שלי
שלום לכם חברות וחברים,   עיתון סופשבוע הפעם במהדורה יחסית קצרה, ו(כמעט) בלי פוליטיקה. יזמתי יחד עם ח"כים נוספים דיון מיוחד בכנסת (הכנסת הרי בפגרת בחירות, לצערי) בעניין סגירת ההוסטלים לנערות בסיכון. זה לא משהו פעוט. זה סימבול אופייני לקריסתה של המדינה. עוד חלקה טובה מיני רבות שמצומקת ונעלמת בגלל מדיניות מאקרו נפשעת של הממשלה.
11 ביולי, 2019
שלום לכם חברות וחברים,
5 ביולי, 2019
שלי בראיון ברדיו תל אביב, גומרים הולכים, עם אודי סגל ודני סידס  
5 ביולי, 2019

שלי יחימוביץ'

ח"כ, אמא לגל ורמה. סוציאל דמוקרטית, פמיניסטית, ציונית. לשעבר יו"ר העבודה, עיתונאית, אשת רדיו וטלוויזיה וסופרת. שיאנית חקיקה, מנהיגה ולוחמת למען צדק, שוויון, טוהר מידות ודמוקרטיה.

Instagram

בוקר טוב ויום נפלא מהירקון ❤️טקסט קשה, מדוייק, הופך בטן של @merav_11 ב @yedioth על האונס הנורא של בת השבע: ״חבירתם של גברים חסרי תודעה פמיניסטית בשאר ימות השנה, המתגייסים בכל מאודם לטובת נושא שלא באמת מעניין אותם... התגודדות מכוערת סביב מיטתה הקטנה... לגעת בצער הנורא ולתפוס מקום טוב שממנו אפשר לגזור פיסה מהשמיכה הוורודה...״@israeli.popשבת שלום עם דרקון מספר 3 מהאוסף שלי, בעל שלושת הראשים, עם רוכב מיומן שהוא לא ג׳ון סנואו. 
#משחקיהכס #משחקי_הכס #דרקונים #דרקון #אםהדרקונים #פנטזיה #motherofdragons 
#gameofthrones  #gameofthronesseason8  #got #dragonart #dragon #grrmartin #grimdragon #winteriscoming @gameofthrones @gameofthronesnotofficial @gotinsider @gameofthronespost #gots8 #gameofthroneshbo @gameofthrones.israel @gameofthrones_updates
#dragondoll
#dragondolls
בכאן ב', עם מוטי גילת ויובל אלבשן: יובל: בוקר טוב שלי. אז יום אחד לקחו הרכב שרד, והמאבטחים נשלחו כלאחר כבוד לחניון הכנסת ובני גנץ שכח לבקש אותם?
4 ביולי, 2019
שלי התראיינה ליומן הצהריים של גל"צ בהגשת אמיר אבגי, ודיברה על מחאת יוצאי אתיופיה בעקבות הריגתו של סלמון טקה ז"ל, על הפריימריז לראשות מפלגת העבודה, ועל האפשרויות לאיחוד בגוש המרכז-שמאל.
3 ביולי, 2019