רגע לפני שאתם לוקחים הלוואה, קראו את המאמר הבא:

אם אתם זקוקים להלוואה חשוב שתדעו שכיום, מרבית הסיכויים שתצליחו לקבל אותה בקלות ובמהירות.
מלבד הבנק, יש עוד לא מעט גופים נוספים אשר מאפשרים לקבל הלוואה – ואף פועלים על מנת לשווק ו"למכור" את ההלוואות שלהם.
יחד עם זאת, לפני שאתם ממהרים להתפתות לאיזו מודעה פרסומית שמבטיחה ומבטיחה (אך לא בטוח שגם מקיימת), חשוב שתשימו דגש על הפרמטרים הבאים:

 

מהו סכום ההלוואה ומהי תקופת ההלוואה הרצויה?

לפני שבוחרים גוף מלווה ובוחרים את המסלול המתאים, חשוב להבין את כל הפרטים הטכניים לגבי ההלוואה. מה סכום ההלוואה לו אתם זקוקים, מהו גובה הסכום החודשי אותו תוכלו להחזיר – והתאם לכך, גם לאיזו תקופה אתם מבקשים לקחת את ההלוואה.
לאחר שהגעתם למסקנות, תוכלו למקד את החיפוש שלכם אך ורק בגופים הרלוונטיים.
כאן חשוב לציין שיש גם מסלולי הלוואה אשר מאפשרים להחזיר סכומים משתנים בכל חודש – כך שאם מדובר בהלוואות ארוכות טווח ואתם יודעים מראש שההוצאות ו/או ההכנסות שלכם לא קבועות, תוכלו לבדוק את האפשרות הזאת.

 

אז מהי הסיבה בגינה אתם לוקחים הלוואה?

גם לסיבה בגינה אתם מעוניינים בהלוואה יש השפעה על החלטות השונות אותן תצטרכו לקבל בנושא. דבר זה רלוונטי במיוחד במקרה בו מטרת ההלוואה היא לצורך סגירת מינוס – במקרה כזה, חשוב לוודא שגובה הריבית הינו נמוך במיוחד ושלקיחת ההלוואה אכן תהיה פעולה חכמה ונכונה במקרה זה.

 

מיהו הגוף המלווה?

לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם זקוקים להלוואה – כידוע, הסיבות יכולות להיות מגוונות: מימון לרכב, שכר לימוד לאוניברסיטה, חתונה, סגירת מינוס בבנק ועוד.. חשוב שתשימו דגש משמעותי על מידת האמינות של הגוף המלווה – כאמור, לא למהר ולהתפתות למודעה של גוף שאתם לא מכירים.
מעבר לכך, יש לקחת בחשבון שהגוף הנבחר למטרה ישפיע במידה רבה על תנאי ההלוואה.
כך לדוגמא, אם תיקחו את ההלוואה מהבנק לרוב אתם עתידים ליהנות מריבית נמוכה יותר וגם מאפשרויות גמישות יותר בכל מה שקשור למספר ההחזרים.
יחד עם זאת, להלוואה בנקאית יש גם חסרונות והם: העובדה שיכול לחלוף זמן עד שתקבלו את הכסף, העובדה שבמקרים רבים תדרשו למלא טפסים ולעבור הליכים בירוקרטיים ועוד..
לעומת זאת, ישנם גופים חוץ בנקאיים, אשר אולי גובה הריבית שלהם יהיה גבוה יותר, אך הם יספקו לכם את הכסף בתוך שעתיים ויטמנו בחובם מינימום של בירוקרטיות.

 

גובה הריבית המבוקשת

חשוב לציין שיש לא מעט גורמים המשפיעים על גובה הריבית. אחד הפרמטרים נוגע לגוף המלווה – כך לדוגמא, אם מדובר בהלוואה מהבנק, אז יש לקחת בחשבון כי דירוג האשראי ישפיע גם הוא על גובה הריבית. גובה הסיכון אשר עומד מאחורי מתן ההלוואה יכול להשפיע גם הוא על הריבית. מעבר לכך, אחד הגורמים המשפיעים ביותר הוא כמובן, גובה ההלוואה ומספר ההחזרים – ככל שההלוואה תהיה על סכום גבוה יותר ופריסת התשלומים תהיה ארוכת טווח יותר, כך גובה הריבית יהיה גם הוא גבוה יותר.

 

מה קורה במקרה של  פיגור בתשלומים?

לפני שאתם לוקחים הלוואה, חשוב לברר גם מה קורה במקרה של פיגור בתשלומים. ברוב המקרים, תחויבו בקנס כספי – וחשוב שתדעו מראש מה גובה הקנס. מעבר לכך, אתם יכולים למצוא את עצמכם חשופים גם לפגיעה בדירוג האשראי ועל הסיכוי לקבל הלוואות עתידיות.
לכן, אם אתם רואים שאתם לא מצליחים לעמוד בתשלומים, חשוב ליצור קשר עם הגוף המלווה ולבדוק מולו אפשרות לדחייה או לשינוי של פריסת התשלומים.

 

מתי נשתמש ברמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האודיו המודרני שלנו. בין אם אנחנו מארחים מסיבה, מציגים מצגת או נהנים מהלחנים האהובים עלינו בבית, המכשירים הללו

Apple Watch

האבולוציה של Apple Watch: הצצה לדגמים החדשים 2023

מאז השקתו הראשונית ב-2015, ה-Apple Watch חולל מהפכה בשוק הטכנולוגיה הלבישה. עם כל דגם חדש, אפל המשיכה לדחוף את גבולות החדשנות והעיצוב, ומציעה למשתמשים שילוב חלק של סגנון ופונקציונליות. כשאנו מביטים קדימה לשנת 2023, שמועות והדלפות מצביעות על כך שלאפל יש כמה עדכונים מרגשים עבור לקוחותיה הנאמנים.

תכשירים מומלצים לטיפול באקנה

אקנה, מצב עור שכיח המשפיע על אנשים בכל טווח הגילאים, יכול להיות מטריד פיזית ורגשית כאחד. מצב בריאותי זה של העור מתרחש כאשר זקיקי השיער נסתמים בשמן, תאי עור מתים וחיידקים, דבר שמוביל להתפתחות פצעונים, נקודות שחורות וראשים לבנים. בעוד שגורמים כמו הורמונים, גנטיקה ואורח חיים משחקים תפקיד בהתרחשותו, מציאת מוצרים יעילים לטיפול באקנה היא חיונית לשיקום העור. בשנים האחרונות, תחום הטיפוח חווה התקדמות בשימוש בחומרים חדשניים לטיפול באקנה והיום נבחן את האפשרויות שהפיתוחים הללו מביאים לעולם הטיפול באקנה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול ברכב רנו

גלה את הסודות לטיפול מעולה ברכב רנו במוסך שלנו

כשמדובר בטיפול ברכב רנו, הסוד הוא לא כל כך הטיפול אלא הידע והאסטרטגיה שאתה מיישם. זה לא מספיק רק לבקר במוסך כאשר רעש חזק מפריע לנסיעה השלווה שלך. טיפול קפדני זה דורש הרבה יותר – מדובר במעקב אחר לוח זמנים עקבי ויעיל לתחזוקה, הכרת כמה עצות DIY של מומחים והבנת השימוש בכלי אבחון מתקדמים.

כיצד מטפלים בשלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת הידועה גם בשמה: הרפס זוסטר, היא למעשה זיהום ויראלי אשר גורם לפריחה כואבת של שלפוחיות בצד אחד של הגוף. שלבקת חגרת נגרמת מאותו