עלי אקספרס

עלי אקספרס היא חברת מסחר אלקטרוני סינית שהוקמה על ידי עובד לשעבר של אמזון, מר ג'אנג טאו ופועלת מאז 2010.

עלי אקספרס היא הקמעונאית המקוונת הגדולה ביותר בסין, עם למעלה מ-300 מיליון משתמשים ויותר מ-2 מיליון מוכרים.

AliExpress היא חברה סינית שנוסדה בשנת 2010. זהו אתר אינטרנט קמעונאי המציע מוצרים במחירים נמוכים.

משתמשים יכולים למצוא מגוון רחב של מוצרים ב- AliExpress, לרבות בגדים, פריטי יופי וטיפוח אישי, פריטים לבית ולגן, אביזרים ועוד. הם גם מציעים משלוח חינם ליותר מ-190 מדינות.

לחברה למעלה מ-400 מיליון לקוחות פעילים ברחבי העולם ומחזור מכירות של 3 מיליארד דולר ב-2016.

הוא הושק על ידי קבוצת עליבאבא כיעד קניות מקוון עבור צרכנים מחוץ לסין כדי לקנות מוצרים מתוצרת סין במחירים נמוכים יותר מאשר במדינותיהם.

AliExpress היא חברה סינית קמעונאית מקוונת. הוא נוצר על ידי קבוצת עליבאבא בשנת 2008 וכיום יש לו נוכחות בלמעלה מ-190 מדינות ואזורים.

הסלוגן של החברה הוא "קנה מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה". AliExpress מציע משלוח בינלאומי ליותר מ-190 מדינות ואזורים.

מטה החברה ממוקם בהאנגג'ואו, סין, עם משרדים גם בשנגחאי, בייג'ינג, שנזן, צ'נגדו וגואנגג'ואו.

עלי אקספרס היא חברת מסחר אלקטרוני סינית שנוסדה ב-2010 על ידי קבוצת יזמים מסין ומארצות הברית.

היא אחת הקמעונאים המקוונים הגדולים בעולם ויש לה למעלה מ-400 מיליון קונים פעילים נכון לספטמבר 2017.

היא פועלת על פי מודל של מכירת מוצרים במחירים נמוכים מעט מאלה שבחנויות מקומיות, תוך שהיא מציעה משלוח חינם ללקוחות שקונים סחורה בשווי של יותר מ-15 דולר.

כל הסחורה נמכרת ישירות מהמפעלים לצרכנים, מה שאומר שאין מתווכים מעורבים בתהליך.

עלי אקספרס היא קמעונאית מקוונת המוכרת מגוון מוצרים מבגדים ועד מכשירי חשמל לבית. לקוחותיה יכולים לקנות פריטים מהאתר או מהאפליקציה לנייד שלהם. הסלוגן של החברה הוא "קנה מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה".

עלי אקספרס נוסדה בשנת 2010 על ידי היו"ר והמנכ"ל Zhang Jianhui. מאז היא גדלה והפכה לחנות הקמעונאית המקוונת הגדולה בעולם, כמו גם לחברת המסחר האלקטרוני הגדולה בסין לפי הכנסות. עלי אקספרס הצליחה לצמוח באופן אקספוננציאלי בגלל המחירים הנמוכים והנוחות שלה ללקוחות.

בשנת 2013, אליאקספרס השיקה קמפיין בשם "1+1 חינם" שיעניק ללקוחות פריט אחד בחינם בכל רכישה שהם ביצעו באתר. מסע פרסום זה נועד לעזור לקונים לחסוך כסף על הרכישות שלהם.

עלי אקספרס היא חברת מסחר אלקטרוני שהוקמה ב-2014 על ידי קבוצת יזמים סיניים.

עלי אקספרס היא פלטפורמה לסחר בינלאומי. הוא הושק בשנת 2014 ומאז הוא גדל. החברה מציעה מגוון מוצרים, לרבות ביגוד, נעליים, תכשיטים, עיצוב הבית, צעצועים ועוד. לאתר יש יותר מ-200 מיליון משתמשים רשומים מלמעלה מ-200 מדינות ברחבי העולם.

עלי אקספרס היא חברת קמעונאות עולמית מקוונת המציעה מגוון רחב של מוצרים ומותגים ללקוחות.

החברה נוסדה בשנת 2010 על ידי Alibaba Group, חברת המסחר האלקטרוני הגדולה בסין, וכיום היא אחת הקמעונאים הצומחים ביותר בעולם. יש לו למעלה מ-500 מיליון משתמשים פעילים בחודש.

לעלי אקספרס יש יותר מ-800 מיליון רשימות מוצרים באתר האינטרנט שלה ומציעה משלוחים ל-220 מדינות ואזורים ברחבי העולם.

