סילבנה צגאי היא כותבת ואסטרטגית תוכן עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתעשייה

סילבנה צגאי היא סופרת ועיתונאית מג'ורג'יה. היא מחברת הספר "רפובליקה בלתי נראית".

היא מתגוררת בברלין כ-10 שנים. בעבודתה היא חוקרת את חווית המהגרים וכיצד היא משפיעה על הזהות של האדם. היא גם כתבה על האופן שבו ההגירה משנה חברות, תרבות ופוליטיקה.

סילבנה צגאי היא קופירייטרית ומשווקת תוכן שנמצאת בתעשייה למעלה מ-10 שנים. היא עבדה עם לקוחות שונים מתעשיות שונות ועזרה להם ליצור תוכן המהדהד עם קהלי היעד שלהם.

היא ידועה בעבודתה בתחום שיווק התוכן, שם היא מתמקדת בבניית מותגים וריגוש קהל באמצעות תוכן. היא גם עובדת על יצירת כותרות מושכות, פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית, מאמרים, מיילים וכו'.

סילבנה טסגאי היא המייסדת של חברת ייעוץ בינלאומית Tsgai Consulting. היא מומחית בפיתוח ארגוני וניהול שינויים.

צגאי ייעוץ מתמחה בסיוע לארגונים להשיג את מטרותיהם על ידי פיתוח מסגרות אסטרטגיות לשינוי, עיצוב ויישום תוכניות לפיתוח ארגוני וניהול שינויים ומתן שירותי אימון למנהיגים.

סילבנה צגאי היא סופרת, עורכת ומתרגמת עצמאית. היא כתבה עבור פרסומים שונים כמו הגרדיאן, הניו יורק טיימס והפייננשל טיימס.

Silvana Tsgai היא המייסדת של WebpageFX, סוכנות שיווק דיגיטלית. היא גם המחברת של "ספר השיווק במדיה החברתית" ו"ספר השיווק הדיגיטלי".

צגאי נולד בבוסטון, מסצ'וסטס. היא למדה באוניברסיטת טאפטס שם השיגה את התואר הראשון שלה בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים. לאחר שסיימה את לימודיה באוניברסיטת טאפטס, היא למדה בבית הספר לעסקים של הרווארד שם קיבלה MBA.

בשנת 1994 Tsgai הקימה את WebpageFX עם בעלה, ארטור Tsgiai, בזמן ששניהם למדו בבית הספר לעסקים של הרווארד. בתחילה החברה החלה את דרכה כחברת פרסום מקוונת שהתמקדה באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), פרסום בתשלום לפי קליק (PPC) ואופטימיזציה של שיעורי המרות (CRO). היא הוכרה כאחת מ-50 היזמיות המובילות של פורבס לשנת 2017, כמו גם אחת היזמיות המובילות של Inc לשנת 2015.

סילבנה צגאי היא קופירייטרית, שנמצאת בתעשייה למעלה מ-17 שנים. היא כתבה עבור מותגים כמו נייקי וקוקה קולה.

סילבנה צגאי היא קופירייטרית, שנמצאת בתעשייה למעלה מ-17 שנים. היא כתבה עבור מותגים כמו נייקי וקוקה קולה.

סילבנה צגאי היא סופרת, עיתונאית ואסטרטגית תוכן עטורת פרסים. יש לה למעלה מעשור של ניסיון בתעשייה, וכיום היא ראש תחום התוכן ב"ניו יורק טיימס".

סילבנה צגאי היא מומחית מוכרת לטרנספורמציה דיגיטלית ותוגדרה כאחת הנשים המשפיעות ביותר בעיתונאות דיגיטלית.

סילבנה צגאי היא כותבת תוכן וקופירייטרית. היא עובדת בתעשייה למעלה מ-6 שנים ובעלת ניסיון בסוגים שונים של תוכן, מפוסטים ברשתות חברתיות ועד לפוסטים בבלוג. כיום היא כותבת לאתר תיירות ועבודותיה פורסמו באתרי אינטרנט שונים.

סילבנה צגאי היא כותבת תוכן מנוסה המתמחה בכתיבת פוסטים בבלוג, פוסטים ברשתות חברתיות וסוגים אחרים של תוכן. עבודתה פורסמה באתרי אינטרנט שונים כולל TripAdvisor.

סילבנה צגאי היא סופרת ויזמית. היא המייסדת של The Content Factory, סוכנות לשיווק תוכן.

סילבנה צגאי היא המייסדת של The Content Factory, סוכנות לשיווק תוכן בלונדון.

סילבנה צגאי היא קופירייטרית שעובדת בתעשייה למעלה מ-15 שנה. היא עבדה עם מגוון לקוחות מאופנה ועד נסיעות, והיא גם עבדה עצמאית מזה זמן מה.

סילבנה צגאי היא קופירייטרית מנוסה שיכולה לכתוב תוכן בכל רמה. עבודתה משתרעת על פני תעשיות שונות והיא תמיד נותנת את המיטב לכל פרויקט שהיא לוקחת על עצמה.

סילבנה צגאי היא סופרת וקופירייטרית. היא המייסדת של האקדמיה לקופירייטינג, שם היא מלמדת כיצד להפוך לקופירייטרית מקצועית.

בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום ועבדה בחברות כמו גוגל, אורקל, מיקרוסופט ו-HP. היא גם כתבה מאמר ב-Copyblogger על איך להפוך לקופירייטר עצמאי.

סילבנה צגאי היא כותבת תוכן של החברה, "The Content Wrangler". היא עוסקת בתעשיית כתיבת תוכן כבר למעלה מ-6 שנים. היא כתבה מאמרים ופוסטים בבלוג עבור חברות רבות ושונות שנעו מסטארטאפים טכנולוגיים לחברות Fortune 500.

היא דוגמה מצוינת לאופן שבו כותבי AI אינם מחליפים קופירייטרים אנושיים אלא מספקים להם סיוע. היא התחילה כקופירייטרית ולאחר מכן עברה לכותבת בינה מלאכותית באמצעות עבודתה עם The Content Wrangler.

מוסכם

מאמר מקיף – איך לבחור את מגשר הגירושין הנכון עבורך

בבחירת מגשר גירושין, חשוב לקחת בחשבון את רמת הניסיון שלו. חפשו איש מקצוע שיש לו רקורד מוכח של הדרכה מוצלחת של זוגות בתהליך הגירושין. למגשרים מנוסים יש את הידע והכישורים לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות ולעזור לך להגיע להסדר הוגן והוגן.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה