עובדי הוט היקרים, אני יודעת שההנהלה מספרת לכם שהשביתה לא חוקית ונוגדת החלטות בית משפט. אז תהיו חזקים, אנחנו אתכם.

9 ביולי, 2013

יש לי בקשה קטנה: אל תעברו להוט. ואני באמת משתדלת לא להיות יותר חריפה.

לא הייתי מעלה את זה אם לא הפרסומת החדשה שלהם (בתמונה), המזיעה מרוב מאמץ למגניבות (שממילא לא הבנתי את הפואנטה שלה).

פרסומת שמבקשת מכם לעבור אליהם, ממש בזמן שהם רומסים את העובדים שלהם.

הם בונים על זה שפרסומת בכמה מאות אלפי דולרים, בעיצומו של מאבק עובדים, תמחק בקלילות את ההתנהגות האלימה והכוחנית של ההנהלה כלפי עובדיה.

תמחק את העובדה שהם מסרבים בתוקף להכיר בהתארגנות החדשה שקמה לפני יותר מחודש.

תמחק את הצעדים האלימים והברוטליים של העברת העובדים למיקור חוץ ופגיעה במובילי ההתארגנות.

ובכן, זה לא יעבוד.

לא יעבוד גם הנסיון לסכל את ההתארגנות.

תשאלו את גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, את ניר שטרן, מנכ"ל סלקום או את עמרי פדן, יו"ר ובעלים של מקדונלדס שלומדים על בשרם איזה נזק התנהלות כוחנית כזאת גורמת לחברה.

מקוממת לא פחות העובדה שמי שכופה על העובדים מעבר להעסקה באמצעות קבלנים (או פיטורים) ומוביל את המהלך - הוא הבעלים פטריק דרהי.

אותו דרהי שמשך לידיו רק בשנת 2012 סכום אגדי של 237 מיליון ש"ח כתוצאה מחלוקת דבידנד לבעלי המניות בחברה.

לדרהי – יש. לפרסומות – יש. ללוביסטים שלהם שבאו היום לועדת כלכלה כדי לנגוס עוד מהלקוחות – יש.

ולמי לא נשאר?

לעובדים הרגילים, שמפרנסים את משפחותיהם בעבודה קשה. היום הם משביתים את המערך הטכני, באמת בלית ברירה.

עובדי הוט היקרים, אני יודעת שההנהלה מספרת לכם שהשביתה לא חוקית ונוגדת החלטות בית משפט.

זה שקר שנועד להפחיד אתכם ולמנוע מכם לממש את זכותכם לשבות ולהיאבק ביושר ובאומץ על תנאי העסקה שלכם.

אז תהיו חזקים, אנחנו אתכם.

 

תמונה: ‏הי זאת שלי, יש לי בקשה קטנה: אל תעברו להוט. ואני באמת משתדלת לא להיות יותר חריפה. לא הייתי מעלה את זה אם לא הפרסומת החדשה שלהם (בתמונה), המזיעה מרוב מאמץ למגניבות (שממילא לא הבנתי את הפואנטה שלה). פרסומת שמבקשת מכם לעבור אליהם, ממש בזמן שהם רומסים את העובדים שלהם. הם בונים על זה שפרסומת בכמה מאות אלפי דולרים, בעיצומו של מאבק עובדים, תמחק בקלילות את ההתנהגות האלימה והכוחנית של ההנהלה כלפי עובדיה. תמחק את העובדה שהם מסרבים בתוקף להכיר בהתארגנות החדשה שקמה לפני יותר מחודש. תמחק את הצעדים האלימים והברוטליים של העברת העובדים למיקור חוץ ופגיעה במובילי ההתארגנות. ובכן, זה לא יעבוד. לא יעבוד גם הנסיון לסכל את ההתארגנות. תשאלו את גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, את ניר שטרן, מנכ"ל סלקום או את עמרי פדן, יו"ר ובעלים של מקדונלדס שלומדים על בשרם איזה נזק התנהלות כוחנית כזאת גורמת לחברה. מקוממת לא פחות העובדה שמי שכופה על העובדים מעבר להעסקה באמצעות קבלנים (או פיטורים) ומוביל את המהלך -  הוא הבעלים פטריק דרהי. אותו דרהי שמשך לידיו רק בשנת 2012 סכום אגדי של  237 מיליון ש"ח כתוצאה מחלוקת דבידנד לבעלי המניות בחברה. לדרהי – יש. לפרסומות – יש. ללוביסטים שלהם שבאו היום לועדת כלכלה כדי לנגוס עוד מהלקוחות – יש. ולמי לא נשאר? לעובדים הרגילים, שמפרנסים את משפחותיהם בעבודה קשה. היום הם משביתים את המערך הטכני, באמת בלית ברירה. עובדי הוט היקרים, אני יודעת שההנהלה מספרת לכם שהשביתה לא חוקית ונוגדת החלטות בית משפט. זה שקר שנועד להפחיד אתכם ולמנוע מכם לממש את זכותכם לשבות ולהיאבק ביושר ובאומץ על תנאי העסקה שלכם. אז תהיו חזקים, אנחנו אתכם.‏