להציל את קק"ל ואת עצמנו מהסיאוב. למה חשוב לבוא ולהצביע מיכאל ביטון

18 באוקטובר, 2015

 

קרן שמש של אופטימיות. הזדמנות נדירה למעשה מושלם ומדוייק שיעשה לנו רק טוב: להצביע לראש מועצת ירוחם מיכאל ביטון הנפלא לראשות קק"ל, היחיד שיוכל לשקם שם את תדמיתנו הפגועה. בואו לא נתבזה כמו בפרשת פואד לנשיאות המדינה. בואו נעשה את הדבר הראוי.

 

חברות וחברים יקרים שבוע טוב,

 

ביום ב' הקרוב תוכלו ללכת לקלפי ולבחור יו"ר חדש, ראוי ונפלא, לקרן קיימת לישראל.

 

אני שולחת לכם את המייל הזה כדי להפציר בכם לממש את זכות ההצבעה היקרה שלכם, לא להחמיץ הזדמנות יוצאת דופן לעשות מעשה שהוא מושלם ומדוייק - עניינית, מוסרית, פוליטית ולאומית.

 

אני מבקשת מכם להצביע עבור ראש מועצת ירוחם מיכאל ביטון, אדם מוכשר, נדיר ונקי כפיים שהוא היחיד שיכול לחלץ את קק"ל מהסיאוב שבו היא נמצאת, וגם להציל את שמה הטוב של המפלגה שלנו.

 

יש לנו הזדמנות לעשות את הדבר הנכון ופעם אחת, לשם שינוי, להתייצב כולנו מאחורי אדם ראוי וישר. מוטלת על כולנו חובה מצפונית למנוע פגיעה קשה ונזק גדול לתדמיתה הציבורית של המפלגה, ולא להתבזות כפי שהתבזינו בתמיכה בפואד לנשיאות.

 

בסוף המייל הזה אכתוב לכם את כל הפרטים (עוד על מיכאל, שעות, קלפיות, זכות הצבעה, איך עוזרים, איך שואלים שאלות)

 

אני יודעת שיש בכם כאלה שלא בא להם בכלל להצביע, כי הם מודאגים, או כועסים, או שנמאס להם מהתנהלות המפלגה. אז גם למי שיש בטן מלאה אני אומרת: הנה באופן מאוד מיוחד ומאוד חשוב יש לכם הזדמנות וכוח, באמצעות הצבעה אחת שאינה דורשת כל מאמץ, לתרום משהו חיובי להפליא, נקי ושלם, מלא תקווה.

 

הציבור למרבה הצער חושב על קק"ל רק כעל גוף מסואב. אבל הקרן הקיימת לישראל היא גוף חשוב מאין כמותו בעל משאבים עצומים ופוטנציאל השפעה גדול. גוף שלו רק יימסר בידיים טובות יכול לחולל שינוי של ממש בחברה הישראלית, להניע תהליכי עומק חשובים ולהרים תרומה משמעותית לתיקון החברתי שישראל כה זקוקה לו. לקק"ל יש את הכח, המשאבים והפריסה הארצית הדרושים על מנת לייסד פרוייקטים חינוכיים ותוכניות לימודים ברוח הערכים שלנו, לפעול למען צמצום פערים והקטנת אי השוויון, להשקיע בפריפריה החברתית והגיאוגרפית ועוד ועוד.

 

אני יודעת שיש בכם גם כאלה שכבר החליטו, מתוך פשרה ואין ברירה, להצביע עם כאב בטן למועמד אחר. ההתמודדות של מיכאל ביטון היא הזדמנות חדשה, בדיוק כמו ההזדמנות שאני קבלתי לאושרי ולשמחתי – להצביע מדויק ונכון ובלי פשרות. אל תחמיצו אותה.

 

לאלה שמופעלים עליהם לחצים – ההצבעה חשאית לחלוטין. אם לא תרצו - איש לא ידע מה הצבעתם, זה רק אתם עם מצפונכם שם מאחורי הפרגוד.


 

אלה הדברים שכתבתי אתמול בעמוד הפייסבוק שלי:

 

 

מיקום הקלפיות ושעות ההצבעה: http://goo.gl/n5oI74. שימו לב, צירי הועידה, שזה רובכם, בוחרים רק את יו"ר קק"ל, לכן אתם יכולים להתעלם מההנחיות המורכבות על יתר בעלי התפקידים, כי אלה נבחרים רק ע"י צירי הקונגרס.

 

לראיון עם מיכאל שהתפרסם אתמול בדמרקר: www.themarker.com/markerweek/1.2753112

 

לאתר האינטרנט של מיכאל לקק"ל שבו תוכלו לראות עוד כתבות: aviad26.wix.com/michael

 

לעמוד הפייסבוק שלו: on.fb.me/1ZLV3Ka

 

לסטטוס החשוב שהעלה אתמול ח"כ מיקי רוזנטל, שלוחם בשחיתות: on.fb.me/1LgHwTg

 

לסטטוס המקסים שכתבה אתמול ח"כ סתיו שפיר, שלוחמת למען שקיפות: on.fb.me/1LV1cZV

 

אם אתם תומכים במיכאל אנא השיבו למייל הזה וכתבו זאת. אם יש לכם שאלות – כתבו במייל חוזר ותקבלו תשובה. גם אם אתם רוצים לעזור כתבו לכאן.

 

בהצלחה למיכאל. בהצלחה למפלגה שלנו. בהצלחה לחברה הישראלית ולמדינה. בואו להצביע.

 

שלכם,

 

שלי יחימוביץ'

תגיות