פועלי כל עולם ההיטק התאחדו, פקח עם אקדח, ולמרות הכל ובגלל הכל - מפקד

17 באפריל, 2009
הי חברות וחברים,
 

האם הייתם רוצים פקח חניה חמוש שיוכל לעצור אתכם ולעשות חיפוש על גופכם? מן הסתם לא. עוד סעיף הזוי בחוק ההסדרים שנרקם במוחותיהם הקודחים של פקידי האוצר, ושיתלווה לתקציב מבית מדרשו של נתניהו. הנה ראיון שלי אצל אריה גולן ברשת ב' על התקציב בכללו ואצל רינו צרור בגל"צ על הסעיף הספציפי הנ"ל. וגם.


 

הדרך לחירות. שאלון של "במעגלי צדק" על מהות החירות, ותשובות שלי, כפי שהתפרסמו ב-Ynet והנה גם שתי כתבות  על תיקון 24 שלי לחוק ההגנה על השכר הידוע בכינויו חוק התלוש.

 

פועלי כל עולם ההיטק התאחדו – הסיפור האמיתי. כבר סיפרתי לכם שההנהלות והבעלים בהייטק מקוננים מרה על חוק התלוש שלי, אני מרבה להפגש אתם ולשוחח אתם, אבל מאוד מקומם אותי כשהם מספרים כמה העובדים לא אוהבים את החוק. על כך אני משיבה להם שכייוון שבפועל נמנעת זכות ההתאגדות בענף, הם לא יכולים לדבר בשם העובדים. אבל העובדים מדברים... אתי. במיילים, בטלפון. הנה שני מיילים של עובדי הייטק שכותביהם הסכימו שנפרסם תוך השמטת פרטים מזהים. במקביל קמה לה בשקט התארגנות של עובדי הייטק. מי שרוצה להצטרף שיכתוב לנו במייל חוזר עם כותרת שתהיה בה המילה "הייטק".


 

ניחום אבלים, סוציאליזם ובירה. אני נפגשת כל הזמן עם פורומים שונים בתוך המפלגה, והמפגשים קשים וכואבים. הנה סיכום מפגש עם חוג חיפה והנה גם תמונות ממפגש ביום שישי אצלי בגינה עם כחמישים צירי ועידה וחברי מפלגה מרכזיים צעירים מהמשמרת הצעירה, החוג ההחברתי כלכלי, תא דור חדש באונ' ת"א ותא אופק באונ' העברית, חוג תלמים הסוציאל דמוקרטי, חברי תא צ"ח (צדק חברתי) מאונ' בן גוריון, ועוד כמה וכמה, למפגש שהמורבידיים שבהם כינו "ניחום אבלים", והאופטימיים – היערכות לעתיד. ישבנו כמה שעות, דיברנו אידיאולוגיה וגם פוליטיקה, היו הרבה גילוי לב, ניתוחים מעמיקים (טוב, גם בירות ואוכל) ורעיונות להמשך פעילות. את מה שנאמר יפרסמו המשתתפים אם ירצו (מוזמנים לעשות זאת במייל!) בינתיים נסתפק בתמונות.

 

ואף על פי כן נוע ננוע. ונמשיך לעשות מפקד. למרות הכל, ובגלל הכל – זה הזמן להתפקד, לחדש התפקדות, ולפקוד חברים. כדי שנהיה לא רק צודקים יותר, אלא גם חזקים ורבים יותר. הנה לינק לטופס התפקדות, הדפיסו, מלאו, שלחו לנו חזרה לפקס 02-6753721 וכתבו לנו מייל כדי שנוודא שהטופס הגיע. אם אתם רוצים הנחיות ועצות – כתבו וציינו טלפון. מיכל תחזור אליכם.


 

שבת שלום ושבוע טוב

שלכם

שלי