חוק התלוש חושף תהומות של ניצול והפמיניזם המזוייף של לבני

2 בפברואר, 2009
שלום לכולכם,
 
שלום לכולכם,

 

לא משרות אמון אלא משרות ניצול. התיקון שלי לחוק ההגנה על השכר, המכונה "חוק התלוש" נכנס לתוקף, וזו שמחה גדולה. תוכלו לקרוא שאנחנו מגלים כל הזמן שהמשמעויות של החוק הרבה יותר רחבות ממה שחשבנו, בעיקר הוא חושף תופעה אדירה של ניצול עובדים, ועברות קשות על חוק שכר מינימום דרך "שכר גלובאלי" "משרות אמון" ועוד שמות יפים לשכר בינוני ונמוך שתובע עבודה סביב השעון. עבדות של מעמד הביניים. אעדכן אתכם בהמשך.


 

פתאום אשה. ציפי לבני גילתה את הפמיניזם לצורך קמפיין הבחירות, וכפמיניסטית זה מקומם אותי. כנסו לבלוג שלי, וגם למאמר בוואלה : "הנשיות של לבני היתה לגיטימית להשתמש בה כיתרון פוליטי לו היתה באמת מזדהה עם חצי מהאוכלוסיה שהן בנות מינה. לו היתה עושה אי פעם משהו למענן. לו היתה מבינה שיש כאן נשים נאנסות, מוכות, מנוצלות עד עפר בעולם העבודה, מפרפרות בג'אגלינג אין סופי בין הילדים לעבודה, נאבקות על שוויון בשכר. בכל עשר השנים שלה בפוליטיקה, ובכך היא חריגה מאוד ביחס לנשים אחרות מכל הקשת הפוליטית, לא עשתה זאת מעולם..."


 

אני משתעממת וסובלת בטקסים (זה וידוי), אבל בטקס הענקת פרסים למי שקידמו תעסוקת נשים בכבוד בפריפריה – שמחתי מאוד להשתתף. עמדתי בראש ועדת הפרס, והנה הדברים שאמרתי כשהוענק לארגון צ"ח, סטודנטים למען צדק חברתי באוניברסיטת תל אביב, שהצטיינו במאבק המוצלח למען עובדות הנקיון באוניברסיטה.


 

וגם: שאלון שמילאתי לטובת החברה להגנת הטבע; אפרטהייד מצמרר נגד עובדי קבלן; ועוד מילה על עובדי חברת חשמל.


 

בהצלחה לכולנו

 

שלכם,

 

שלי


--
 

Powered by PHPlist2.10.4, &copy tincan ltd