שלי קוראת לגולשים בבלוג להצביע למיכאל ביטון בבחירות לראשות קק"ל

15 באוקטובר, 2015

שלי בבלוג: וידוי: אני אוהבת את מיכאל ביטון, ראש עיריית ירוחם. כי הוא חכם, וערכי, וישר, ונקי כפיים, איש ביצוע מדהים ואיש חזון מעורר השראה.
לכן גם אצביע בשבילו לכהונת יו"ר קרן קיימת לישראל.
כי הוא יכול להציל את הגוף הזה מהסיאוב ומהעסקנות שדבקו בו.

חברים שלי סתיו שפיר ומיקי רוזנטל מעלים ברגעים אלה גם הם, בעמודים שלהם, דברי תמיכה במיכאל. גם אתם מוזמנים להעלות אצלכם פוסטים משלכם.

יו"ר קק"ל הבא יבחר ביום שני בידי 1700 חברי הועידה של מפלגת העבודה. מכם, חברות וחברים, אני מבקשת להצביע למיכאל.
זה יוכל להיות התיקון שלנו למה שמתרחש בקק"ל.
גם כי הוא הכי ראוי, גם כי זה הכי טוב למדינה, גם כי זה הכי טוב לתדמיתה של המפלגה שלנו, וגם כי – האמת - איזה כיף זה שאפשר להצביע למועמד בלב שלם, בלי ספקות, בלי קומבינות ובלי פשרות!

הבחירות האלה, שיתקיימו ביום שני, מתרחשות בעיצומם של ארועים קשים, אבל גם נקיון כפיים, ומנהל תקין, וחזון – חשובים לחיינו כאן, וחשוב שתבואו להצביע ותממשו זכות רבת ערך לקבוע את גורלו של הגוף רב העוצמה הזה, שמחזיק בידו משאבי נדל"ן אדירים וממון רב.
לא אתווכח עם מי שאומרים: לסגור את קק"ל. רק אציין עובדה: קק"ל לא נסגרת. מישהו יעמוד בראשה. חייבים שזה יהיה אדם נפלא וישר, שישתמש בכוח הרב הזה לטובת החברה הישראלית.

בנימה אישית אספר לכם שהיו מי שאמרו לי שעדיף לתפוס מרחק מהבחירות האלה. להגיע לאיזה "דיל" שקט עם מועמד שהוא יותר "משתלם פוליטית", ושיש לו אולי יותר סכוי.

ובכן, אני לא אוהבת "דילים משתלמים". זה לא חופשת הכל כלול בטורקיה, זו המדינה שלנו.
כמו שבבחירות לנשיאות לא שעיתי להמלצות וללחצים לתמוך בפואד ("כי זה משתלם") ובחרתי ברובי ריבלין, כך גם כאן, הכי פשוט והכי נכון להצביע בלי חשבונות לאדם המתאים ביותר. המתאים ביותר לקק"ל, המתאים ביותר למדינה, המתאים ביותר להציל את המפלגה שלנו מהשם העסקני הרע שדבק בה שוב ושוב.

עוד כמה מלים על מיכאל: הוא בן 45, מגיבוריו של הסרט "להיות קצין". הילד שלא סיים תיכון זהר והתבלט בצבא, השתחרר בדרגת רס"ן מגולני, וסגר את הפער במהירות שיא ובכישרון מדהים. היה לאיש חינוך ואיש ניהול, יזם חברתי פורץ גבולות שאינו יודע לאות.
בחמש שנותיו כראש מועצת ירוחם הוא עשה ניסים: מערכת החינוך משגשגת ופורחת ועתירת הישגים, תנופת בניה שוטפת את העיירה, אלף יחידות דיור שווקו ו-350 נבנות עכשיו; ההגירה השלילית נבלמה, תושבים חדשים נוהרים לירוחם, והבנות והבנים חוזרים הביתה.

הוא גם הודיע שהוא מתכוון להישאר ראש מועצת ירוחם, להמשיך לעבוד למען מי שבחרו בו, ושאינו מתכוון לקחת לכיסו משכורת מקק"ל.

מיכאל לקח את אחד מסלעי המחלוקת הרגישים והטעונים ביותר בין עיירות הפיתוח ובין ההתיישבות העובדת ופשוט פתר אותו בדרכי נועם, שלום והסכמה, כשהגיע להסכם ארנונה היסטורי ויחודי במינו בארץ, בשת"פ מלא עם המועצה האזורית רמת נגב.

הוא אדם מעורר השראה. מצד אחד הוא אידיאולוג שיודע לפרוש חזון באופן כריזמטי ושובה לב, ומצד שני הוא איש ארגון וביצוע מעולה. הוא מאמין בשלום ובשוויון, והוא מרגיש בבית גם בעיירת הולדתו שאותה הוא מנהיג, ובאותה נינוחות הוא יכול לכבוש קהל אלפים בוושינגטון. בדיוק כך הייתי רוצה שיראו פניה של מדינת ישראל כאן בבית ובעולם (לסטטוס מצורף נאום שלו בג'יי סטריט).

יש כאן הזדמנות לתיקון. בלי חשבונות פוליטיים. הדרך הפשוטה והישרה היא גם הדרך הנכונה.

מי שרוצה לעזור לו (נשארו רק שלושה ימים) מוזמן ללחוץ כאן.

לפרטים על קלפיות ושעות הצבעה, לחצו כאן.

לסרטון בעמוד הפייסבוק של שלי:

 

הי זאת שלי, וידוי: אני אוהבת את מיכאל ביטון, ראש עיריית ירוחם. כי הוא חכם, וערכי, וישר, ונקי כפיים, איש ביצוע מדהים ואיש...

Posted by ‎שלי יחימוביץ‎ on Thursday, October 15, 2015