יחימוביץ' על האיום בתביעת דיבה של עופר נמרודי: איום מחוצף של עבריין מורשע

22 בספטמבר, 2012

בתגובה למכתבי האזהרה ששלח אתמול עופר נמרודי, המו"ל לשעבר של מעריב, אחרי שיחימוביץ' קראה לו למכור את בית מעריב שאותו רכש בעסקת בעלי עניין ולהעביר את הכסף לטובת הזכויות הפנסיוניות של העובדים – פרסמה יחימוביץ' סטטוס נגד נמרודי בעמוד הפייסבוק שלה

בסטטוס נאמר:
הי זאת שלי, עופר נמרודי, המו"ל הקודם של מעריב ועבריין מורשע שישב בכלא, שיגר אלי איום מחוצף בתביעת דיבה.

על מה? על כך שחשפתי את הקומבינה שבה בעצם מכר את בניין מעריב לעצמו בסכום מגוחך ערב מכירת העיתון. תבעתי ממנו למכור את הבניין שכמובן שווה הון, ולכסות בתמורה את הכסף שגזל על פי החשד מההפרשות הסוציאליות של העובדים.

זה מכתב איום נלעג. הוא אומר שזו עסקה שנעשתה בין קונה למוכר מרצון! ברור. כמו כל עסקת בעלי עניין.  מכירה ששקפה בעיקר את רצונו של המוכר נמרודי למכור את הנכס לקונה נמרודי שמאוד רצה לקנות את מה שנמרודי מכר לנמרודי.

זו היתה מכירת אחד הנכסים הכי משמעותיים של העיתון, בדרך לקריסתו הפיננסית שממיטה עכשיו חורבן על אלפי עובדים עשוקים. גם העיתונים שפרסמו את ההודעה שלי קבלו איומי תביעת דיבה. גם מעריב. אין בושה.

אני קוראת לעיתונים שפרסמו את הידיעה לא להיבהל מאיומי הסרק ולחטט עוד יותר ביסודיות בסיפור הזה. נוחי דנקנר ונמרודי ימשיכו לחיות בבתי פאר ולחיות חיים שרק מעטים בעולם זוכים להם. עובדי מעריב הם שיזרקו לרחוב בלי פנסיה.