היא פועלת על פי מודל של שוק שבו מוכרי צד שלישי יכולים לרשום את המוצרים שלהם לצד המלאי של עלי אקספרס משלה, שאותו היא שואבת מסין. לחברה מחסנים בחלקים שונים של סין כדי לסייע בזמני אספקה ללקוחות במדינות שונות.

Ali Express היא חברה סינית שנוסדה בשנת 2010. היא מפעילה את השוק הסיטונאי המקוון הגדול ביותר בסין ויש לה למעלה מ-200 מיליון קונים פעילים. היא גם הקמעונאית הגדולה בעולם למוצרי צריכה, עם מכירות של 1.5 מיליארד דולר ב-2017.

עם עלי אקספרס, אתה יכול לקנות כל דבר, החל ממכשירי חשמל לבית ועד בגדים לאוכל ועוד במחירים סיטונאיים. אתה יכול למצוא מוצרים מלמעלה מ-100 קטגוריות שונות כולל מוצרי אלקטרוניקה, ביגוד, מוצרי טיפוח לתינוק ועוד.

עלי אקספרס היא פלטפורמת קניות מקוונת ושוק עולמי. היא נוסדה בשנת 2010 על ידי קבוצת עליבאבא ומרכזה בדובאי, איחוד האמירויות הערביות.

Ali Express מציעה למעלה מ-200 מיליון מוצרים מלמעלה מ-100,000 מוכרים ברחבי העולם ומציעה משלוח חינם ליותר מ-190 מדינות.

החברה ספגה ביקורת על שיטות העבודה העסקיות שלה. אלה כוללים מוצרים מזויפים לכאורה, היעדר חוקי הגנת הצרכן בסין, וחוסר בקרת איכות במפעלים המייצרים סחורות עבור מוכרי עלי אקספרס.

AliExpress היא חברת המסחר האלקטרוני המובילה בסין, עם יותר מ-130 מיליון קונים פעילים ולמעלה מ-200,000 חדשים מגיעים מדי יום.

החברה הוקמה על ידי מורה לשעבר, עלי באבא. בשנת 1999, הוא הקים עסק מקוון שעזר לעסקים קטנים למכור את המוצרים שלהם ליותר לקוחות.

כיום, AliExpress גדלה לפלטפורמה גלובלית עם נוכחות בלמעלה מ-190 מדינות ואזורים ברחבי העולם.

AliExpress נמצאת כיום בבעלות קבוצת עליבאבא, שרכשה אותה ב-2 מיליארד דולר ב-2014.

עלי אקספרס היא חברת מסחר אלקטרוני סינית המאפשרת לאנשים לקנות סחורה מסין. היא נוסדה בשנת 2010 על ידי קבוצה של 17 אנשים, והיא גדלה והפכה לקמעונאית המקוונת הגדולה בעולם.

החברה נוסדה בסין ב-2010 על ידי קבוצה של 17 אנשים, ומאז גדלה והפכה לקמעונאית המקוונת הגדולה בעולם. מטה החברה בבייג'ינג, עם חברות בנות ברחבי צפון אמריקה ואירופה, כמו גם אוסטרליה וניו זילנד.

AliExpress מציעה למעלה מ-100 מיליון מוצרים מיותר מ-12,000 ספקים דרך אתר האינטרנט שלה. החברה רשומה בנאסד"ק מאז 2014 תחת סמל הטיקר "BABA".

עלי אקספרס היא חברת מסחר אלקטרוני סינית שנוסדה ב-2010.

עלי אקספרס היא הקמעונאית המקוונת הגדולה ביותר בסין וכוללת למעלה מ-100 מיליון מוצרים של מותגים בינלאומיים.

החברה התרחבה והציעה אתרים מקומיים ללקוחות במדינות אחרות, כולל ארצות הברית, קנדה, צרפת, איטליה וספרד.

שמה של החברה בא מהשם הפרטי של מייסד "עלי" ו"אקספרס" המתייחסים למהירות המשלוח.

עלי אקספרס היא חברת מסחר אלקטרוני סינית שצוברת פופולריות בשנים האחרונות. היא נוסדה על ידי קבוצת עליבאבא בשנת 2008 ומאז היא שולטת בשוק.

עלי אקספרס היא אחת הקמעונאים המקוונים הגדולים בעולם, עם יותר מ-300 מיליון קונים פעילים. החברה מציעה מגוון מוצרים לרבות ביגוד, קוסמטיקה, אלקטרוניקה ועוד רבים.

עלי אקספרס היא חברת קמעונאות עולמית מקוונת המציעה יותר מ-400 מיליון מוצרים של למעלה מ-10,000 מותגים.

