צאו מהמועדון ואל תפסיקו לרוץ

12 ביוני, 2016

שלי בבלוג: "כולם, צאו מהמועדון ואל תפסיקו לרוץ" זו היתה הקריאה הנואשת בפייסבוק, לכל מי שהיה בשתיים בלילה בתופת של מועדון הגייז "פולס" באורלנדו. פיגוע הירי הגדול ביותר שידעה ארה"ב. פיגוע שהוא פשע שנאה המוני נגד הקהילה הגאה.
ליבנו עם הקורבנות. חמישים הרוגים נכון לרגע זה, חמישים וארבעה פצועים, קורבנות של מפגע אחד, עומר מטין, מטורף משנאה מצד אחד ומוכן היטב וקר רוח מצד שני.
בין אם מדובר בפיגוע של ארגון טרור איסלמי (רוצח ההמונים הזה הוא אזרח אמריקאי ממצא אפגני) ובין אם בטבח שהוא "יוזמה פרטית" – היעד לא מקרי.
ושוב נופלת הקהילה הגאה קורבן לשנאה חסרת גבולות של אנשים צרי מוחין, שטופי תאוות הרג, שאינם יכולים לשאת את בחירתם החופשית של האחרים והאחרות לאהוב את מי שהם רוצים ולחיות כפי שהם רוצים.
הקהילה הגאה הפכה למובילת תרבות ולסמן נאורות כלל עולמי, אבל נחלי שנאה סמויים וגלויים עדיין זורמים אליה, אף שאינה מפריעה לאיש.
מאבקה הוא לא רק לזכויות שוות, אלא גם מאבק לחיים מול רוצחים ששנאתם אינה יודעת גבולות. גם לא גבולות גאוגרפיים. הם פשוט נמצאים בכל מקום. אצלנו, אצלם.
עד שלא יוכלו הומואים, לסביות, טרנס, בי וקוויר, לקיים חיים שוויוניים לחלוטין לאלה של אחרים, להינשא, לאהוב, להתפרנס ופשוט לחיות – לא נהיה חברה מתוקנת.