שלי היום בשבתרבות: "סיני הפכה למרחב פרוע שמרכז כוחות איסלאמיסטים קיצוניים, ועל רקע זה השלום עם מצרים חייב להישמר." על תקציב ובחירות: " לנתניהו ניסיון רב, אבל זה ניסיון רע"

22 בספטמבר, 2012

שלי היום בשבתרבות: "סיני הפכה למרחב פרוע שמרכז כוחות איסלאמיסטים קיצוניים, ועל רקע זה השלום עם מצרים, עם כל הבעייתיות, חייב להישמר, תוך תביעה מהמצרים לפעול בעוצמה בסיני." על תקציב ובחירות: " לנתניהו ניסיון רב, אבל זה ניסיון רע. יכולנו להיות אחרי בחירות ואחרי תקציב, וזה לא קרה. הציבור החליט לשים את מפלגת העבודה כאלטרנטיבה שלטונית ויצטרך לבחור בי או בנתניהו"

יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', אמרה הבוקר בשבתרבות בקרית מוצקין, כי סיני הפכה למרחב פרוע שמרכז כוחות איסלאמיסטים קיצוניים. השלמת הגדר, המשך התפקוד המצויין של צה"ל וכוחות הבטחון, כל זה חיוני, ולזה יש להוסיף בראש ובראשונה את החשיבות העליונה של שמירה על הסכם השלום עם מצרים, תוך תביעה ממצרים לפעול בעוצמה למיגור כל זני הטרור שמצאו בית בסיני. לשלום עם מצרים חשיבות אסטרטגית עצומה- ישראל עם מצרים כבעלת ברית וישראל בלי מצרים כבעלת ברית זו ישראל שונה לחלוטין".

על הבחירות אמרה יחימוביץ': "מדינה לא ממנכ"לים, מדינה מנהיגים, והציבור יבחר מי ינהיג אותו. הציבור חזר לתת בנו אמון, מאמין בדרך האידיאולוגית שלנו, ומציב אותנו באופן חד ברור ועקבי כאלטרנטיבה. רואים זאת בעקביות בסקרים, ברחוב, ובכל זירה אפשרית. את מדינת ישראל צריך להוציא מידי נתניהו. לנתניהו יש יותר ניסיון, אבל זה ניסיון רע. התנהלות המדינה כרגע בלי תקציב היא הפקרות. יכולנו להיות אחרי בחירות ולהיות אחרי תקציב, וזה לא קרה. מפלגת העבודה מוכנה מאוד לבחירות. מבחינתנו יכולות להיות בחירות הרגע. אנחנו רוצים בחירות עכשיו. הקפאון וחוסר המעש לא יכולים להמשך".