רגע לפני שאתם לוקחים הלוואה, קראו את המאמר הבא:

אם אתם זקוקים להלוואה חשוב שתדעו שכיום, מרבית הסיכויים שתצליחו לקבל אותה בקלות ובמהירות.
מלבד הבנק, יש עוד לא מעט גופים נוספים אשר מאפשרים לקבל הלוואה – ואף פועלים על מנת לשווק ו"למכור" את ההלוואות שלהם.
יחד עם זאת, לפני שאתם ממהרים להתפתות לאיזו מודעה פרסומית שמבטיחה ומבטיחה (אך לא בטוח שגם מקיימת), חשוב שתשימו דגש על הפרמטרים הבאים:

 

מהו סכום ההלוואה ומהי תקופת ההלוואה הרצויה?

לפני שבוחרים גוף מלווה ובוחרים את המסלול המתאים, חשוב להבין את כל הפרטים הטכניים לגבי ההלוואה. מה סכום ההלוואה לו אתם זקוקים, מהו גובה הסכום החודשי אותו תוכלו להחזיר – והתאם לכך, גם לאיזו תקופה אתם מבקשים לקחת את ההלוואה.
לאחר שהגעתם למסקנות, תוכלו למקד את החיפוש שלכם אך ורק בגופים הרלוונטיים.
כאן חשוב לציין שיש גם מסלולי הלוואה אשר מאפשרים להחזיר סכומים משתנים בכל חודש – כך שאם מדובר בהלוואות ארוכות טווח ואתם יודעים מראש שההוצאות ו/או ההכנסות שלכם לא קבועות, תוכלו לבדוק את האפשרות הזאת.

 

אז מהי הסיבה בגינה אתם לוקחים הלוואה?

גם לסיבה בגינה אתם מעוניינים בהלוואה יש השפעה על החלטות השונות אותן תצטרכו לקבל בנושא. דבר זה רלוונטי במיוחד במקרה בו מטרת ההלוואה היא לצורך סגירת מינוס – במקרה כזה, חשוב לוודא שגובה הריבית הינו נמוך במיוחד ושלקיחת ההלוואה אכן תהיה פעולה חכמה ונכונה במקרה זה.

 

מיהו הגוף המלווה?

לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם זקוקים להלוואה – כידוע, הסיבות יכולות להיות מגוונות: מימון לרכב, שכר לימוד לאוניברסיטה, חתונה, סגירת מינוס בבנק ועוד.. חשוב שתשימו דגש משמעותי על מידת האמינות של הגוף המלווה – כאמור, לא למהר ולהתפתות למודעה של גוף שאתם לא מכירים.
מעבר לכך, יש לקחת בחשבון שהגוף הנבחר למטרה ישפיע במידה רבה על תנאי ההלוואה.
כך לדוגמא, אם תיקחו את ההלוואה מהבנק לרוב אתם עתידים ליהנות מריבית נמוכה יותר וגם מאפשרויות גמישות יותר בכל מה שקשור למספר ההחזרים.
יחד עם זאת, להלוואה בנקאית יש גם חסרונות והם: העובדה שיכול לחלוף זמן עד שתקבלו את הכסף, העובדה שבמקרים רבים תדרשו למלא טפסים ולעבור הליכים בירוקרטיים ועוד..
לעומת זאת, ישנם גופים חוץ בנקאיים, אשר אולי גובה הריבית שלהם יהיה גבוה יותר, אך הם יספקו לכם את הכסף בתוך שעתיים ויטמנו בחובם מינימום של בירוקרטיות.

 

גובה הריבית המבוקשת

חשוב לציין שיש לא מעט גורמים המשפיעים על גובה הריבית. אחד הפרמטרים נוגע לגוף המלווה – כך לדוגמא, אם מדובר בהלוואה מהבנק, אז יש לקחת בחשבון כי דירוג האשראי ישפיע גם הוא על גובה הריבית. גובה הסיכון אשר עומד מאחורי מתן ההלוואה יכול להשפיע גם הוא על הריבית. מעבר לכך, אחד הגורמים המשפיעים ביותר הוא כמובן, גובה ההלוואה ומספר ההחזרים – ככל שההלוואה תהיה על סכום גבוה יותר ופריסת התשלומים תהיה ארוכת טווח יותר, כך גובה הריבית יהיה גם הוא גבוה יותר.

 

מה קורה במקרה של  פיגור בתשלומים?

לפני שאתם לוקחים הלוואה, חשוב לברר גם מה קורה במקרה של פיגור בתשלומים. ברוב המקרים, תחויבו בקנס כספי – וחשוב שתדעו מראש מה גובה הקנס. מעבר לכך, אתם יכולים למצוא את עצמכם חשופים גם לפגיעה בדירוג האשראי ועל הסיכוי לקבל הלוואות עתידיות.
לכן, אם אתם רואים שאתם לא מצליחים לעמוד בתשלומים, חשוב ליצור קשר עם הגוף המלווה ולבדוק מולו אפשרות לדחייה או לשינוי של פריסת התשלומים.

 

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה

רכב

טיפול לרכב מיצובישי ירושלים – לא רק למען הבטיחות שלנו

הרבה פעמים נהוג להסתכל על טיפולים ברכב, מנקודת מבט "מה נכון בהיבט הבטיחותי". כלומר, היחס לטיפול ברכב הוא שיש צורך לבצע אותו בשביל לשמור על בטיחות הרכב והשימוש בו. מאחר ואנחנו משתמשים ברכב באופן תדיר, ואם הוא לא יהיה תקין אזי שאנחנו עלולים לסכן את עצמנו, נוסעים ונהגים אחרים, הרי שיש היגיון בכך שאנחנו בוחנים מה נכון לרכב מבחינה בטיחותית.

כיצד מטפלים בסגירת רווחים בשיניים

רווחים בין השיניים נפוצים לרוב בין השיניים הקדמיות, אולם עלולים להופיע גם בחלקו האחורי של הפה. תופעה זו מכונה בשפה המקצועית Diastema, ומתייחסת לרווח בין שתי שיניים או יותר. תופעה זו עשויה לנבוע ממספר סיבות, החל מאנטומיית הפה והלסת וצמיחה טבעית של שיניים מרוחקות זו מזו, וכלה בהרגלים ומאפייני התנהגות בתקופה בה מתפתחות השיניים ומבנה הלסת, דוגמת שימוש ממושך של ילדים במוצץ, או מציצת אצבע.