שלט הבחירות היחיד שיחימוביץ' מציבה בקמפיין הבחירות להסתדרות

9 במאי, 2017

אל מול שילוט המליונים של ניסנקורן הוצב שילוט החוצות האחד ויחיד שתעלה יחימוביץ' בכל מערכת הבחירות:

"הי זאת שליזה השלט היחיד שאפרסם עליו. תשאלו את עצמכם על  חשבון מי לצד השני יש מיליונים לשלטי חוצות. הבחירות להסתדרות 23.5.17"

 

השלט הועלה אתמול. מצ"ב תמונה. תיאור מיקום למעוניינים לצלם בעצמם: לנוסעים מצפון לדרום על דרך איילון, כמאתיים מטרים מדרום למחלף שבעת הכוכבים, בצד ימין.

 

עובדים, פעילים וראשי ועדים הגיעו אתמול בשעת בוקר מוקדמת כדי להשתתף בתליית השלט. (ביניהם: אביהו בן משה סגן ראש עיריית רמת גן וחבר איגוד העובדים הסוציאליים המועמד לראשות ההסתדרות במרחב, יו"ר ועד הבנק הבינלאומי חנוך לבנה, רונה אורובנו, אדריכלית ופעילה חברתית, אשר אוחיון מזכיר הועד בנמל אשדוד, תומר מלול יו"ר ועד עובדי חברת הביטוח AIG ועוד).

 

צפו בסרטון המתעד את תליית השלט (לחצו על התמונה בכדי לצפות בסרטון) 


 

במטה יחימוביץ' אומרים באופן גלוי: "מטרתנו היא שבכל פעם שעובדים חברי הסתדרות, בין אם זו סייעת בגן, פועל מתכת, עובדת מדינה או מוקדן בסלולאר יחשפו לשילוט החוצות הבזבזני של הצד השני – הם ידעו שהם העובדים, הם אלה שמממנים את הקמפיין המופקר. מתנהל קמפיין בשווי של עשרות מליונים על חשבון דמי החבר, וזוהי רק דוגמא אחת לניתוב כושל ומפלה של דמי החבר, שגם ביומיום אינם חוזרים לעובדים אלא משמנים צמרת צרה של עסקנים ומקורביהם. אנו מזכירים שב 23.5 תיבחר מנהיגה שמאז ומעולם היתה מחוייבת רק לציבור ולא לשום מוקד של כוח, כסף ושליטה. שמחוייבותה היא לעובדים בלבד, ושתחת הנהגתה הכסף יחזור לעובדים ולמאבקים למען שכרם ולמען זכויותיהם".