יריב בן אהרון ב'הכול דיבורים': "שלי היא המגנט שיוביל והיא תביא קולות רבים"

20 בספטמבר, 2011

יריב בן אהרון, בנו של יצחק בן אהרון, בראיון לירון דקל בהכול דיבורים:

"אני חבר מפלגה כל ימי חיי, מעולם לא נטשתי אותה, שמרתי לה אמונים כי האמנתי שבתוך ההתפורררות שלה טמונים זרעי המשך, ובתוך ערימת האפר שהיא נראתה לוחשות גחלים, ואני חושב ששלי יחימוביץ' היום מבטאת את הכוחות הצומחים והנובטים ואת אש התמיד של תנועה היסטורית שמתלקחת היום מחדש.

אבא מאוד העריך את שלי יחימוביץ' כאשת תקשורת לוחמת חברתית, וחשב שמשהו חשוב קורה כשהיא הצטרפה למפלגת העבודה.

אבא ידע שההנהגה הלאומית לא מגיעים אליה דרך מעשי לוליינות של קפיצה פתאומית לזירה בטחונית שפרץ לא הוכשר אליה וגם לא לשם השליחות הזאת הוא נבחר, והדבר היה בעיניו כאילו גבר עליו יצרו של האיש והוא הלך לאן שלא היה צריך ללכת, ולכן גם בסופו של דבר כשל שם.

אני חושב ששלי החליטה החלטה אסטרטגית ראשונית ומקורית לנהל את המערכה על הכלכלה והחברה. יהיה תקציב הביטחון 10 או 15 אחוז מתקציב המדינה, הזירה של שלי היא מה עושים עם 85 או 90 של התקציב החברתי - איך מחלקים את המשאבים ואיך עוצרים את ההפרטה. שלי מנהיגה של צוות ויהיו בתוך הצוות שהיא תנהיג אותו אנשים שיוכלו לתת ביטוי לתחום המדיני בטחוני.

 

שלי תזכה לאופציה המירבית מתוך 450,000 מפגינים ומוחים של המאבק החברתי - היא מרושתת אליו והיא מדגימה איך הופכים מחאה לעבודה פרלמנטרית. היא תביא קולות למפלגת העבודה. מהליכוד, ומקדימה, וגם מאנשים שלא היו הולכים לקלפי בכלל. היא המגנט שיוביל, היא יוצרת את הגשר, היא יודעת ליצור קואליציות. היא מוכיחה שהיא האדם הראוי להנהגה במפלגת העבודה.
--