שלי דיברה בכנס תודה לפעילים ולמנתדבים בפריימריז, יחד עם יאיא פינק. 
17 בפברואר, 2019
  שלום לכם חברות וחברים שלי,   אין לי די מלים להודות לכם על המסירות, על ההתנדבות, על האנרגיות, על היכולות, על השעות, הימים, והחודש השלם של הרתמות ללא סייג לקמפיין הפריימריס שלי. וכמובן גם תודה לכל אחד ממנויי עיתון סופשבוע שלנו שטרח ובא לקלפי והצביע בשבילי.
14 בפברואר, 2019

שלי יחימוביץ'

ח"כ, יו"ר האופוזיציה. אמא לגל ורמה. סוציאל דמוקרטית, פמיניסטית, ציונית. לשעבר יו"ר העבודה, עיתונאית, אשת רדיו וטלוויזיה וסופרת. שיאנית חקיקה, מנהיגה ולוחמת למען צדק, שוויון, טוהר מידות ודמוקרטיה.

Instagram

הי זאת שלי, זו לא פחות מנקודת ציון היסטורית מעוררת פלצות, כשנתניהו מחבק ומכשיר רשמית את "עוצמה יהודית", חבורת שוליים כהאניסטית, גזענית באופן מקפיא דם, מעריצת רוצחים.

שעות נוספות הוא עובד בשבילם, כולל קריאה נרגשת אתמול לסמוטריצ'ים במפלגות הימין הקיצוני להתאחד אתם. 
מצמרר שאפילו סמוטריץ' הגזען נרתע מחבורת הקו קלוס קלאן הזאת, אבל ראש ממשלת ישראל? הוא סבבה עם זה. תתאחדו, תתאחדו, הוא מאיץ בהם. "גלו אחריות (!) אל תסכנו את ארץ ישראל". זו חציית גבול שההיסטוריה תניף מעליה דגל שחור:
היום שבו חצה ראש ממשלת ישראל את הגבול המפריד בין שטח ההפקר של פטפטת מסיתה, גזענית, מפלגת – לאזור האפל של הכשר מוחלט לגזענים מטורפים שכופרים בממלכה ובמוסדותיה.

אצל איתמר בן גביר בבית תלויה תמונה של האליל שלו: רוצח ההמונים ברוך גולדשטיין, שנכנס למערת המכפלה, טבח ברובהו 29 מתפללים ערבים חפים מפשע, ופצע 125 נוספים. 
כשהרב יעקוב מדן מהבית היהודי, ראש ישיבת ההסדר הר עציון, אמר שיסכים לשקול בלוק טכני עם "עוצמה יהודית" אם בן גביר יסיר את התמונה המזוויעה, בן גביר סירב.
הוא התרעם על הרב הפוגע ב"חופש הבטוי" שלו, שעה שאינו מתערב במעשיהם של מחללי שבת, אוכלי אוכל לא כשר, והומואים. בול אותו הדבר.

רגע לפני שאני מעלה את הפוסט הזה, שוחחתי עם איש ימין בקיא, מבין ומקורב שמעולם לא הטעה אותי. אל תתבלבלי, הוא אמר. ביבי לא סובל אותם. אבל בלוק יחד אתם מביא לו תמיכה וודאית בחוק הצרפתי, שיסתום את הגולל על האפשרות שישב בכלא.

אה, אז בסדר.הערב אמרנו תודה, @yayafink ואני, למתנדבים המופלאים שלנו בפריימריס ששתינו להם חודש מהחייםעם שאדי קבלאן התותח!‏חמש שנים, מאז הבאקום,  עברו מאז שרמה הסכימה שתמונה שלה תעלה באיזושהי נקודה על פני כדור הארץ. היום גם ילדתי האהובה והסוציאל דמוקרטית הבינה את גודל השעה והפתיעה אותי בפתח הקלפי כשהתמסרה מיוזמתה ❤️ עזרו לי. בואו להצביע!
שלי יחימוביץ היא פמיניסטית מוצהרת ולוחמת פעילה למען נפגעות תקיפה מינית בכלל ומרכזי הסיוע בפרט זה עשרות שנים, עוד מימי היותה עיתונאית. מעבר לפעילותה הפרלמנטרית והציבורית הענפה היא וצוותה מלווים אישית מאות נפגעות תקיפה מינית.
13 בפברואר, 2019
לחברי וחברות החוג הסביבתי, ראשית, תודה רבה על פנייתכם. אני מברכת אתכם ואת הפעילות החשובה שאתם מובילים, במפלגה ובשטח. המאבק לצדק סביבתי ולצדק חברתי וכלכלי שזורים זה בזה.
13 בפברואר, 2019
שלי התראיינה לתכנית "פה זה לא אירופה", בדריו לב המדינה, עם מרגול, ודיברה על הפריימריז בעבודה ועל החשיבות של אחוזי השתתפות גבוהים של חברי המפלגה.   
11 בפברואר, 2019