שלי בגלי ישראל: "בנימין נתניהו לא נבחר על ידי כוח עליון לשמש ראש ממשלת ישראל, הוא אדם פוליטי ואפשר גם להפיל אותו פוליטית"

29 במרץ, 2012
האזינו:

"בירכתי את מופז כמובן באותו לילה ואפילו לפני שנודעו התוצאות הרשמיות. האמת היא שאנחנו ביחסי ידידות ואנחנו נפגשים מעת לעת, כך שלא מדובר בדרמה גדולה. בסופו של דבר, הכנסת מעבר לזה שהיא שליחות ומייצגת עמדות שונות ואוכלוסיות שונות במדינה, יש בה גם אנשים שפוגשים האחד את השני בבוקר ונוצרים קשרי ידידות רבים מאוד.

לא הסקרים גורמים לי למחשבה שנייה, אלא סוג של תפיסת סיטואציה פוליטית, הזחיחות והיוהרה והתחושה כאילו אצבע אלוהים ירדה ומשחה בשמן מלוכה את בנימין נתניהו לראש הממשלה היא בעוכריהם של הליכוד, בנימין נתניהו לא נבחר על ידי כוח עליון לשמש ראש ממשלת ישראל, הוא אדם פוליטי ואפשר גם להפיל אותו פוליטית. כרגע נוצרה סיטואציה שהיא מתמשכת, שלא קשורה לסקרים של הבוקר, היא קשורה לחודשים האחרונים, סיטואציה שבה מפלגת העבודה היא הגדולה בגוש והמובילה, והיחידה שהיא מאוד אידאולוגית וצבועה בצבע ברור, וכשמצביעים בשבילה יודעים למה מצביעים, כי בקדימה זה לא ברור. בסיטואציה הזאת שמפלגת העבודה היא הגדולה בגוש אפשר לחזור על אותו ויכוח על עקרונות, אבל בין שתי מפלגות אמיתיות - מפלגת העבודה והליכוד"