AliExpress היא קמעונאית מקוונת סינית, שנוסדה בשנת 2010. זהו אתר הקניות המקוון הגדול ביותר בסין ובין עשרת הגדולים בעולם.

בשנת 2017, AliExpress החלה להתרחב בינלאומית עם האתר והאפליקציה הסלולרית שלה בשפה האנגלית. החברה מתכננת להיכנס ליותר מ-100 מדינות עד 2019.

AliExpress מציעה יותר מ-40 מיליון מוצרים מלמעלה מ-10,000 מוכרים ברחבי העולם. אלה כוללים מותגים בינלאומיים וכן חברות סיניות המציעות את מוצריהן באופן בלעדי באמצעות AliExpress.

לחברה מגוון רחב של מוצרים כולל ביגוד, נעליים, תכשיטים, אלקטרוניקה, מוצרים לבית וציוד יופי.

עלי אקספרס הוא אחד מאתרי הקניות המקוונים הגדולים בעולם. הוא זמין ב-10 שפות ויש לו למעלה מ-200 מיליון מוצרים.

הוא נוצר על ידי חברה סינית בשם Alibaba. עלי אקספרס היא חברת בת של עליבאבא ושניהם בבעלות ג'ק מא, מייסד עליבאבא.

 

גאדג'טים

מהפכה בנוחות הביתית: גאדג'טים שישדרגו כל פינה בבית שלך

דמיינו את הבית שלכם מגיב בצורה חלקה לצרכים שלכם, ומטפח סביבה שמתאימה באופן מושלם לנוחות ולסגנון החיים שלכם. בעודנו עומדים על סיפו של רנסנס טכנולוגי במרחב הביתי, מגוון גאדג'טים מתוחכמים מזמינים, שכל אחד מהם מבטיח להפוך את חללי המגורים שלנו למעוזים של יעילות, רוגע וביטחון. מהחמימות העדינה שמקבלת את פניכם בערב קריר ועד לגוונים הרכים ששוטפים את הקירות, וקובעים בדיוק את מצב הרוח הנכון אחרי יום ארוך – המהפכה בנוחות הביתית כבר כאן.

מדריך לבחירת ראצ'ט: טיפים חיוניים לחלקי נגרר קלים וחקלאיים

כאשר מדובר בבחירת המחגר המתאים עבור חלקי הנגרר הקלים או החקלאיים שלך, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. בין אם אתה מוביל ציוד, בעלי חיים או מטען יקר ערך אחר, החגר אמין ואיכותי חיוני לאבטחת המטען שלך ולהבטחת נסיעה בטוחה. במדריך זה נספק לכם את הטיפים החשובים ביותר שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול פנים

סוגי טיפולי פנים על פי עונות השנה

במקרים רבים, עור הפנים שלנו משקף את האופן בו אנו מסתגלים לעונות השנה ולשינויי מזג האוויר, כשלכל עונה קיימים ניואנסים שונים. לכן, כל עונה מביאה עמה אתגרים והזדמנויות שונות לטיפוח עור הפנים והכרות והבנה בסיסית עם השינויים הללו, מאפשרים לכל אחד ואחת להפיק את המקסימום עבור עור הפנים, לאורך כל השנה.

רישיון נשק

רישיון נשק: ההבדלים שאתה חייב לדעת לפני שתחליט

התעמקות בעולם הנשק אינה החלטה המתקבלת בקלות ראש, ואין לגשת אליה ללא הבנה מעמיקה. כל בחירה נושאת עמה אחריות כבדת משקל וידע חיוני שיש לשלוט בו – במיוחד כשמדובר בתהליך המורכב של השגה, חידוש וציות לתקנות המסדירות רישיון נשק. המסע מטירון לבעל נשק מורשה רצוף קשת של קריטריונים והבחנות שהם קריטיים הן לזכויותיך והן לביטחונך. בין אם מדובר בספורט, הגנה או מסורת, הבנת הפינות והפינות של בעלות על נשק יכולה לעשות את כל ההבדל. שיח זה חושף את שכבות המורכבות סביב רישיונות נשק, מלווה אתכם בין סוגים, צרכים, יישומים וניואנסים של היצמדות לחוק, ומצייר תמונה ברורה למי שעומד בפתחו של מיזם משמעותי זה.

הדפסה על חולצות – הטרנד החם של 2024

בעולם האופנה הדינמי, טרנדים באים והולכים, אבל טרנד אחד שממשיך לתפוס תאוצה ב-2024 הוא ההדפסה על חולצות. צורה יצירתית ורב-תכליתית זו של ביטוי עצמי הפכה