מחפשת מחליף מצטיין לעמית בן-צור עוזרי הפרלמנטרי

22 ביוני, 2010
הי חבר'ה,
 
עמית הוא לא "רק" העוזר הפרלמנטרי הטוב ביותר בכל הזמנים, אלא שותפי המלא והמוערך עד בלי די לעבודה הפרלמנטרית בפרט ולדרך האידיאולוגית בכלל, מרגע שנכנסתי לפוליטיקה. בצער בשבילי ובשמחה בשבילו אני נפרדת ממנו לטובת תפקיד מצוין שאליו הוא עוזב, ושגם בו, אני בטוחה, יביא ערך מוסף אדיר לתועלת הציבור.
 
אנחנו מחפשים מחליף לעמית.
מחפשים כמובן אדם מיוחד שרואה בתפקיד בראש ובראשונה שליחות אידיאולוגית. סוציאליסט או סוציאל דמוקרט בהשקפותיו. בקיא בכלכלה, אינטליגנטי, מבין באקטואליה, ישר דרך, ראש גדול, חרוץ ומסור.

מדובר בעיסוק בעיקר בצדדים הפרלמנטריים של פעילותי:
חקיקה, טיפול בפניות ציבור הכרוכות בזכויות עובדים ובעניינים מקצועיים אחרים, לווי עובדים וקבוצות עובדים, הכנה ויעוץ בעניינים העולים בועדות ובעניינים שאנו בוחרים לעסוק בהם, מגעים תכופים עם הגורמים המקצועיים בממשלה ובכנסת, בהסתדרות וכו', עבודה מול כתבים כלכליים וכתבים לענייני עבודה, ועוד ועוד.
בצד זה, בשל קוטנו של הצוות, זה תפקיד שיש בו גם הרבה עבודה שחורה. בקיצור, לעוזר פרלמנטרי אין עוזר, והוא עושה כל עבודה משרדית, מנהלתית ופיסית שנדרשת.
שוב, אני מדגישה: זה לא סתם סידור עבודה. אי אפשר לבצע את השליחות הקשה הזאת בלי התמסרות מלאה, כישרון רב, אמונה בצדקת הדרך, והזדהות פוליטית וערכית עם העמדות שלי.
מי שחושב שהוא מתאים, או שיש לו הברקה לגבי אדם אחר שמתאים, מתבקש לכתוב לעמית במייל. השיחות, התשובות, וההחלטה הסופית – הן בידי עמית.
 
שלחו לעמית ורק לעמית, למייל shelly.assistant@gmail.com קורות חיים, "אני מאמין" פוליטי וערכי באורך של לא יותר מעמוד אחד, למה אתם מתאימים לתפקיד, וממליצים.

שלכם,
שלי