אלף פעילי מפלגת העבודה נפרשו הבוקר בעשרות מוקדים בכדי לחלק את העיתון- "מחר בבוקר" המציג את ישראל כשנה לאחר הרכבת ממשלה בראשות מפלגת העבודה. יחימוביץ והמועמדים הגיעו להשתתף בחלוקה

11 בינואר, 2013
האזינו:

כאלף פעילי מפלגת העבודה נפרשו הבוקר בעשרות מוקדים בכדי לחלק את העיתון החדש - "מחר בבוקר- יכול להיות כאן טוב יותר" המציג את ישראל כשנה לאחר הרכבת הממשלה בראשות מפלגת העבודה. יחימוביץ' שהגיעה להשתתף במבצע: "לעיתון קוראים מחר בבוקר כי יום אחרי הבחירות נוכל לקום למציאות טובה יותר ולממשלה טובה שדואגת לאזרחיה"

כאלף פעילי מפלגת העבודה יצאו הבוקר למבצע החלוקה של 400,000 גיליונות העיתון "מחר בבוקר- יכול להיות כאן טוב יותר". הפעילים נפרשו בעשרות מוקדים, מנהריה בצפון ועד אילת שבדרום וחילקו את העיתון, המציג כיצד תראה המציאות בישראל, אם תרכיב יחימוביץ' את הממשלה הבאה. הפעילים, לבשו על עצמם סרבלים כחולים, עליהם מוטבע שם העיתון וקיימו לאורך היום פעילות בתחנות הרכבת, בצמתים מרכזיות ובתחנות אוטובוסים.

יו"ר המפלגה, ח"כ שלי יחימוביץ', הגיעה גם היא להשתתף במבצע החלוקה שנערך ברכבת מרכז בתל אביב. יחימוביץ', שהתקבלה באהדה על ידי עשרות הפעילים במקום ציינה: "אם נגיע ל-25 מנדטים הנשיא יטיל עלינו את הרכבת הממשלה ונוכל להחליף את השלטון. כשמקלפים את הליכוד מישראל ביתנו מקבלים בפועל 21 מנדטים. בדקנו את זה וזו עובדה. הציבור לא אוהב את נתניהו, לא שוכח לו את הפגיעות הקשות והמרות במהלך הקדנציה שלו. אם המתלבטים, אלה ששוקלים לא לבוא לקלפי, אלה שחושבים לבזבז את הקול שלהם על מפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה או על מפלגות אופנה חולפות בלי שורשים ובלי עתיד- יבואו לקלפי ויתנו לנו כח אמיתי נוכל להחליף את השלטון. בעיתון החד פעמי הזה, שיגיע לחלק ניכר מאזרחי המדינה אנחנו מראים מה יקרה שנה אחרי שנחליף את השלטון. לעיתון קוראים מחר בבוקר כי יום אחרי הבחירות נוכל לקום למציאות טובה יותר ולממשלה טובה שדואגת לאזרחיה ואכפת לה מהם".

 

 

הכנת העיתון, היא יוזמה שבאה מפעילי השטח, אשר ביקשו להנגיש לציבור את התוכנית לכלכלה הוגנת ומצע המפלגה בנושאים השונים בדרך מקורית ופרקטית. למשימה נרתם המועמד מיקי רוזנטל, שערך את העיתון יחד עם הפעילים. הפעילות, היא חלק מהשלב האחרון בקמפיין העבודה לכנסת, המכוון להשגת 25 מנדטים, אשר יאפשרו ליחימוביץ' להרכיב את הממשלה הבאה. הפנייה לציבור במסגרת קמפיין זה, תיעשה באופן פוזיטיבי, על ידי שכנוע  שיכול להיות כאן טוב יותר, ושניתן לעשות מהפך ולהחליף את שלטון נתניהו.

 

לתמונות מחלוקת העיתונים

להורדת העיתון כקובץ

 

 

כתבה ברשת ב':