שלי ביומן הבוקר של רשת ב': "הציבור רוצה תכנים עמוקים, לא מיתוג , לא טרנד, לא משרדי פרסום שיתנו סיסמאות, אלא הכרה בהשקפת עולם עמוקה מאוד"

29 במרץ, 2012
האזינו:

אריה גולן, רשת ב'

 

"אחד הדברים הראשונים שיושב ראש קדימה הנבחר מבטיח זה סדר יום חברתי. הוא משחק על המגרש שלך, הלוא כן?

קודם כל אני רוצה לברך את שאול מופז, מדובר באדם ראוי שתרם רבות למדינה, ואני מקווה בכנות שציפי לבני לא תפרוש ותישאר במערכת הפוליטית. גם היא אדם ראוי. פוליטיקה היא מגרש קשה ומי שמאמין, אני יכולה לומר על עצמי, כיוון שיש לי מנוע אידאולוגי חזק, אני יודע שיציבות אידאולוגית ודבקות בערכים היא בסופו של דבר גם עניין מאוד מחזק ומאפשר לשרוד הרבה מאוד קשיים. אני רוצה לקרוא לאותם אנשים רבים מאוד שבשעתו עזבו את מפלגת העבודה ועברו לקדימה, כיוון שהם קיוו לשינוי, אני קוראת להם לנהוג כמו חברים רבים שלהם שעשו זאת, לעבור למפלגת העבודה, להתפקד לעבודה.

הייתה עזיבה ב- 2006 וגם עזיבה במהלך כהונתו של ברק, ולכל אנשים שמאוד מזוהים עם ערכי תנועת העבודה, ומפלגת העבודה היא הבית שלהם, וגם לצעירים הרבים החדשים שהצטרפו אלינו, אני קוראת לחבור לאלפים הרבים של חבר'ה צעירים וערכיים שבחרו במפלגת העבודה כמפלגה מובילה ובסופו של דבר, הציבור קץ במפלגות שעולות ויורדות והגיע הזמן לחזור לאותו מאבק אותנטי, עמוק, בין שני גושים גדולים - בהנהגת הליכוד והנהגת העבודה. 

כשפרשתי את חזוני ומשנתי והסיבה שבגללה נכנסתי לפוליטיקה, והיא חברה הגונה, לחזור למודל הציוני הסוציאל-דמוקרטי, להפסיק את החזירות וחוסר השוויון, מעולם לא סיפרתי שאבא שלי היה פועל בניין עד סוף ימי חייו. גם אני לא באתי מאליטה עשירה, אבל זה לא רלוונטי, העובדה שאבי היה פועל בניין לא רלוונטית להשקפת עולמי. אני חושבת שהציבור רוצה תכנים עמוקים, לא מיתוג , לא טרנד, לא משרדי פרסום שיתנו סיסמאות, אלא הכרה בהשקפת עולם עמוקה מאוד. מפלגת העבודה בראשותי מובילה את הדרך הזאת בלי צורך בסיסמאות ומסכות.