רוברט שפולנסקי: כל ההמלצות על השתלות בחו"ל

הגעה למצב בו איבר בגוף אינו מתפקד היא מצב קשה ומאתגר. הדבר מוביל לחיים הסובבים לחלוטין סביב הדבר. לדוגמה, כאשר מדובר על כליות שאינן מתפקדות, ללא השתלה האופציה היחידה לשרוד היא באמצעות דיאליזה. לכן רבים נרשמים להשתלה באחד המרכזים הרפואיים בארץ אך מבינים מהר מאוד שזהו מסלול מייגע וארוך שאי אפשר באמת לדעת מתי הוא יסתיים. הכרת האפשרות של השתלה בחו"ל דרך חברת מד-ליד  שינתה את חייהם של אלה שהחליטו לחשב מסלול מחדש ולעבור השתלה בחו"ל וממש כפי שתוכלו לראות כאן בסרטונים, הם מספרים שעבורם זו היתה מההחלטות החכמות שקיבלו בחייהם

השתלה בחו"ל – מהירות עם מקצועיות

בהשתלת איברים אין ספק- המהירות היא קריטית. מועמד להשתלה אשר נמצא לו איבר מתאים מהר יחסית זוכה לחזור למסלול חיים רגיל ולהמשיך את חייו בעוד שאדם הממתין זמן רב מצבו יכול להתדרדר עד כדי מצב בלתי הפיך ואפילו להגיע למוות. כפי שתוכלו לשמוע  ולראות בסרטונים, המושתלים דרך מד- ליד אמנם מספרים שהיתה המתנה בלתי נמנעת במהלכה התבצעו בדיקות כדי למצוא את האיבר  המתאים ביותר לכל אחד, אך מהרגע שהגיעו לנתב"ג ועד סיום הפרוצדורה כולה דברים זרמו במהירות. הן הבדיקות שקדמו להשתלה והן ההשתלה עצמה בוצעו על הצד הטוב ביותר, על ידי רופא מצוין ומקצועי ובכלל צוות מסור ושירותי שהיה קשוב לכל בקשה. הזמן הקצר יחסית שעבר בין הפגישה הראשונה בחברה ועד הרגע בו נחתו המטופלים בארץ היה קצר משמעותית לעומת הזמן שהיתה לוקחת ההשתלה בדרך הרגילה דרך המסלול הציבורי.

"שווה כל שקל"

נכון,זה לא סוד וגם המושתלים שתראו בסרטונים לא מנסים להסתיר זאת: השתלה בחו"ל באופן פרטי עולה לא מעט. חברת מדליד, בראשות רוברט שפולנסקי , חרטה על דגלה שקיפות ואמינות ולכן לדברי המטופלים שמה את הדברים על השולחן כבר במפגש היעוץ. מטבע הדברים השתלה בחו"ל בה דואגים לכל צרכי המטופל והמלווים שלו, החל ממקום לינה ברמה הגבוהה ביותר לפני הטיפול וגם במהלך ההתאוששות, הפרוצדורה שנעשית באופן פרטי ולא ציבורי, הטיסות ועוד-כל אלה עולים כסף. עם זאת, המשותף למטופלים בסרטונים הוא שכולם מסכימים על כך שהדבר היה שווה כל שקל. אמנם המטרה היא רפואית, אך לא סתם הדבר נקרא תיירות מרפא. גם המלווים וגם המטופל מצליחים ליהנות מכך שהם נמצאים במקום פסטורלי ובמצב בוהם יכולים פשוט לנוח ולדעת שהם נמצאים בידיים מקצועיות ומקבלים את כל מה שהם זקוקים לו ועוד הרבה מעבר לכך, ממש כמו בחופשה.

לסיכום, אין ספק שהשתלת כליות או איבר אחר היא פרוצדורה לא נעימה שיש הרבה מאוד מתח סביבה, אך לדברי המושתלים דרך חברת מד-ליד, המהירות והיעילות בה דברים נעשו, לצד מקצועיות ושירות אדיב המתיקו מעט את הדברים והחשוב ביותר הוא האפשרות לחזור הרבה יותר מהר למסלול חיים רגיל ונורמלי.קרדיט וידאו יוטיוב – יח"צ

גאדג'טים

מהפכה בנוחות הביתית: גאדג'טים שישדרגו כל פינה בבית שלך

דמיינו את הבית שלכם מגיב בצורה חלקה לצרכים שלכם, ומטפח סביבה שמתאימה באופן מושלם לנוחות ולסגנון החיים שלכם. בעודנו עומדים על סיפו של רנסנס טכנולוגי במרחב הביתי, מגוון גאדג'טים מתוחכמים מזמינים, שכל אחד מהם מבטיח להפוך את חללי המגורים שלנו למעוזים של יעילות, רוגע וביטחון. מהחמימות העדינה שמקבלת את פניכם בערב קריר ועד לגוונים הרכים ששוטפים את הקירות, וקובעים בדיוק את מצב הרוח הנכון אחרי יום ארוך – המהפכה בנוחות הביתית כבר כאן.

מדריך לבחירת ראצ'ט: טיפים חיוניים לחלקי נגרר קלים וחקלאיים

כאשר מדובר בבחירת המחגר המתאים עבור חלקי הנגרר הקלים או החקלאיים שלך, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. בין אם אתה מוביל ציוד, בעלי חיים או מטען יקר ערך אחר, החגר אמין ואיכותי חיוני לאבטחת המטען שלך ולהבטחת נסיעה בטוחה. במדריך זה נספק לכם את הטיפים החשובים ביותר שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול פנים

סוגי טיפולי פנים על פי עונות השנה

במקרים רבים, עור הפנים שלנו משקף את האופן בו אנו מסתגלים לעונות השנה ולשינויי מזג האוויר, כשלכל עונה קיימים ניואנסים שונים. לכן, כל עונה מביאה עמה אתגרים והזדמנויות שונות לטיפוח עור הפנים והכרות והבנה בסיסית עם השינויים הללו, מאפשרים לכל אחד ואחת להפיק את המקסימום עבור עור הפנים, לאורך כל השנה.

רישיון נשק

רישיון נשק: ההבדלים שאתה חייב לדעת לפני שתחליט

התעמקות בעולם הנשק אינה החלטה המתקבלת בקלות ראש, ואין לגשת אליה ללא הבנה מעמיקה. כל בחירה נושאת עמה אחריות כבדת משקל וידע חיוני שיש לשלוט בו – במיוחד כשמדובר בתהליך המורכב של השגה, חידוש וציות לתקנות המסדירות רישיון נשק. המסע מטירון לבעל נשק מורשה רצוף קשת של קריטריונים והבחנות שהם קריטיים הן לזכויותיך והן לביטחונך. בין אם מדובר בספורט, הגנה או מסורת, הבנת הפינות והפינות של בעלות על נשק יכולה לעשות את כל ההבדל. שיח זה חושף את שכבות המורכבות סביב רישיונות נשק, מלווה אתכם בין סוגים, צרכים, יישומים וניואנסים של היצמדות לחוק, ומצייר תמונה ברורה למי שעומד בפתחו של מיזם משמעותי זה.

הדפסה על חולצות – הטרנד החם של 2024

בעולם האופנה הדינמי, טרנדים באים והולכים, אבל טרנד אחד שממשיך לתפוס תאוצה ב-2024 הוא ההדפסה על חולצות. צורה יצירתית ורב-תכליתית זו של ביטוי עצמי הפכה