שלי ליו"ר החברה לישראל: "כנס ישיבה של דירקטוריון החברה והצג את הנימוקים שהנחו אותך בהחלטתה לוותר על חבילת האופציות שאושרה לך, בתקווה שזה יסייע לשכנע גם את חבריך ובראשם המנכ"ל, ניר גלעד, לוותר על חבילות השכר והאופציות המוגזמות"

24 בדצמבר, 2012

יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', פנתה היום ליו"ר החברה לישראל, אמיר אלשטיין, בעקבות ויתורו על חבילת האופציות שאושרה לו מספר ימים לפני שנכנס התיקון לחוק החברות, וקראה לו לכנס ישיבה מיוחדת של דירקטוריון החברה בנושא.

יחימוביץ' שבחה את אלשטיין על החלטתו לוותר על חבילת האופציות ואמרה כי זו ההחלטה הנכונה וההגיונית, שהעבירה מסר נכון לשוק ההון ולרגולטורים.

יחימוביץ' הדגישה כי על רקע ההחלטה שלו, צורמת העובדה שיתר בכירי החברה ובראשם המנכ"ל ניר גלעד לא הלכו בעקבותיו: "דווקא ובחסות מחטף חוקי, יתר בכירי החברה נצמדו לחבילות השכר והאופציות אשר אושרו להם בעיתוי כה בעייתי. אני מניחה שתסכים איתי, שהמחטף הזה פוגע קשות באמון הציבור בחברה ומנהליה".

יחימוביץ' קראה לאלשטיין לכנס ישיבה מיוחדת של דירקטוריון החברה, בה היא עצמה תשמח להשתתף, על מנת להציג את הנימוקים אשר הנחו אותו בהחלטתו: "בתקווה שצעד זה יסייע לשכנע גם את חבריך להנהלת החברה לקבל החלטה דומה".