צבירת נקודות טיסה –איך עושים את זה וכיצד זה יכול לשרת אותנו

ישנם אנשים שטסים לא מעט לחו"ל, בין אם זה במסגרת העבודה ובין אם זה לנופש וחופשות. הם מבזבזים לא מעט כסף על כך ומחפשים דרכים כיצד לחסוך בהוצאות בצורות שונות או איך לנצל את ההוצאה בשביל שיוכלו להפיק ממנה תועלת כספית מסוימת.

אחת האופציות שעומדות לרשותם היא שימוש בכרטיס אשראי נוסח skymax של חברת מקס המאפשר להם להפוך כל הוצאה שהם מבצעים לנקודות טיסה. אותן הם יכולים לממש, בין אם זה מול חברות תעופה ובין אם זה מול בתי מלון שונים ברחבי העולם.

הרעיון של צבירת נקודות טיסה באמצעות כרטיס הוא מאוד פשוט. מזמינים כרטיס כזה, ובכל פעם כשמבצעים הוצאה, חברת האשראי דואגת להמיר אותה לנקודות טיסה אשר בעתיד, כאשר ניגש אל חברת תעופה או אל בית מלון מסוים בעולם, נוכל להשתמש בהן ולא נצטרך לשלם את המחיר המלא. למשל, אם אנחנו רכשנו מוצר מסוים ב-100 שקל, חברת האשראי מעניקה לנו נקודות טיסה על פי הסכום, ובחופשה הבאה נוכל להשתמש בהן וכך לחסוך בהוצאות עבור כרטיסי טיסה או עבור בית מלון.

למה משתלם להזמין כרטיס skymax?

מעבר לעובדה שהכרטיס מאפשר לנו להמיר הוצאות לנקודות טיסה, הרי שהוא מאפשר לנו לעשות זאת ללא מגבלות כמעט. כלומר, אנחנו יכולים להשתמש בכרטיס גם מול חברות תעופה רגילות וגם מול חברות תעופה לאו קוסט, כמו כן אנחנו יכולים להשתמש בנקודות מול כל חברה שאנחנו רוצים, מבלי שחברת האשראי מחייבת אותנו לבחור בחברה מסוימת. זה נכון גם לגבי בתי מלון בעולם. החברה עובדת עם שורה ארוכה של בתי מלון וחברות תעופה, דרכן אפשר להשתמש בנקודות טיסה מצטברות.

זה נכון להזמין כרטיס אשראי מסוג זה, מאחר ובזמן שאנחנו משתמשים בו לצורך הוצאות, הרי שאנחנו יכולים גם להפיק ממנו תועלת כלכלית, בכך שהכרטיס יכול לחסוך לנו לא מעט כסף. בפרט זה נכון אם אנחנו מבצעים הרבה הוצאות מדי חודש וכן אם אנחנו טסים הרבה. אז יש לנו אפשרות לנצל את היתרונות בכרטיס לאורך זמן.

את מי זה יכול לשרת?

בעיקרון, כרטיס אשראי עם צבירת נקודות טיסה יכול לשרת כל אחד, אך באופן טבעי הוא ישרת הרבה יותר אנשים שטסים הרבה. הם יכולים לחסוך באופן משמעותי בכל טיסה ובכל פעם כשהם מזמינים חדר בבית מלון.

מעבר לכך, הוא יכול לשרת באופן אטרקטיבי אנשים שנאלצים לטוס באופן לא צפוי, מיידי אל יעדים שונים בעולם. הסיבה היא, שכך הם יכולים גם למצוא טיסות במהרה וגם ליהנות מחסכון כלכלי ולא לשלם את המחיר המלא, שלעיתים יכול להיות מאוד משמעותי. זה בוודאי יהפוך את החופשה שלהם להרבה יותר נעימה וייחודית.

 

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה

רכב

טיפול לרכב מיצובישי ירושלים – לא רק למען הבטיחות שלנו

הרבה פעמים נהוג להסתכל על טיפולים ברכב, מנקודת מבט "מה נכון בהיבט הבטיחותי". כלומר, היחס לטיפול ברכב הוא שיש צורך לבצע אותו בשביל לשמור על בטיחות הרכב והשימוש בו. מאחר ואנחנו משתמשים ברכב באופן תדיר, ואם הוא לא יהיה תקין אזי שאנחנו עלולים לסכן את עצמנו, נוסעים ונהגים אחרים, הרי שיש היגיון בכך שאנחנו בוחנים מה נכון לרכב מבחינה בטיחותית.

כיצד מטפלים בסגירת רווחים בשיניים

רווחים בין השיניים נפוצים לרוב בין השיניים הקדמיות, אולם עלולים להופיע גם בחלקו האחורי של הפה. תופעה זו מכונה בשפה המקצועית Diastema, ומתייחסת לרווח בין שתי שיניים או יותר. תופעה זו עשויה לנבוע ממספר סיבות, החל מאנטומיית הפה והלסת וצמיחה טבעית של שיניים מרוחקות זו מזו, וכלה בהרגלים ומאפייני התנהגות בתקופה בה מתפתחות השיניים ומבנה הלסת, דוגמת שימוש ממושך של ילדים במוצץ, או מציצת אצבע.