טיפול הסקין בוסטר – מהו ולמי הוא מתאים?

לפני שנכנס לעומקו של טיפול הסקין בוסטר, נתמקד במספר מאפיינים בשכבת עור הפנים שלנו.

נתחיל משני חלבונים חשובים במיוחד המצויים בגופנו:

קולגן – החלבון השכיח ביותר בגופנו והוא מהווה בין 25%-35% מסך החלבונים בגופנו, כאשר 80% ממוקמים באזור עור הפנים. תפקידו של הקולגן  הוא להעניק חוזק ומיצוק לעור.

אלסטין – הוא חלבון חשוב המרבה לשלב את עבודתו עם חלבון הקולגן, ותפקידו ליצור גמישות ואלסטיות.

בעזרת שני החלבונים הללו עור הפנים שלנו מקבל מראה מוצק, מתוח ומלא ברק.

עם השנים, נזקי הזמן וההשפעות ,החיצוניות גורמות לשינויים במרקם ונפח העור, כמו לדוגמה:

  • אובדן נפח בעור ובאיברי הפנים – כחלק מתהליך ההזדקנות הגוף שלנו מייצר פחות ופחות חומצה היאלורונית, קולגן ואלסטין – כל אלו גורמים לאובדן טונוס שריר ונפח.
  • שינויים בצורת הפנים – כוח הכבידה משפיע על עור אשר איבד מרמת המוצקות שלו. התוצאה היא צניחה של איברי הפנים, הופעת קמטי הבעה, טשטוש קו הלסת והופעת שקעים וקמטוטים.
  • הופעת כתמים, סדקים וגידולי עור כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש במהלך השנים.

 

כיצד ניתן להחזיר לעור את החיוניות והנפחים שאבדו לו?

בטיפול "הסקין בוסטר" אשר הפך לטיפול שכיח במיוחד בתחום הרפואה האסתטית . נוכל לשקם ולמצק את העור. הטיפול נעשה על ידי טכניקות הזרקה שונות אל תוך תאים הנמצאים בשכבה התת עורית. ההזרקה מעודדת את הגוף לייצר חלבונים מסוג קולגן ואלסטין, ובכך משפרת את רמת האלסטיות והגמישות של העור באזור זה. הזרקת החומצה ההיאלורונית לתאים מעודדת ספיחת מים לרקמות, ובכך היא מגבירה את לחות העור ויוצרת מראה אחיד ורענן לאורך זמן.

 

כמה זמן אורך טיפול "סקין בוסטר"?

הטיפול עצמו אורך כ-20 דקות, בתחילה מורחים קרם אלחוש באזור ההזרקה ולאחר מכן מזריקים את הסקין בוסטר לאזורים הרצויים. יתרון נוסף של טיפול הסקין בוסטר הוא יכולת דיוק גבוהה ומיעוט תופעות לוואי – הטיפול ניתן החל מגיל 18 ומעלה.

 

האם הטיפול דורש זמן החלמה?

לא, לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה באופן מלא ללא כל הפרעות.

 

מתי ניתן לראות תוצאות?

התשובה משתנה מאדם לאדם אך ברוב המקרים ניתן להבחין בתוצאות מספר ימים בודדים לאחר הטיפול. כבר מהטיפול הראשון העור יהפוך להיות אלסטי ומבריק יותר, חשוב לציין שמומלץ לעבור טיפול נוסף לאחר חודש מרגע הטיפול הראשון על מנת לקבל תוצאה שתישמר לזמן רב יותר. התוצאות נשמרות לתקופת זמן של בין שישה לעשרה חודשים.

 

היכן כדאי לבצע את טיפול הסקין בוסטר?

חשוב לוודא שאתם מבצעים את הטיפול במרפאה לאסתטיקה אשר עומדת בכל התקנים הנדרשים ובעלת ניסיון רב בתחום, הטיפול עצמו צריך להיעשות על ידי צוות רפואי מקצועי ומוסמך.

שירותי חניית רכבים באירועים

אם אתם מתכננים אירוע, בין אם אירוע עסקי או בין אם חתנוה מפוארת, סביר להניח שהמטרה שלכם תהיה לדאוג לשירותים הטובים ביותר עבור האורחים שלכם.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חימום מים בבריכה

אחד הטרנדים החמים בשנים האחרונות הוא בניית בריכה בחצר הבית הפרטית. אנו חיים במדינה חמה מאוד, הקיץ ארוך ומחירי הכניסה לבריכות הציבוריות גורמים לאנשים רבים