צלוליטיס אחרי לידה: 4 טיפים להעלמת הסימנים שמפריעים לך

הלידה היא אחד מפלאי הטבע. היווצרות של חיים חדשים יש מאין בגוף האישה הוא נושא מרתק כשלעצמו. הטבע חכם וחזק יותר מאיתנו ויודע איך לייצר חיים חדשים בתוך תשעה חודשים מרגע ההתעברות. עם זאת, לא מעט נשים חוות בעיות משמעותיות אחרי הלידה. אחת הבעיות היותר נפוצות הוא הבעיה של היווצרות צלוליטיס אחרי לידה. מה זה בעצם צלוליטיס ואיך הוא נוצר? איך אפשר להעלים את הצלוליטיס ולהחזיר את הגוף למצב שבו היה לפני הלידה? בשורות להלן הביא 4 טיפים להעצמת הצלוליטיס אחרי הלידה.

מה זה בעצם צלוליטיס ואיך הוא נוצר?

צלוליטיס הוא בדרך כלל תולדה של התרחבות הגוף והתכווצות שלו. ההתרחבות וההתכווצות של הגוף יוצרות עודפים בעור, שבאים לידי ביטוי בצורת בליטות שונות ומשועות, קפלים וקמטים בעוד. מי שסובלים מאד מצלוליטיס בחלקים שונים בגוף, הם סוגי האוכלוסייה כדלקמן:

  • נשים וגברים אחרי דיאטה: הדיאטה יוצרת מצב שבו הגוף התרחב בזמן ההשמנה, ונמצא בתהליך של התכווצות בזמן הליך הדיאטה. במצב הזה נוצר צלוליטיס בגוף, שמשפיע הן על המראה והן על ההרגשה האישית.
  • נשים אחרי היריון: גם היריון כרוך בהתרחבות של הגוף, כהכנה ללידת התינוק החדש ותוך כדי ההתפתחות שלו בגוף. בתקופה שאחי הלידה, הגוף מנסה לחזור לממדים שהיו לו. לעיתים מזומנות החזרה היא חלקית בלבד ויוצרת צלוליטיס, שגם נראה לא ממש טוב וגם יוצר הרגשה בעייתית.

צלוליטיס אחרי הלידה – 4 טיפים שיעזרו להתגבר עליו באופן טבעי

כאמור, הצלוליטיס הוא אחת מני בעיות רבות שנשים חוות בתקופה שאחרי הלידה. מה שמפתיע בנושא הזה, הוא שקיימת אפשרות להיפטר מהצלוליטיס, או לכל הפחות להקטין את ההשפעה שלו, במספר צעדים פשוטים. להלן 4 טיפים שיכולים לסייע לכל אישה להתגבר על צלוליטיס אחרי לידה באופן טבעי, פרטים נוספים באתר   https://www.yafa-maximov.co.il

  1. שתייה: אחד הביטויים היותר משמעותיים לפגיעה בעור בזמן ההיריון הוא הפגיעה בגמישות שלו. עם זאת, שתייה מרובה של נוזלים עשויה למתן אפ הפגיעה הזאת ואף למנוע אותה לעיתים קרובות לחלוטין.
  2. הימנעות מקפאין: אמנם גם קפה הוא נוזל שאפשר, ואפילו נהוג לשתות לעיתים מזומנות. עם זאת, הימנעות משתיית קפה או תה עשויה למנוע או להאט את תהליך היצירה של צלוליטיס אחרי הלידה. אבל לא מדובר רק בקפה או תה, אלא במגוון משקאות המכילים קפאין, כולל תה או קולה.
  3. אימוני כושר: אימוני כושר, בדגש על תרגילים להצרת היקפים בגוף, מקטינים את עוצמת הצלוליטיס ואת ההיווצרות שלו אחרי הלידה.
  4. יוגה ופילאטיס: אמנם לא מדובר באימוני כושר, אבל עדיין מדובר בתרגילים שמסייעים למתוח את העור ולהחזיר אותו למצבו שלפני ההיריון.

לפני שפונים לביצוע הסרת צלוליטיס באמצעים טכנולוגיים כאלה ואחרים, מומלץ מאד לנסות תחילה את האמצעים שהוצעו לעיל. הם הוכחו לאורך השנים כאיכותיים ויעילים מאד.

 

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה

רכב

טיפול לרכב מיצובישי ירושלים – לא רק למען הבטיחות שלנו

הרבה פעמים נהוג להסתכל על טיפולים ברכב, מנקודת מבט "מה נכון בהיבט הבטיחותי". כלומר, היחס לטיפול ברכב הוא שיש צורך לבצע אותו בשביל לשמור על בטיחות הרכב והשימוש בו. מאחר ואנחנו משתמשים ברכב באופן תדיר, ואם הוא לא יהיה תקין אזי שאנחנו עלולים לסכן את עצמנו, נוסעים ונהגים אחרים, הרי שיש היגיון בכך שאנחנו בוחנים מה נכון לרכב מבחינה בטיחותית.

כיצד מטפלים בסגירת רווחים בשיניים

רווחים בין השיניים נפוצים לרוב בין השיניים הקדמיות, אולם עלולים להופיע גם בחלקו האחורי של הפה. תופעה זו מכונה בשפה המקצועית Diastema, ומתייחסת לרווח בין שתי שיניים או יותר. תופעה זו עשויה לנבוע ממספר סיבות, החל מאנטומיית הפה והלסת וצמיחה טבעית של שיניים מרוחקות זו מזו, וכלה בהרגלים ומאפייני התנהגות בתקופה בה מתפתחות השיניים ומבנה הלסת, דוגמת שימוש ממושך של ילדים במוצץ, או מציצת אצבע.