שלי יחימוביץ' בגל"צ על זיכוי ליברמן: "הפרקליטות צריכה להגיש ערעור"

9 בנובמבר, 2013
האזינו:
יו"ר האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ', התראיינה אצל טלי ליפקין-שחק בתוכנית "מה בוער" בגל"צ ואמרה את הדברים הבאים:
 
- הראיון המלא באודיו בתחתית הכתבה - 
ראשית כל, אני מאמינה בלב שלם שהשופטים עשו את עבודתם נאמנה אבל אי אפשר להשתחרר מהתחושה שליברמן הצליח לסובב את מערכת המשפט בישראל ולתמרן אותה. קריסת התיק והפער הגדול בין העדויות והראיות לבין הכרעת הדין מחייב את הפרקליטות לשקול מחדש את אסטרטגיית התביעה ולהגיש ערעור, כפי שהיה במקרה קצב.
מבחינה פוליטית את רואה את הזיכוי הזה כפתח לשינויים במבנה הקואליציה, אולי כניסה שלכם לממשלה במטרה לאזן את חזרתו המועצמת של ליברמן?
אני מנסה לנתק את הדי.אן.איי הזה של מפלגת העבודה. הרעיון של להיכנס כדי לאזן את הממשלה הזו הוא רעיון בלתי קביל. במסגרת הרעיון הזה מפלגת העבודה הפכה לפנים ולידיים של מדיניות שמנוגדת לדרכה. בוחרים אותנו כדי להיות אלטרנטיבה שלטונית, לא כדי להיות גלגל חמישי בכל ממשלה. אם נתניהו יפנה לדרך של הסדר מדיני רציני אזי ניתן לו רשת ביטחון. אני קוראת לראש הממשלה, בנימין נתניהו לא לאפשר לליברמן לחזור לתיק החוץ בתקופה הזו כי ליברמן הוא שר חוץ שגרם נזק למדיניות החוץ של מדינת ישראל.
 
<object type="application/x-shockwave-flash" name="mp3player_1" style="outline: none" data="/sites/all/modules/mp3player/mp3player/player.swf" width="290" height="24" id="mp3player_1"><param name="wmode" value="opaque"><param name="menu" value="false"><param name="flashvars" value="rtl=yes&amp;soundFile=http://dev.shelly.org.il/sites/default/files/legacy/mp3/shly_bglts_6-11-13.mp3p://www.shelly.org.il/sites/default/files/legacy/mp3/shly_yylh.mp3&amp;playerID=mp3player_1"></object>