שלי במהדורה המרכזית של ערוץ 2: "אנחנו נוביל מערכת בחירות על איך אנחנו רוצים לראות את פניה של המדינה, נתניהו הולך לבחירות כדי שבסופן הוא יוכל להעביר תקציב גזרות קשה וכואב ואת זה הציבור צריך לזכור"

9 באוקטובר, 2012

יונית לוי, חדשות ערוץ 2

 

יו"ר מפלגת העבודה ח"כ שלי יחימוביץ' אומרת כי לא צריך למהר ולהכתיר את נתניהו כראש הממשלה הבא: "יש טבע לבחירות לכנסת שיש גוף אחד שמכריע והוא הציבור, הוא זה שקובע מי יוביל את האלטרנטיבה. אם הרי רק לפני שנה לא האמינו שאנחנו נהיה המפלגה השנייה בגודלה והנה הצלחנו".

רק אנחנו הצגנו רעיונות של חברה הוגנת וכלכלה צודקת. אני לא מזלזלת בנתניהו, ברור שנתניהו הוא החזק ביותר כרגע אבל אני מאמינה באמון שהציבור נותן בי בגלל השקפת העולם שהיא מנוגדת מזו של רה"מ, השקפת עולם שגרמה להרחבת הפערים בחברה הישראלית.

ביטחון הוא לא רק ביטחון בגבולות אלא גם ביטחון תעסוקתי בריאותי וחינוכי. אנחנו מציגים את האלטרנטיבה היחידה במפה הפוליטית, אנחנו האלטרנטיבה הערכית היחידה והברורה. אנחנו נוביל מערכת בחירות על איך אנחנו רוצים לראות את פניה של המדינה, נתניהו הולך לבחירות כדי שבסופן הוא יוכל להעביר תקציב גזרות קשה וכואב ואת זה הציבור צריך לזכור".