שלי בריאיון לאיילה חסון: "כוחו האמיתי של הליכוד היום, בתוך הקונגלומרט הזה ששמו הליכוד ביתנו, הוא 21 מנדטים בלבד. נתניהו לא פופולארי, לא אהוב. הציבור לא סולח לו על הגזירות הכלכליות שהוא ספג על ראשו"

10 בינואר, 2013
האזינו:

 

שלי בריאיון לאיילה חסון ברשת ב':

 

על ציפי לבני:

זה היה ספין מכוון. לא הייתה כאן שום כוונת אמת לייצר משהו גדול ועוצמתי מול בנימין נתניהו. לו הייתה כוונת אמת, הייתה ציפי לבני מצהירה כמוני שהיא לא תשב בממשלת נתניהו. אבל מסר כפול של מצד אחד לשבת ליד הנהג וללחוץ על הברקס, שעה שהנהג מבחינתה, נתניהו, כבר מודיע שהיא לא תהיה שרת חוץ בממשלתו, ומצד שני לייצר בפומבי, בטלוויזיה, קריאה פומבית לשבת ולדבר, אחר כך להתעקש גם לקיים אותה כמסיבת עיתונאים, ואחר כך, בחוסר קולגיאליות, לצאת ולספר דברים שלא היו ולא נבראו על תוכן הפגישה, אני חושבת שהדבר הזה מטיל צל כבד על ההתנהלות של התנועה.

הציגה מסמך או לא הציגה מסמך בפגישה?

התשובה היא לא בא' רבתי. זה מסמך שראינו אותו לראשונה רק אחרי הפגישה.

...

כל הרשת המפוארת הזאת של הפרטים הפיקטיביים הועברה לעיתונות בלי שהועברה אלינו. אני מרגישה אי נוחות להמשיך ולדוש בזה אבל יש כאן משמעות שהיא מעבר לפרטים הקטנים והיא הניסיון שוב, כמו ב-2009, לנגוס בקניבליזם במפלגות שהן מפלגות הגוש ולא לנסות לייצר עוצמה אמיתית, להגדיל את השורות מול בנימין נתניהו כדי להחליף את שלטון נתניהו. אנחנו כרגע נשארנו המפלגה היחידה שקוראת תיגר על נתניהו ולכן כל מי ששקל לרגע להצביע לציפי לבני, ואני מבינה שאלה הולכים ומתמעטים מרגע לרגע, צריך לעשות החלטה מושכלת ולהצביע עבור מפלגה שבאמת מציגה את עצמה כאלטרנטיבה לנתניהו.

...

אני מאוד מחוברת למציאות ונכון שמצבו של נתניהו לכאורה טוב משלנו. אבל אנחנו הזמנו אתמול סקר ובדקנו את כוחו האמיתי של הליכוד היום. כוחו האמיתי של הליכוד היום, בתוך הקונגלומרט הזה ששמו הליכוד ביתנו, הוא 21 מנדטים בלבד. נתניהו לא פופולארי, לא אהוב, הציבור לא סולח לו על הגזירות הכלכליות שהוא ספג על ראשו ולא שוכח את מה שיקרה ביום שאחרי.