שלי בשידור הישיר של "וואלה!": "גם אחרי שבוע של סדר יום ביטחוני מפלגת העבודה לא נפגעת כלל, אלא שומרת על כוחה. מכאן אפשר רק להמריא"

22 בנובמבר, 2012

 

 

אנחנו יכולים לעשות רשימה של מנצחים ומפסידים מהמבצע. מפלגת העבודה לדעתך מרוויחה או מפסידה מהמהלך הזה?

מרוויחים ומפסידים זו לא הרטוריקה שלי. אני עושה דברים שאני מאמינה בהם. אני לא מאמינה בספינים, אני לא מאמינה בקמפיינים, בנקודות או בחלוקות למרוויחים ומפסידים. יש לי השקפת עולם ואני הולכת לאורה. השקפת העולם שלי מאוד מתאימה לערכי תנועת העבודה ולמפלגת העבודה כפי שהיא צריכה להיות. אגב, ציינת מרוויחים ומפסידים - העובדה שיש הכרת תודה לעמיר פרץ, לתרומתו לכיפת ברזל, להגנה על חיי התושבים ולעובדה שכיפת ברזל איפשרה מרווח לדרג המדיני - זו תרומה ישירה למפלגת העבודה.

צריך לזכור שכשהולכים לבחירות המטרה שלי כיו"ר המפלגה היא שהמתמודדים האחרים ברשימה יגיעו לשיא מיצוי הפוטנציאל שלהם. מעבר לדבר העינייני, ויש כאן בצדק רק פרגון גדול לעמיר, מבחינתי ככל שחברי הכנסת ברשימה שלי יהנו מתמיכה ומאהדה ציבורית יותר גבוה משמעות הדבר היא שמפלגת העבודה תהיה יותר גדולה. המטרה שלי היא להביא בסופו של דבר לרשימה שחבריה יהיו מאוד מאוד מקובלים על הציבור.

לגבי מפלגת העבודה. החל מהיום הראשון שאלו אולי: "אבל מה יהיה על סדר היום החברתי-כלכלי שהוא סדר היום המרכזי שלך?", וזה אכן סדר היום המרכזי שלנו. והנה מתברר שחלף שבוע של מבצע ולמרות שלכאורה, רק לכאורה כי סדר היום שלנו מאוד קיים, מאוד חזק ומאוד קשור לסדר היום הביטחוני - למרות שלכאורה התעסקו רק בביטחון, מפלגת העבודה לא נפגעה בכלל. היו שני סקרים במהלך המבצע ובשניהם מפלגת העבודה שומרת על כוחה, היא יציבה. גרעין התומכים שלה הוא גרעין נחוש. ואם בתקופה ביטחונית פרופר אנחנו לא נפגעים כהוא זה עם סדר היום החברתי כלכלי ושומרים על כוחנו, אני בטוחה שמכאן אפשר רק להמריא.