שלי לכחלון בבוקר ההצבעה על מתווה הגז: "ההתנהלות שלך משרתת את חבריך טייקוני הגז. קוראת לך להוכיח כי חובתך הראשונה היא לציבור ולא להם"

7 בספטמבר, 2015

שלי בבלוג: כחלון ידידי, נחמדות לא יכולה להיות אליבי לעבודה בשרות טייקוני הגז. די להעמדות הפנים. תודיע לנו בשביל מי אתה עובד. בשביל הציבור או בשביל חבריך הטייקונים. ספר לנו על האוצר של מי שומר שר האוצר.
היום יש לך הזדמנות להוכיח שאין לך שום ניגוד עניינים. פשוט תצביע בעד הציבור, בעד הורדת יוקר המחיה, בעד האינטרסים של אזרחי מדינת ישראל, בעד ההתחייבויות הנחרצות שלך ערב הבחירות לפרק את המונופול.
הצבע נגד האינטרסים של חבריך טייקוני הגז. כי כרגע אתה משרת אותם באופן ישיר ובוטה. למרות מראית העין ש"אתה לא מתערב בגלל ניגוד עניינים". זה שקר. אתה כן מתערב. אתה פועל באופן בוטה לטובתם.
די להונות את הציבור כאילו "סיעת כולנו מתלבטת". נמאס מהעמדת הפנים השקופה והמזוייפת הזאת. מספיק לשמוע את דברי השבח המביכים והלוקים בבורות של ח"כים מסיעתך בזכות המתווה, ואת גמגומיהם של אחרים שאינם מעזים לבטא שום עמדת נגד, כדי להבין שיש כאן העמדת פנים של התלבטות, שעה שבפועל כבר הכל סגור.
בוא נחשוף את האמת: אתה, כחלון, כבר התחייבת לנתניהו שההצבעה בסיעתך תהיה בדיוק כזאת שתאפשר למתווה הגז לעבור. אולי תתן לאחד או שניים להימנע או לצאת, ותדאג היטב היטב שמספר האצבעות אצלך לא יכשיל חלילה את המתווה.
ומי כמוך מבין את חומרתו של המתווה. מי כמוך יודע שהורדה של אחוז אחד במע"מ היא בדיחה עצובה נוכח העלייה הדרמטית ביוקר המחייה שתתרחש בגלל מחירי גז מופקעים ובריוניים שטייקוני הגז מקבלים במתווה הזה: מונופול ענקי עם מחירים בלתי מפוקחים.
תגיד, זה לא נראה לך כמו סיוט? אתה לא מבין את זה? ברור שאתה מבין. מבין מצויין.
משהו רקוב מאוד בממלכת הגז הטבעי, והריח הרע שעולה מהעיסקה המפוקפקת הזאת הוא לא ריח של גז. אתה שם, עמוק בתוך העיסקה.
ההתנהלות שלך משרתת את חבריך טייקוני הגז שבגלל קרבתך אליהם ביקשת להימנע מעיסוק בגז.
אני קוראת לך להוכיח כי חובתך הראשונה היא לציבור ולא להם. דאג לכך שסיעתך תצביע נגד המתווה.
למותר לציין כי אין מניעה שגם אתה תצביע נגד. עד לרגע זה לא ראינו שום חוות דעת משפטית שמונעת ממך להצביע. סתם בחרת בזה כדרך מילוט מתוחכמת. כדי שתוכל להצדיק את המעילה הכה בוטה בהבטחות שהענקתם לציבור.
לא מאוחר מדי. הצביעו נגד. אתה וסיעתך.
בסרטון - התפתלויות וגמגומים, דוגמא אחת מיני רבות.

 

הי זאת שלי, כחלון ידידי, נחמדות לא יכולה להיות אליבי לעבודה בשרות טייקוני הגז. די להעמדות הפנים. תודיע לנו בשביל מי אתה עובד. בשביל הציבור או בשביל חבריך הטייקונים. ספר לנו על האוצר של מי שומר שר האוצר.היום יש לך הזדמנות להוכיח שאין לך שום ניגוד עניינים. פשוט תצביע בעד הציבור, בעד הורדת יוקר המחיה, בעד האינטרסים של אזרחי מדינת ישראל, בעד ההתחייבויות הנחרצות שלך ערב הבחירות לפרק את המונופול.הצבע נגד האינטרסים של חבריך טייקוני הגז. כי כרגע אתה משרת אותם באופן ישיר ובוטה. למרות מראית העין ש"אתה לא מתערב בגלל ניגוד עניינים". זה שקר. אתה כן מתערב. אתה פועל באופן בוטה לטובתם.די להונות את הציבור כאילו "סיעת כולנו מתלבטת". נמאס מהעמדת הפנים השקופה והמזוייפת הזאת. מספיק לשמוע את דברי השבח המביכים והלוקים בבורות של ח"כים מסיעתך בזכות המתווה, ואת גמגומיהם של אחרים שאינם מעזים לבטא שום עמדת נגד, כדי להבין שיש כאן העמדת פנים של התלבטות, שעה שבפועל כבר הכל סגור.בוא נחשוף את האמת: אתה, כחלון, כבר התחייבת לנתניהו שההצבעה בסיעתך תהיה בדיוק כזאת שתאפשר למתווה הגז לעבור. אולי תתן לאחד או שניים להימנע או לצאת, ותדאג היטב היטב שמספר האצבעות אצלך לא יכשיל חלילה את המתווה.ומי כמוך מבין את חומרתו של המתווה. מי כמוך יודע שהורדה של אחוז אחד במע"מ היא בדיחה עצובה נוכח העלייה הדרמטית ביוקר המחייה שתתרחש בגלל מחירי גז מופקעים ובריוניים שטייקוני הגז מקבלים במתווה הזה: מונופול ענקי עם מחירים בלתי מפוקחים.תגיד, זה לא נראה לך כמו סיוט? אתה לא מבין את זה? ברור שאתה מבין. מבין מצויין.משהו רקוב מאוד בממלכת הגז הטבעי, והריח הרע שעולה מהעיסקה המפוקפקת הזאת הוא לא ריח של גז. אתה שם, עמוק בתוך העיסקה.ההתנהלות שלך משרתת את חבריך טייקוני הגז שבגלל קרבתך אליהם ביקשת להימנע מעיסוק בגז.אני קוראת לך להוכיח כי חובתך הראשונה היא לציבור ולא להם. דאג לכך שסיעתך תצביע נגד המתווה.למותר לציין כי אין מניעה שגם אתה תצביע נגד. עד לרגע זה לא ראינו שום חוות דעת משפטית שמונעת ממך להצביע. סתם בחרת בזה כדרך מילוט מתוחכמת. כדי שתוכל להצדיק את המעילה הכה בוטה בהבטחות שהענקתם לציבור.לא מאוחר מדי. הצביעו נגד. אתה וסיעתך. בסרטון - התפתלויות וגמגומים, דוגמא אחת מיני רבות.

Posted by ‎שלי יחימוביץ‎ on Monday, September 7, 2015