האתר שלנו - בין 5 הבלוגים החדשותיים הטובים בישראל

2 בנובמבר, 2009
האתר שלנו ברשימת חמישים הבלוגים הטובים בישראל! וברשימת חמשת הבלוגים החדשותיים הכי חמים והכי מעניינים! אתר mako של ערוץ 2 (קשת) כותב: "אחת מהמחוקקות הבולטות כותבת בבלוג על צדק חברתי, המאבק למען זכויות העובדים... לא משעמם שם לעולם. ציטוט נבחר: 'בבלוג אני חולקת אתכם בדרך כלל עמדות, מאבקים ויעדים, הפעם אני מרשה לעצמי להיות קצת יותר אישית, ופשוט אביא לכם את עבודת השורשים של בתי הקטנה בת ה-13, רמה'".

"בעולם הווב 2.0 הבלוגספרה גועשת ורוחשת. מה הם הבלוגים הישראליים הטובים ביותר? חיטטנו בנבכי הרשת וחזרנו עם 50 בלוגים ישראליים מובילים בתחומם – החל מבלוג החדשות המעודכן המעניין ביותר, דרך בלוגים נבחרים העוסקים במוזיקה ובידור ועד בלוגים בנושאים דיגיטליים, גבריים, אופנתיים, משפחתיים ומה לא. הרשימה המלאה, לפניכם... חמשת הבלוגים החדשותיים הכי חמים והכי מעניינים...

הבלוג של שלי יחימוביץ'
אחת מהמחוקקות הבולטות של האופוזיציה כותבת בבלוג על צדק חברתי, המאבק למען זכויות העובדים ומצבה העגום כיום של מפלגת העבודה. הבלוג אמנם מעודכן כנראה גם על-ידי עוזרים ופעילים חוץ מיחימוביץ' עצמה, על כך יעיד השימוש בגוף שלישי, אבל לא משעמם שם לעולם.

ציטוט נבחר: “בבלוג אני חולקת אתכם בדרך כלל עמדות, מאבקים ויעדים, הפעם אני מרשה לעצמי להיות קצת יותר אישית, ופשוט אביא לכם את עבודת השורשים של בתי הקטנה בת ה-13, רמה".

פוסט מעניין במיוחד: חוק ההסדרים השנוי במחלוקת הוא עדיין בגדר מסתורין עבור רוב האוכלוסייה. יחימוביץ' כינתה אותו “אוסף הזוי ופרוע של מאות החלטות אלימות שלרובן אין קשר לתקציב. פיטורים, הפרטות, הרס השירות הציבורי, סגירת כל המכונים להכשרה מקצועית, הפרטת מעונות למפגרים והקמת קופת חולים חדשה פרטית לעשירים". הטקסט פורסם במלואו והומר לפורמט ידידותי
לגולשים בסיוע קוראי הבלוג

כנסו לדף שלי בפייסבוק.