בואו תהיו שותפים במאבק למנוע מנתניהו ולפיד לעבור במכבש על משפחת בן-עמי

17 ביולי, 2013

תכירו את משפחת בן עמי, ובואו נבין דרכה מה מעוללות ההצבעות על התקציב למשפחה נורמטיבית, משכילה ומאושרת. הכי מעמד ביניים ישראלי שאפשר.
הגיע זמן ההכרעה בתקציב הגזרות של נתניהו ולפיד. ההצבעות בועדת הכספים עכשיו.
הלחץ התמידי שלנו מטביע את חותמו ואנחנו מצליחים להוריד גזרות בזו אחר זו, ממש ברגעים אלה. אבל זקוקים לכם ללחץ נוסף.
ההצבעות על התקציב וחוק ההסדרים קורות היום ומחר בועדות הכספים. מי שמרימים אצבע וחורצים את גורלכם הם חברי כנסת.
תחליטו אתם אם הח"כים מהקואליציה הם רובוטים של נתניהו ולפיד, או נציגי ציבור עם מחשבה עצמאית ומחוייבות לציבור, ובסוף הפוסט הזה אדריך אתכם איך לפנות אליהם.

משפחת בן עמי:
ערן, 35, מהנדס תוכנה, קצין קרבי במילואים. לילי, 34, תואר שני בחינוך יהודי, מורה ומרצה וכותבת תוכניות לימודים במגדר. הכרתי אותה כמובילת מאבק מורי הקבלן.
יחד הם מרוויחים 20 אלף שקלים ברוטו.
הם משלמים משכנתא על דירה ושוכרים דירה אחרת במקום. הורים של כפיר, בן 7, וראם, בן 5.
מקריאים לילדים סיפורים לפני השינה, משחקים יחד לגו, אוהבים לבשל ביחד. מטיילים עם הילדים במסלולים למיטיבי לכת, אוהבים קמפינג.

אבל אם חברי הכנסת ירימו יד היום בעד לפיד ונתניהו –
הם יצטרכו להיפרד מעוד 2400 ₪ לשנה למס הכנסה.
בגלל העלאת המע"מ הם יפרדו מעוד כ- 1500 ₪ לשנה.
הקיצוץ בקצבאות הילדים יפחית מהכנסתם עוד כ- 2000 ₪ בשנה.
נקודות הזיכוי שלהם ממס לא יעודכנו ככה שהם יפסידו עוד 600 ₪ בשנה.
בסה"כ כ- 6500 ₪ בשנה.
וזו רשימה חלקית בהחלט.
עוד לא דברנו על זה שתשלומי ההורים על בית הספר של כפיר ועל גן החובה של ראם יעלו, על זה שהכניסה לתוקף של יום חינוך ארוך שהם בנו עליה – נדחית בחמש שנים, ועוד ועוד.
משפחת בן-עמי היא רק אחת מתוך מאות אלפי משפחות כמוה.
לילי, ערן, כפיר וראם הם משפחה יוצרת, תורמת, טובה ומאושרת. הם לא מסכנים. אבל החיים היפים שלהם מעייפים. שעה שהם והדומים להם היו אמורים לפרוח, לשגשג, להשתכר שכר נורמלי, להניע את המשק.
לילי וערן הם מנוע הצמיחה של המדינה. ככל שהולמים בהם יותר, כבה מנוע הצמיחה הזה, המשק נכנס לדכאון ולהאטה, וה"בור" לעולם לא יתכסה.

בואו תהיו שותפים למאבק למנוע מנתניהו ולפיד לעבור במכבש על משפחת בן עמי.
כתבו עכשיו לחברי הכנסת. הפעילו עליהם לחץ עכשיו, כי כרגע זה קורה, וגם מצליח. תבעו מהם לא להרים את היד בעד התקציב הזה. לא היום ומחר בועדת הכספים ולא בכלל.
הנה לשימושכם המיילים של חברי הכנסת, ושימו לב בעיקר לאלה מהקואליציה. יש עתיד, ליכוד, התנועה, הבית היהודי.
תזכירו להם כמה מזעזע המרחק בין מה שהבטיחו לפני הבחירות לבין הסעיפים שהם מרימים עכשיו את היד בעדם.
http://www.shelly.org.il/node/8423

 

תמונה: ‏הי זאת שלי. תכירו את משפחת בן עמי, ובואו נבין דרכה מה מעוללות ההצבעות על התקציב למשפחה נורמטיבית, משכילה ומאושרת. הכי מעמד ביניים ישראלי שאפשר.הגיע זמן ההכרעה בתקציב הגזרות של נתניהו ולפיד. ההצבעות בועדת הכספים עכשיו.הלחץ התמידי שלנו מטביע את חותמו ואנחנו מצליחים להוריד גזרות בזו אחר זו, ממש ברגעים אלה. אבל זקוקים לכם ללחץ נוסף.ההצבעות על התקציב וחוק ההסדרים קורות היום ומחר בועדות הכספים. מי שמרימים אצבע וחורצים את גורלכם הם חברי כנסת.תחליטו אתם אם הח"כים מהקואליציה הם רובוטים של נתניהו ולפיד, או נציגי ציבור עם מחשבה עצמאית ומחוייבות לציבור, ובסוף הפוסט הזה אדריך אתכם איך לפנות אליהם.משפחת בן עמי:ערן, 35, מהנדס תוכנה, קצין קרבי במילואים. לילי, 34, תואר שני בחינוך יהודי,  מורה ומרצה וכותבת תוכניות לימודים במגדר. הכרתי אותה כמובילת מאבק מורי הקבלן.יחד הם מרוויחים 20 אלף שקלים ברוטו.הם משלמים משכנתא על דירה ושוכרים דירה אחרת במקום. הורים של כפיר, בן 7, וראם, בן 5.מקריאים לילדים  סיפורים לפני השינה, משחקים יחד לגו, אוהבים לבשל ביחד. מטיילים עם הילדים במסלולים למיטיבי לכת, אוהבים קמפינג.אבל אם חברי הכנסת ירימו יד היום בעד לפיד ונתניהו –הם יצטרכו  להיפרד מעוד 2400 ₪ לשנה למס הכנסה.בגלל העלאת המע"מ הם יפרדו מעוד כ- 1500 ₪ לשנה.הקיצוץ בקצבאות הילדים יפחית מהכנסתם עוד כ- 2000 ₪ בשנה.נקודות הזיכוי שלהם ממס לא יעודכנו ככה שהם יפסידו עוד 600 ₪ בשנה.בסה"כ כ- 6500 ₪ בשנה.וזו רשימה חלקית בהחלט.עוד לא דברנו על זה שתשלומי ההורים על בית הספר של כפיר ועל גן החובה של ראם יעלו, על זה שהכניסה לתוקף של יום חינוך ארוך שהם בנו עליה – נדחית בחמש שנים, ועוד ועוד.משפחת בן-עמי היא רק אחת מתוך מאות אלפי משפחות כמוה.לילי, ערן, כפיר וראם הם משפחה יוצרת, תורמת, טובה ומאושרת. הם לא מסכנים. אבל החיים היפים שלהם מעייפים. שעה שהם והדומים להם היו אמורים לפרוח, לשגשג, להשתכר שכר נורמלי, להניע את המשק.לילי וערן הם מנוע הצמיחה של המדינה. ככל שהולמים בהם יותר, כבה מנוע הצמיחה הזה, המשק נכנס לדכאון ולהאטה, וה"בור" לעולם לא יתכסה.בואו תהיו שותפים למאבק למנוע מנתניהו ולפיד לעבור במכבש על משפחת בן עמי.כתבו עכשיו לחברי הכנסת. הפעילו עליהם לחץ עכשיו, כי כרגע זה קורה, וגם מצליח. תבעו מהם לא להרים את היד בעד התקציב הזה. לא היום ומחר בועדת הכספים ולא בכלל.הנה לשימושכם המיילים של חברי הכנסת, ושימו לב בעיקר לאלה מהקואליציה. יש עתיד, ליכוד, התנועה, הבית היהודי.תזכירו להם כמה מזעזע המרחק בין מה שהבטיחו לפני הבחירות לבין  הסעיפים שהם מרימים עכשיו את היד בעדם.http://www.shelly.org.il/node/8423‏