"יאיר לפיד התכוון להטיל את המיסים האלו באמת אבל המאבק הציבורי שניהלנו בשיתוף הציבור גרם ליאיר לפיד להתקפל ולהוריד חלק מהגזירות."

18 ביולי, 2013

יו"ר האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ' התראיינה לתוכנית "שש עם" בערוץ 2 ואמרה לעודד בן-עמי וקרן מרציאנו את הדברים הבאים:
 

 

 

 

עודד בן-עמי: שלי יחימוביץ', זה עבד כל כך טוב כל השנים, אז למה לשנות? הרי צריך להעביר את התקציב ויש בור ענק שצריך איכשהו למלא אותו אז משתמשים בטכניקה הזו של עיזים.

אני לא יכולה להתאפק ולהגיד לך - למה לשנות? כי באנו לשנות. והנה אנחנו מקבלים עוד מאותו הדבר רק חזק וקשה יותר. אני לא חושבת שמדובר בעיזים. יאיר לפיד התכוון להטיל את המיסים האלו באמת אבל המאבק הציבורי שניהלנו בשיתוף הציבור גרם ליאיר לפיד להתקפל ולהוריד חלק מהגזירות.

קרן מרציאנו: חברת הכנסת יחימוביץ', לך הייתה אופציה לשבת במקום של יאיר לפיד ולתקן את הכל.

יכולתי להיות הפרזנטורית של בנימין נתניהו כפי שעושה יאיר לפיד עכשיו. הוא כבר היה פרזנטור. הוא יודע מה הוא עושה. יש מקומות אחרים שאפשר לקחת מהם. אפשר לקחת מהרווחים הכלואים, אפשר להעלות את תמלוגי הטבע. אבל דרכו של נתניהו היא דרך הפוכה ויאיר לפיד הסכים למה שאני לא הסכמתי אחרי שעות ארוכות של שיחות עם נתניהו - להיות הפרזנטור של מדיניות נתניהו אחרי שהוא הפגין פיזית נגד נתניהו. לא זו הפוליטיקה הנכונה בעיניי.