תמונה על מתנה: על אילו מתנות אפשר להדפיס תמונה?

אם אתם מחפשים לרכוש מתנה לאדם קרוב או לכמה אנשים קרובים, אנחנו שמחים להגיד לכם שהגעתם למקום הנכון. אנחנו לגמרי מבינים אתכם, לקנות מתנות זו משימה קשה! אבל ממש בהמשך מחכה לכם רשימה של מתנות שהן גם אישיות, גם מרגשות, גם יעלו חיוך לאורך זמן וגם לא קורעות את הכיס. חושבים שאנחנו מגזימים? בואו לקרוא ולראות בעצמכם.

 

לרכוש מתנות זו לא משימה פשוטה:

מתנות לאנשים שאנחנו אוהבים יכולות להיות בחירה מבלבלת. אנחנו יודעים שיש להם הכל, או שלפעמים אנחנו לא רוצים להגזים, תקציב, תזמון – בקיצור הרבה פרמטרים משפיעים על בחירת המתנות שאנחנו רוכשים לאנשים שקרובים אלינו. תמונה על מתנה היא אופציה מעולה בגלל שהיא לנצח תזכיר למקבל המתנה אתכם, היא יכולה להיות משמעותית מאוד, יקרה (לא רק כספית) וגם איזו מתנה יכולה להיות יותר יפה ממתנה שרואים בה רגע מיוחד שלכם\ חיבור\ חברות\ צחוק?

 

אז על אילו מוצרים אפשר להדפיס תמונה על מתנה?

שאלה מעולה! ההדפסה מתאפשרת על מגוון של פריטים ומוצרים בשביל שתוכלו להתאים אותה לכל אדם שתרצו להעניק לו את המתנה:
הדפסה על כוסות זכוכית, על חולצות ופרטי לבוש כמו כובעים\ כיפות, על מגנים לטלפון, מחזיקי מפתחות, תיקים וקלמרים ועוד הרבה אפשרויות מקוריות, איכותיות ויפות.

 

רעיונות מלקוחות:

אנחנו הולכים לספר לכם מה לקוחות גאונים ומעולים שלנו עשו באמצעות תמונה על מתנה לכל מיני אירועים מרגשים ומשמחים שהיו לכם. אתם מוזמנים להעתיק מהם או סתם לקרוא ולקבל השראה לרעיון מקורי משל עצמכם!

 

יום הולדת 50 לסבא

לקוחה שלנו באה והדפיסה חולצות לכל המשפחה לכבוד יום הולדת 50 לסבא. היא סיפרה שכל המשפחה: ילדים, אמהות, אבות, ואפילו סבתא בעצמה קמו בבוקר יום ההולדת של סבא עם אותה החולצה! על החולצה היה תמונה של סבא עם הכיתוב "יום הולדת 50". סבא התרגש נורא ועד סוף האירוע כולם נשארו עם החולצות. לאחר האירוע נשארה להם המזכרת המרגשת והמהממת הזו וגם היה לסבא רגע שהוא לא ישכח לעולם. איזה כיף זה להפתיע את הקרובים אלינו ולעשות להם טוב על הלב.

 

עליה לתורה של אלירן

לכבוד העליה לתורה של אלירן אמא שלו באה והדפיסה כיפות מהממות עם שם האירוע "העליה לתורה של אלירן" התאריך ותמונה קטנה של אלירן. מאז בכל קידוש אלירן והחברים שלו חובשים על עצמם את הכיפה. בקרוב תהיה להם קולקציית כיפות מהממת של כל העליות של כל החברים! רק שאבא לא יתבלבל בכיפה בקידוש הבא.

 

בקבוקים לטיול השנתי האחרון

אנחנו מקווים שגם אתם עברתם מזמן לבקבוקים רב פעמים, ואם לא זאת ההזדמנות המושלמת לה חיכיתם. הכיתה יב" 3 היו נרגשים מאוד לקראת הטיול השנתי האחרון שלהם, רגע לפני שכולם מתפצלים ומתגייסים לצבא. האמהות החליטו לנקוט מעשה ולהדפיס להם תמונה משותפת של כולם עם הכיתוב "טיול שנתי 2021 כיתה י"ב3". עכשיו לכל מקום שהם יקחו את הבקבוק הם יזכרו בחברים שלהם לכיתה שליוו אותם במשך כמה שנים ועברו איתם דרך משמעותית. המתנה הזו גם תרמה לאיכות הסביבה, גם שימושית וגם מזכרת לכל החיים. מושלם לא?

 

לסיכום

מתנות לא חייבות לקרוע את הכיס, הן יכולות להיות מדויקות, סנטימנטליות ומרגשות אם רק נקדיש מחשבה ונבחר באופציה מקורית.
אנחנו מזמינים אתכם להשתמש ברעיונות ובסיפורים ששיתפנו אתכם. הם מעולים ומקוריים.

בהצלחה בבחירת המתנה! מקווים שיעריכו ויאהבו אותה.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה

רכב

טיפול לרכב מיצובישי ירושלים – לא רק למען הבטיחות שלנו

הרבה פעמים נהוג להסתכל על טיפולים ברכב, מנקודת מבט "מה נכון בהיבט הבטיחותי". כלומר, היחס לטיפול ברכב הוא שיש צורך לבצע אותו בשביל לשמור על בטיחות הרכב והשימוש בו. מאחר ואנחנו משתמשים ברכב באופן תדיר, ואם הוא לא יהיה תקין אזי שאנחנו עלולים לסכן את עצמנו, נוסעים ונהגים אחרים, הרי שיש היגיון בכך שאנחנו בוחנים מה נכון לרכב מבחינה בטיחותית.

כיצד מטפלים בסגירת רווחים בשיניים

רווחים בין השיניים נפוצים לרוב בין השיניים הקדמיות, אולם עלולים להופיע גם בחלקו האחורי של הפה. תופעה זו מכונה בשפה המקצועית Diastema, ומתייחסת לרווח בין שתי שיניים או יותר. תופעה זו עשויה לנבוע ממספר סיבות, החל מאנטומיית הפה והלסת וצמיחה טבעית של שיניים מרוחקות זו מזו, וכלה בהרגלים ומאפייני התנהגות בתקופה בה מתפתחות השיניים ומבנה הלסת, דוגמת שימוש ממושך של ילדים במוצץ, או מציצת אצבע.