שלי במפגש עם מאות סטודנטים באוניברסיטת חיפה על הפגישה המתוכננת עם לבני ולפיד: יש בכוחו של מהלך כזה להפיח תקווה ולהביא מצביעים רבים לקלפי אך הדבר אפשרי רק אם לפיד ולבני יתחייבו כמותי שלא לשבת בממשלת נתניהו

6 בינואר, 2013

שלי אומרת כי 8 מנדטים עומדים לרדת לטמיון בגלל הצבעה למפלגות שלא יעברו את אחוז החסימה. יחימוביץ' אומרת כי די בכך שאלה יצביעו עבור מפלגת העבודה בראשותה כדי להחליף את בנימין נתניהו. יחימוביץ' הוסיפה כי היא קוראת גם למתלבטים, למי ששוקלים לא להצביע, למצביעי הפתק הלבן, למצביעים למפלגות אופנה שהיום הן כאן ומחר הן שם, למצביעי ליכוד חברתיים, שמתקשים לזהות את הליכוד כביתם, ולדתיים לאומיים מתונים ושוחרי צדק חברתי לקחת חלק בסיום כהונתו של נתניהו, המכרסמת בהיותה של מדינת ישראל מדינת מופת, ולהצביע עבור המפלגה היחידה שיכולה להחליף את השלטון.

יחימוביץ' גם התייחסה לפגישה המתוכננת שלה עם לבני ולפיד, ואמרה כי יש בכוחו של מהלך כזה להפיח תקווה ולהביא מצביעים רבים לקלפי אך הדבר אפשרי רק אם לפיד ולבני יתחייבו כמותה שלא לשבת בממשלת נתניהו. כל עוד הדבר לא נעשה, הציבור אינו מאמין באמת כי יש אלטרנטיבה שלטונית וחושד כי בו בזמן מתנהל משא ומתן מקביל עם נתניהו.