שלי מודה לגלושים שבחרו בה לאשת השנה בפוליטיקה בתוכנית "חי בלילה"

31 בדצמבר, 2015

שלי בבלוג: תודה גולשים אהובים שבחרתם בי לאשת השנה בפוליטיקה! זה היה בערוץ 2, "חי בלילה" עם נדב בורנשטיין, על פי סקר גולשים מתמשך ורב משתתפים במאקו, מול בנימין נתניהו, יאיר לפיד, מירי רגב, ואיילת שקד שהיו גם הם מאוד אהודים ברשת.
במיוחד אני מעריכה את זה כי התכנים שלי ברשת הם לרוב מאתגרים, מלאי נתונים, ולא קלים לעיכול.
רפרפתי על הפוסטים האחרונים: הרוב על מתווה הגז על כל היבטיו המורכבים. וגם על הזכות לעבודה בישיבה, הורדת גיל העבודה לילדים, ההסתה נגד הנשיא ריבלין, סילבן שלום, ינון מגל, הטרדות מיניות, חוק העמותות ומימון קמפיינים של פוליטיקאים, הגזענות והשוביניזם נגד קסניה סבטלובה, שכר חברי הכנסת, ילדה אחת (סיום בה"ד 1 של רמה) שפן סלע אחד (שרמה צילמה בהגנ"ש) ופיצי אחד (החתול שלי משיב בפרפורים להצעת אורי אריאל להגלות את בני מינו).
העובדה שאתם מזדהים עם המסרים בפוסטים ואוהבים אותם מעידה עליכם הרבה יותר משהיא מעידה עלי: כמה אתם מעורבים, כמה אכפת לכם, כמה אחריות אתם חשים וכמה אתם ידענים וחכמים.
אני מודה לכם על זה מאוד, ומציעה לכם עוד חלק מהדרכים לחבור אליי:
לקבל ממני את עיתון סופשבוע שלי שלחו למייל הזה: shelly@knesset.gov.il את שמכם
להתפקד למפלגת העבודה ולחזק אותי פוליטית ואידיאולוגית לחצו כאן
לפתוח חשבון בטוויטר ולעקוב אחרי לחצו כאן.
גם בערוץ הכנסת, בסקר של התוכנית "המשחק המרכזי" עם אטילה שומלפבי נבחרתי לח"כית המשפיעה/אהודה ביותר (מבין השרים נבחר ראש הממשלה נתניהו) וגם על זה תודה.
ועוד משהו משמח: בערוץ 2, באותה תוכנית שבה בחרתם בי, בחרתם גם במחאת השנה. בעיני רבות מהמחאות השנה היו חשובות ועסקו בחלקים כאובים וטעוני תיקון בחיינו, אבל בכל זאת אתם בחרתם בהמוניכם במחאת הגז. ממש במקרה (באמת) בקשו ממני לפתוח את המעטפה בקטגוריית המחאה, ואתם יכולים לנחש כמה שמחתי.
שנה אזרחית נפלאה ונובי גוד שמח שיהיה לכם!
לצפייה בסרטון הזכייה המלא: