שלי יחימוביץ' ברשת ב': "בסוגיה של הביקורת הסמויה והגלויה שנשמעת אצלנו כלפי ההתנהלות של ארה"ב אני מסכימה עם נשיא המדינה - אני חושבת שהביקורות האלו הן מזיקות ולא נבונות"

3 בספטמבר, 2013
האזינו:
יו"ר האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ', התראיינה ברשת ב' ואמרה את הדברים הבאים:
 
- הראיון המלא באודיו בתחתית הכתבה - 
 
על הפגישה עם הנשיא פרס
 
הייתה לנו פגישה הבוקר, זוהי פגישה שגרתית עם נשיא המדינה כיושבת ראש האופוזיציה. שוחחנו גם על הנושא הסורי וגם על ארה"ב. בסוגיה של הביקורת הסמויה והגלויה שנשמעת אצלנו כלפי ההתנהלות של ארה"ב אני מסכימה עם נשיא המדינה. אני חושבת שהביקורות האלו הן מזיקות, הן לא נבונות, ושאנחנו חייבים לכבד את מערכת היחסים שלנו עם ארה"ב כנכס אסטרטגי ראשון במעלה של ישראל, ולהעריך את העובדה שהיא נטלה על עצמה את ההובלה המוסרית של המהלך הזה, ולא לדחוק בה ולתת עצות "מומחים" על ימין ועל שמאל.
 
האחריות מחייבת את ישראל להקפיד ולהוציא את עצמה הפעם מהדיון על התגובה למה שקורה בסוריה, הדברים שקורים שם הם בלתי נסבלים. אנחנו, כעם היהודי שספג על בשרו ניסיון לרצח עם בשואה, בוודאי שהבטן שלנו מתהפכת והקווים המוסריים שלנו ברורים כאשר אנחנו רואים שורות של ילדים שוכבים מומתים. הקו המוסרי שלנו ברור אבל אנחנו חייבים להיות מודעים לכך שמי שנטל על עצמו להוביל את הקו הזה של מאבק ברשע זאת ארה"ב.