית. אנו חיים במדינה חמה מאוד, הקיץ ארוך ומחירי הכניסה לבריכות הציבוריות גורמים לאנשים רבים

"עושים מחקר" – כותבים וחוקרים איתך

כסטודנטים, אנו מתמודדים עם אתגרים רבים במסע האקדמי שלנו. אחת הדילמות הגדולות היא האם להיצמד לדרך המסורתית של למידה וכתיבה או לבחור באפשרויות הנגישות והנוחות

אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות ועיצוב פנים הם שני תחומים הקשורים זה לזה שפועלים יחד כדי ליצור חללים פונקציונליים ואסתטיים. בעוד שאדריכלות מתמקדת בעיצוב ובנייה של מבנים, עיצוב פנים